Odpowiedz na ten temat

Czy każda kobieta sie onanizuje i czy kazda to robiła chociaz raz

• Czy sa takie ktore nigdy 2007.08.22 [20:06]

• wróciłem juz z Holandii 2007.08.22 [20:10]
    Cześć drogi samotny przyjacielu to ja Maniek wróciłem juz z Holandii i zamierzam znów wrócić do wspólnej pracy u Brudasa narzazie siedzę w domu i patrzę z mama i tata na sejm oraz sie intensywnie trzepe juz mnie nawet ręka od tego zaczęła bolec to Herflik mi doradził bym złapał muchę urwał jej skrzydła obwiązał sznurkiem pod napletkiem i mucha ta będzie wywoływać wibracje i nie będę musiał używać reki. Wypróbowałem ta metodę i faktycznie działa jest prawdziwie odlotowa tylko ze często muszę zmieniać muchy bo mi sie topią w spermie która mi wpływa pod napletek.

Mam 40 lat baby nigdy nie miałem, mieszkam w Lublińcu pracuje na cegielni zbijam palety młody ciągle robi mi nazłość zarabiam 800 zł na miesiąc kupiłem se ostatnio wierze której do tej pory nie umiem obsłużyć i rower górski którym jeżdżę tylko w koło domu bo sie boje jeździć po ulicy, mieszkam z mamą i tatą bije konia od 13 roku życia i chyba prędko nie przestane od tego bicia ch*j mi sie skrzywił prostuje go raz na tydzień w imadle jak leje to za kibel bo nie trafiam bije konia 5 razy na dzień smar wycieram papierem toaletowym, gołej baby w życiu na oczy nie widziałem w pracy szafkę odwracają mi do ściany brudas sie nademną znęca nie mam auta moja mama ma 89 lat i juz niedomaga ojciec podobnie - co będzie jak padną skończyłem szkołę górniczą raz w życiu byłem w Bułgarii wróciłem z niej czarny jak smoła jak mam urlop to patrzę z mamą i z tatą na sejm oraz bije konia nie będę miał baby bo nie miał bym jej za co utrzymać konia zamierzam bić aż się będzie dało później będę go wspomagał Gentosem albo Prostamolem Umo, a jak juz to nie będzie na niego działać zamierzam prostować prostatę prostownicą !
  • Marianie - Jesteś jak rosiczka 2007.08.22 [20:11]
    Maniek skoro napisałeś ze Herflik Ci doradził byś złapał muchę urwał jej skrzydła obwiązał sznurkiem pod napletkiem i mucha ta będzie wywoływać wibracje i nie będziesz musiał używać reki. Wyprubowales ta metodę i faktycznie działa jest prawdziwie odlotowa tylko ze często musisz zmieniać muchy bo ci sie topią w spermie która ci wpływa pod napletek. Wiec Maniek luju skoro topisz muchy w spermie pod napletkiem to jesteś jak rosiczka która również topi muchy w swych kwiatowych kielichach. Czyli jesteś drapieżnikiem podobnie jak ta drapieżna roślina pożerająca muchy. Czyli przyczyniasz sie do zmniejszenia ilości much przez co działasz pożytecznie podobnie jak ta rosiczka !!!
  • Maniek - stałeś się drapieżnik 2007.08.22 [20:16]
    Maniek skoro stałeś się drapieżnikiem, który topi muchy pod napletkiem podobnie jak rosiczka w swych kwiatach możesz wykorzystać ich larwy do przeżywania pełnej rozkoszy. W przypadku gdy mucha utopi sie pod twym napletkiem może ulec zgnieceniu w czasie wibracji albo ze strachu wysrać ci jaja pod napletek, lub zostaną one wprowadzone tam w wyniku jej zgniecenia. Z jaj wylęgną się larwy, które penetrując przestrzeń pod twoim napletkiem będą dostarczały ci maksimum rozkoszy przez cały czas. Jak sie przekształcą w poczwarki to tez też będziesz odczuwał niemiłosierną rozkosz ponieważ będą się one gięły ocierając się o twoje wędzidło, a ty będziesz przeżywał chwile pełne rozkoszy. Po wylęgnięciu się z nich much będą one chciały rozprostować skrzydła ale naplet będzie im to ograniczał wiec zaczną intensywnie wibrować doprowadzając cie do szalu i w końcu nie wytrzymasz i siurniesz nasieniem i je zatopisz odczuwając przy tym przyjemna ulgę !
  • Kali paprze smarami 2007.08.22 [21:21]
    W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu.
    Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił miją reke całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.
  • 3 letniego RODWAILERA 2008.08.24 [19:42]
    Ja ostatnio wzbudziłam na sobie mojego psa 3 letniego RODWAILERA Bakusia w okresie jego wzmożonej chcicy czyli w okresie świąt Bożego Narodzenia bo w tym okresie psy mają największą chcicę. Wcześniej trzymałam go na głodzie seksualnym przez półroku pilnując aby przez ten czas ani razu nie wydał smarów. Po tak długim okresie pies miał taką chcice że jak go do siebie dopuśćiłam sunął ze dwa razy w mój rów i doznał bardzo silnego stanu zacietrzewienia wydalając tyle smaru że zapaskudził mnie w pieruna. Do tego wył z podniecenia które po tak długim okresie głodu seksualnego było tak silne że trwało okolo 10 minut a pies siorpał smarem jak poj**any. Jak się wznieciłi wyspermil to ze mnie zlazł a ja przez tydzień nie mogłam domyć siebie tego sluzu a kijanki zapchały gęstą galaretą moją jaskinie !!!
  • tylko sie zalewać płynami 2008.10.12 [23:07]

