Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jesteście zazdrosni gdy wasza laska używa wibratora?

Polecane posty

Gość gość

Mój facet się o to obraża że się masturbuje gdy go nie ma. Dlaczego przecież to normalne. Ja mu nie bronię walić konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, a on tego nie robi? Czy tylko Tobie nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoim mężem nie rozmawiamy na ten temat,sądzę że on nie wie że przynajmniej raz w tygodniu zabawiam się sama,dość starannie to ukrywam przed nim,wspólnie seks uprawiamy dość często ale co mam począć kiedy lubię się masturbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam patrzeć, jak żona się zabawia z wibratorem. Sam jej często w tym pomagam. Podnieca mnie to baaardzo! Ona też to lubi. Jak jestem na wjeździe to zawsze mi dzwoni że się zabawia i czasem jeszcze zdjęcie podeśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczęliśmy współżyć z moją dziewczyna ona masturbowała się systematycznie. Widziałem w jej mieszkaniu też wibrator to wiadomo że go używała.Teraz mieszkamy razem u mnie i mamy stosunki codziennie, nie ma wibratora to chyba już nie używa. Chciałby żeby już w ogóle nie masturbowała się, ale chyba nie może z dnia na dzień się oduczyć bo jednak jeszcze to robi. Ale nic jej nie mówię, że wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego by miał być zazdrosny o wibrator? Mój mąż bardzo lubi jak się masturbuje. Czasem po szybkim numerku jak widzi ze nie miałam orgazmu to sam mnie masturbuje wibratorem. Ja bardzo lubię różne zabawki w sypialni, to dodaje pikanteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co?? I po co?? Chce rozładować swoje napięcie w ten sposób to proszę bardzo. Gdybym wtedy był to zrobilibyśmy to razem ale, że nie mnie w danym momencie nie ma to radzi sobie inaczej. Przeciez to nie zdrada. Zazdrośni są faceci o niskiej samoocenie albo z kompleksami. Niepotrzebnie. Żadna zabawka nie zastąpi prawdziwego se...xu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak później nie masz ochoty na bzykanie z nim to nie ma się co dziwić że się obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandomierzak
Jak bym miał laskę to nawet namawiał bym na zabawę z wibratorem, nie widzę w tym nic złego, raczej same pozytywy, z pewnością do zabawy wprowadził bym szerszy zakres zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez nie przeszkadza ze moja zona uzywa wibratora wyobrazamy sobie jakby to byl drugi facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza ale moja nigdy mi nie odmawia ;) Gorzej jak wibrator zaczął by zastępować mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator nigdy nie zastąpi dobrego kochanka. Wibrator to tylko zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×