Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmuszana

Czy jak mąż mnie do seksu zmusza to jest to gwałt?

Polecane posty

Gość zmuszana

Często jak nie mam ochoty to i tak robi ze mną co chce.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszana
Co mam w takiej sytuacji zrobić?Bo przeciez nie doniosę na niego policji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trri22
Mezczyzni to zwierzeta, jak mozna zmuszac kogos do sexu.Jezeli zona nie ma ochoty, to widocznie maz nie jest w lozku tak dobry jak jemu sie wydaje. Ale przeciez pan i wladca moze wymagac od swojej drugiej polowy spelnienia obowiazku malzenskiego i wielu to robi bez zmruzenia oka.To jest podle.Moim zdaniem nalezy ze soba porozmawiac o swoich potrzebach i dojsc do kompromisu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszana
Nic nie dają prośby i odmowy. On mówi ,że ma ochotę i przeciez nie będzie sobie walił po kątach bo ma,żonę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgie
Rany, ja bym od razu się rozwiodła. Co za zwierzak i egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mąż i nie mąż
Jeśli zona nie chce dać męzowi seksu to po co się żenić? Po co facetowi taka zona? Nie podoba ci się to sie rozwiedź a dopóki jesteś w małżeństwie to obowiązuja cię chyba pewne obowiązki małżeńskie w stosunku do twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trri22
Zmuszana, a jak bylo na poczatku waszego zwiazku? Czy takze Cie zmuszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej niz zwierze
przeciez traktuje cie jak maszynke do seksu:O kopnelabym takiego od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mąż i nie mąż
Ja jak żona nie chce mi dać to przyprowadzam mojego sąsiada alkoholika i nakazuję mu ją analnie zerżnąć i z miejsca pokornieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszana
Na początku raczej respektował moje odmowy, zresztą nie odmawiałam zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trri22
Jak maz i nie maz..jaki obowiazek do jasnej cholery.Ty czlowieku chyba jestes nienormalny. widocznie podczas wspolzycia dziewczyna nie ma zadnego zadowolenia i dlatego tak reaguje....a jemu oczywiscie nie chce sie popracowac nad tym ,zeby to zmienic i efekkty sa jakie sa.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mąz i nie mąż
Jeśli kobieta wychodzi za mąz to ma tez obowiązek współzyć z mężęm tak samo jak mąz ma obowiązek współzyć z nią. Jeśli nie odczuwa zadowolenia to niech się rozwiedzie. Jeśli jednak dalej chce z nim być to niech wypełnia swoje obowiązki. Oczywiście nie mówię o sytuacji kiedy kobieta jest chora, ma okres czy cos w tym stylu. Jeżeli jednak jest zdrowa a nie chce bo po prostu nie chce to mąz ma prawo wziąć co swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jako mąz i nie mąż
słaba prowokacja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mąż i nie mąż.
Cholerne feministki , w głowach się wam się poprzewracało! Jesteści stworzone ,żeby nas obsługiwać i lepiej cipki i oczka kakaowe już szykujcie na dziś wieczór dla waszych panów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trri22
jak maz i nie maz....jezeli Ty nie odczuwalbys nic podczas zblizenia tylko penisa w pochwie, czy takze tak strasznie palilbys sie do wspolzycia z zona nawet gdy bardzo by tego chciala!! Wiekszosc mezczyzn to egoisci, majacy na uwadze swoje doznania,takimi sie brzydze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mąz i nie mąż
trri22 to co przed ślubem było jej dobrze a teraz nagle jest źle? Jakos nie chce mi sie w to wierzyć ale może nie mam racji. Mam pytanie co ma w takiej sytuacji zrobic jej mąż, zdradzać ją, chodzic na dziwki? Nie znam tej sytuacji więc nie moge się autorytatywnie wypowiadac ale własnie wy tak robicie zawsze obiwniając facetów. Powtarzam skoro jest zona i nadal chce nia być to ma chyba jakies obowiązki. Skoro nic nie czuje to dlaczego nie porozmawia z mężem, dlaczego nie pódzie do seksuologa. Jak ty sobie wyobrażasz małżeństwobez seksu. Co to za małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela123
Ja po prostu pojąć tego nie mogę - normal, że jak odmawiasz to znajdzie kogoś na boku - takie prawo natury. A jak Ci nie sprawia przyjemności to idź do lekarza, przecież z tym można coś zrobić - ja muszę się przyznać, że mam odwrotną sytuację, często mam ochotę na sex, a mąż ma niestety mniejszy temperament - czuję się przez to mało atrakcyjna, niekochana itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszana
Mój mąż nie wykazuje troski o moje doznania, włazi na mnie nasapie się , spuści i idzie spać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłabym być
Powiedz mu, ze podasz go do sądu o to, ze Cię gwałci i że powiesz o tym Waszym znajomym. Każ mu iść do seksuologa i nauczyć się, jak ma sprawiać, by kobieta też czuła stysfakcję z seksu, bo w przeciwnym wypadku powiesz wszystkim, ze jest tak kiepski w łóżku i że gwałci Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwierzę a nie mąż
Ja byłam mężatką 3 lata. Po roku ślubu mąż też zaczął mnie gwałcić. Później jeszcze mnie bić. Wzięłam rozwód, trzeba mieć jakąś godność i szacunek do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jako mąż i nie mąż
gówno wiesz więc gówno piszesz jeśli któraś ze stron unika "wypełniania obowiązków małżeńskich" to druga strona ma prawo do rozwodu - jest to powód dla sądu ale do gwałtu nie ma prawa nikt gwałt to gwałt - także w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowym obowiązkiem, a także chęcią w stałym związku jest zaspokojenie fizyczne faceta. Także po to jest między innymi z tobą żeby mógł bzykać cie kiedy chce. Obowiązuje to również w drugą stronę. Jednak gdy już nie masz wogóle ochoty, ale tak totalnie nie chcesz by w ciebie wszedł. Powinnaś mu o tym powiedzieć i doprowadzić go do wytrysku ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaa
mnie tez zmusza do seksu, a gotowa jeszcze nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiście, że gwałt!! 😠 to, że jesteś żoną i splubowałaś w Kościele nie znaczy, że masz teraz do końca swoich dni robic co Ci jaśnie Pan rozkarze... nie masz ochoty - odmawiasz... ewentualnie istniejszą środki prawne w takich skrajnych sytuacjach...! ale pamiętaj, że do niczego cię zmusić nie może, nie jesteś niczyją własnością... :) Tomaszekk... \"Podstawowym obowiązkiem, a także chęcią w stałym związku jest zaspokojenie fizyczne faceta. Także po to jest między innymi z tobą żeby mógł bzykać cie kiedy chce\" - Ty jak coś napiszesz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała męża co wejdzie, nasapie się, spuści i pójdzie spać to tez bym mu nie dawała :P :) zawsze jest jakaś przyczyna odmowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszana
Nie podnieca mnie wcale, nawet się nie stara i chce żebym obleśne rzeczy z nim robiła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×