Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inriia

Czy jest tu dojrzały mężczyzna, który ma ochotę na ciekawą rozmowę z młodą

Polecane posty

Gość Inriia

dziewczyną? :) Mam 19 lat i liczę na interesująca rozmowę z kimś na wysokim poziomie intelektualnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Tak. Ja jestem głodny rozkmin. Oprócz mnie znajdziesz jeszcze dziesięciu, może dwudziestu w ciągu pierwszej godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni iltelekt w gaciach nosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inriia
No to witam :) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
22 z małym kawałkiem. Hmm... Chyba nie spełniam wymogu o wysokim poziomie intelektualnym... Jestem raczej średniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... a jakieś inne zalety posiadasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Ludzie mówią, że mądry, inteligentny, pomocny, życzliwy, spokojny... Przyszły inżynier, więc będzie dobrze zarabiać... Jak taki fajny chłopak nie ma dziewczyny... Twoja żona będzie miała dobrze... I inne d**erele... Ale ludzie gadają wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośosa
omg tylko nastolatki mogą mysleć, że dojrzały mężczyna ma intelekt na wysokim poziomie :) wszyscy męzczyźni a szczególnie myślą tylko o jednym kiedy mają przed sobą młodą dupę - jak dobrać się do jej tyłka ale mam wrażenie że akurat autorka doskonale o tym wie tylko kokietuje ...taka gra...znana od początków ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
gośosa Nie zawsze... Czasami dziewczyna jest wystarczająco nieatrakcyjna, że facet woli skorzystać z rozmowy niż rwania :D Wiem co mówię... Nie wierzysz? Polibuda Warszawska - biegnij i się rozglądaj :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że tylko myślą jak ją wyd****. A co lepszego kobiety mogą zaoferować mężczyźnie? Rozmowy intelektualne to my możemy między sobą prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Nie ma to jak męska rozmowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inriia
Jednak poszukuję kogoś 25+... Chciałabym pogadać z kimś kto już jest w pewnym sensie ustatkowany i nie bawi się już w szalonego studenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Nie wszyscy studenci są szaleni... :/ Widać znasz ludzi z samych pseudo-studiów... 25+ będzie na ciebie patrzył jak na dziecko :D IMHO za wysokie progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może 19-latka nie jest taka zepsuta jeszcze i będą z niej ludzie. To znaczy fajna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inriia
Hmm... po prostu imponują mi dojrzali ludzie, którzy mają już pewne doświadczenia za sobą, lubię z takimi rozmawiać, przebywać :) Czuję się dobrze w ich towarzystwie i myślę, że oni w moim też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, mam nadzieję że dojrzali nie będą próbowali Cie zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Trochę nie widzę powiązania pomiędzy ustatkowaniem, a poważną rozmową na poziomie... Robotnicy w Niemczech i Anglii na budowie są ustatkowani po paru latach pracy... Czyli mniej więcej w wieku 25 lat. Mają wtedy dom, samochód i kasę, żyją na takim poziomie jak inteligencja w Polsce. Każdej dziewczynie w takim wieku imponują dojrzali, niezależni, silni faceci. Szczerze wątpię, że faceci o takich cechach mają ochotę na poważną rozmowę z Dziewiętnastką :) Raczej obstawiałbym seks z Dziewiętnastką... Ale to ja. Ty masz takie wymagania i może ktoś je spełni. Kto szuka, ten znajdzie ;) Także powodzenia. PS. Nie wrzucaj wszystkich ludzi do jednego wora, na przykład studentów - to jest słabe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, dostosuję się do Twojej rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem niedojrzały, o inteligencji nie wspomnę, szalony i popierniczam starym autem po mieście, mam tyle dziur w rurze wydechowej, że radia mogę słuchać jedynie przy zgaszonym silniku, a że akumulator jest słaby to nie słucham go wcale. A więc witaj niewiasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno inne kobiety docenią Twoje niebanalne poczucie humoru. Żegnaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Rozcieńcz szpirt ssiadłym mlekiem, będzie wysokoprocentowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inriia
Może idź pobiegaj :P nie ma nic lepszego niż samotne bieganie o tej porze, mówię poważnie. Na mnie zawsze działa pozytywnie, w depresje nie wpadniesz gwarantuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Inriia Tak jak kolega mówi, gorzała - najlepszy antydepresant :D Nie ma to jak pożyczanie szczęścia z dnia poprzedniego! Żyjmy chwilą, nie patrzmy co będzie potem! Skaczemy z wieży! Chociaż przez chwilę polatamy jak ptaki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę biegać, jakbym nie wrócił przez tydzień, znaczy, że porwało mnie ufo. A co do spirytusu to nie mam, zużyłem latem w walce z komarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiEmEjt
Bądź polakiem! Zrób se sam! Po drodze do domu kup cukier i drożdże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inriia
A co w tym takiego, rozbawiło Cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek89
Witam. Mam 26 lat, jestem żonaty i chętnie porozmawiam z Tobą bo ja również szukam przyjaciółki do rozmów. Liczę na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę idę biegać, założyłem już dresy, także spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam 40 lat ale dupczę jak rakieta. Mam fajne auto z dobrym tłumikiem i radia słucham przy zapalonym silniku. Mam ochotę z tobą inteligętnie pogadać, bo mam mega fajny muzg. Zresztą zawsze mówie, że do serca kobiety się trafia przez inteletkta potem się jej robi lizinie lizanie cipki że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×