• Maniek szczy ejakujalat 2011.04.19 [19:53]
    na brzuszysko
  • maniek marnujesz za dużo 2015.01.29 [18:10]
    nasienia na to walenie konia !
  • mam zboczoną koleżankę która 2017.09.08 [19:40]
    ma wspaniałe uda i krocze tylko by się w nią złoić ona się często sama zaspokaja pragnąc wtedy by jej jakiś chłopak posmyrał ma bujna wyobraźnie i silnie przeżywa orgazmy dyszy jak psiór i się zaspokaja ma już swoje potrzeby niedługo spróbuje wody z prysznica albo świeczki i ogórków jaj pragnienia w samo zaspokajaniu sa coraz większe !!!!
    widać że lubi się samoodprężyć
    pocierając swoją łechtakę będąc sama w domu myśli o kopulacji jest odważna w samo zaspokajaniu samoodpręża sie parę razy na dzień ma duże żądze i silne orgazmy i głośno jęczy w trakcie uniesienia !!!!
    rozkraczył bym ją i wąchał
    jej krocze i kazał bym się jej masować po pręcisku nagle bym zaczął sapać a mój pręt obficie drgając zapaskudził by jej dłoń ona by sie podniecała mym dotykiem po moim pójsciu zaczęła by sie masować doszła by i samoodpręzyłaby się na maxx !!!!
    ma niepochamowane rządze
    w samo zaspakajaniu się kocha odprężenie, a po każdej sytuacji stresowej musie sie samoodprężyć ręką masując sie po kroczu do oporu aż się wpełni samo zaspokoi !!!
    zawsze przed snem się
    odpręża pod kołdrą sobie masuję w kroczu i myśli o tym że robi jej to jakiś dojrzały mężczyzna a czasem np. młodszy brat lub młodszy kolega a ona jemu masuję i wspólnie odpływają z rozkoszy jak sie odpręży to się odwraca na bok i idzie spać !!!
    podkrada rodzicom gazety
    typu: Naj, Przyjaciółka, Olivia i idzie do pokoju i je przegląda masując się po kroczu gdy znajdzie zdjęcia jakiś mężczyzn otwiera na nich najlepiej jak są w bieliźnie i wyraźnie odznaczają im się genitalia i dyszy na nich masując się i przeżywa parę silnych orgazmów wyobrażając że to oni ja tam pieszczą aż w końcu odpływa na maksa i odczuwa przyjemną ulgę !!!
    wpadła ostatnio na pomysł
    żeby przeglądać na necie zdjęcia z facetami w obcisłych szortach, dżinsach i bieliźnie i siedzi przd kompem i sie masuje nieraz po 2 godziny przeżywając silne orgazmy co jakiś czas tak drży z podniecenia że aż całe krzesło drży i skrzypi a ona odpływa i traci świadomość mówiąc ale bym sie tam wypieścił ale bym ci tam powąchał w tym kroczu jak sie wpełni zaspokoi to zasypia!!!
    wie po co ma to dziursko
    więc korzysta z niego ile może nieustannie się podnieca aż sobie tam obtarła i jak sika to ją piecze ale jest pobudliwa i każdy dotyk wywołuje u niej silne podniecenie i prowokuje ja do samoodprężenia się !!!
    próbowała pobudzić kota który
    właził jej do mieszkania przez balkon od sąsiada. Znalazła kawałek plastikowego patyczka z klocków lego i kotu do picki wsadzała delikatnie chcąc wywołać podniecenie u niego ale jedynie mu podrażniła bo kot nie był w okresie rui więc się nie wzniecił i nie zapragnął się zaspokoić erogennie ale ją to podnieciło bardzo mocno więc szczeliła ręka kota w d**e aż zawył z bólu i uciekł omało nie spadając z balkonu na dół poszła do pokoju i zaczęła się masować za chwile miał mokro odpłynęła ze sześc razy i położyła się spać na godzinę boją znużyło !!!!
    jak siedzi na mszy w kościele
    to silnie zaciska uda ponieważ nieustannie jej się chce i czuje tam takie podniecenie jak przychodzi do domu to dokańcza z finałem odpływa na maxx i dyszy jak psiór !!!
    sprowokowała psa sąsiada
    dwuletniego ratlerka który miał straszną ruję i non stop wskakiwał na nogę i stukał o nią by się odprężyć na max. Zwabiała psa do mieszkania i zaraz wlazł jej na nogę a ona patrzyła na niego i go jeszcze zaczęła tam dotykać ręką aż pies się ześluzował a ona się tarła ręką po kroczu, a pies łoił jej nogę w końcu tak odpłynęła że aż ją wygięło i tak strasznie jęczała a pies chciał się zapalić na jej nodze aż w końcu doszedł i się złoił na jej łydkę a ona się odprężyła jak nigdy i praktykowała to później bardzo długo bo strasznie ją to podniecało aż w końcu psu skończyła się ruja i nie miał ochoty na stukanie nanożne więc powróciła do starych praktyk samoodprężenia !!!!
    chodziła cała zapocona w
    prześmiergłej podkoszulce strasznie gazowała z o***tu gazami, majtki miała mokre bo non stop się tarła po kroczu chodziła roztrzęsiona co chwile się samozaspakajała miała podrażnione krocze, gdy sikała to ją piekło gdy się kąpała w wannie to się odpręzała wodą z prysznica, który kierowała na krocze dyszała jak psiór i chodziła spać spocona i nieumyta. W szkole nie mogła się dobrze skopić wszystko jom podniecało zaraz po przyjściu do domu się samozaspakajała myśląc o chłopakach z kasy ze ja tam pieszczą !!!!
  • gość 2017.09.09 [13:44]
    Miałem bliskie znajomości z kilkoma kobietami i wszystkie się masturbowały. Chyba każda młoda robi to. Może nie nałogowo, ale od czasu do czasu to pewne.
  • gość 2017.09.09 [15:35]
    Jestem licealistką. Robię to od kilku lat, jak i wszystkie moje koleżanki.
  • gość 2017.09.09 [17:35]
    Moja zona robi to nałogowo i musimy z tym jakos żyć. Młoda napisz na meil jak to robisz .
  • Nowy w mieście 2017.09.09 [20:25]
    A co cię to obchodzi, co kto robi ze swoim ciałem. pechowiec.gif Choć widzę tu ściany tekstów, to raczej chleba z tego nie będzie smutas.gif
    Zgaduję że to jakiś chroniczny onanista , który szuka wrażeń.
    Może gdyby miał złotego Rolexa ( ja nie wiem, czy prawidłowo napisałem, bo na komunię dostałem podobny a jak wszyscy chciałem z melodyjkami
  • gość 2017.09.10 [12:11]
    Ja wcześniej nie robiłam tego, mąż mi wystarczał, ale jak wróciłam po dwóch latach z Włoch...oj tam to się działo, teraz to po każdym stosunku z mężem muszę jeszcze sobie poprawić palcem albo sztucznym fiutem.
  • Niemiłosiernie podniecające 2017.09.16 [21:43]
    sucyska do zapaprania nasieniem i erogennego wyżycia się:
    https://pbs.twimg.com/media/CoUZ3_xXgAcWIAx.j pg
    https://farm5.static.flickr.com/4285/35385273 166_c413447f6d_b.jpg
    napaprać i podniecić te krocza
  • suki do zalania w krok 2017.09.16 [21:51]
    ekstremalnie sexowne sucyska z kroczami do macania:
    https://c2.staticflickr.com/8/7108/8161599571 _290e07886a_o.jpg

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!