Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet___

Czy kobieta ma wieksza ochote na seks po 30 ?

Polecane posty

Gość Facet___

Witam drogie Panie, czy są tutaj kobiety które mają takie doświadczenie. Słyszalem, ze kobietą po 30 zwieksza sie lbido gdyz ich organizm daje ostatni dzwonek zeby zaszala w ciaze. Jakie wy macie doswiadczenie, czy faktycznie po 30 jest wieksza ochota na seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
z moich doswiadczen najbardziej opstre tuz przed menopausa, wtedy jest ostatni gwizdek, czyli ok polowa 40-stki. Wtedy najczesciej zdradzaja swoich facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaa
porzeby kobiet rosną stale z wiekiem więc np 25 latka ma większe potrzeby niż 20 latka , 30 latka większe 25 latka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
agnieszkaaaa z mojego dosiwadczenie jest odwrotnie 30 latka mnie mniejsze niz w wieku 25 lat. ps. Po czym wam spadlo libido, po podjeciu pierwszej pracy, dzieciach, jakims uradzie, maz dostal brzucha ?:> ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone -
z wiekiem kobitki chcą rzadziej ale intensywniej i w wymyślny sposób. Zwykłe, nawet ostre ruchanko nie wystarcza. pojawiają się zainteresowania różnymi zabaweczkami, perwersyjkami, co wcześniej było ależ skądże, fee, ja - nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
sprawdzone - Jak to wy zyciu ciagle pod górke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe co za bzdury
"zwieksza sie lbido gdyz ich organizm daje ostatni dzwonek zeby zaszala w ciaze" co za kretynizmy :D :D Ostatni dzwonek kochasiu to jest znacznie później. Trzydziestka to młody wiek. Libido się zwiększa - niektórym paniom, choć nie jest to normą - bo zaczynają z seksu po prostu czrepać radość - lepiej znają swoje ciało, nie przejmują się idotyzmami w stylu "o matko, jak się wstydzę swoich rozstępów czy celulitu", wiedzą co sprawia im przyjemność, są aktywne i nastawione na czerpanie radochy z seksu. Dlatego im jest fajniej w łóżku, tym chętniej mają ochotę na seks. Proste, nie ? Powtarzam jednak, że nie jest to regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
a czasem są takie dni, że kobieta po 30-tce pada na twarz i superman jej nie ruszy, choć libido miewa wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
No zgoda, moze przesadzilem z tym dzwonkiem juz po 30. Ale jesli kobieta byla taka wyzwolona juz w wieku 25 lat a teraz juz nie ciezko cos w seksie nowego wymyslec do tego ciezka praca ten sam partner. Dlatego nawet superman jej nie rozbudzi. Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia p.
To nie jest takie proste, zeby powiedziec - jest tak i tak. Kobieta, moze niekoniecznie po trzydziestce, ale tak ładnych parelatek po inicjacji seksualnej, z ustabilizowana pozycją zawodowo-towarzyską - jest pewna siebie i nie martwi sie - o bo tu mam sadełko, a tam mam lewy cycek za bardzo na prawo, a wargi sromowe mam takie a takie - tylko juz sie zdążyła polubić i nie zwraca uwagi na takie pierdoły, wiec moze skoncentrować sie na przyjemnosci. I to chyba raczej o to chodzi. Nie boi sietez tak ciaży jak 20-latka :P Ale taka kobieta też jest bardziej wybredna. Nie weźmie pierwszego lepszego, co sie napatoczy i powie, że ma ładne oczy. Co sieczęsto zdarza nastolatkom, pełnym kompleksów - bo ktos je "docenił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
ps. mialo byc"....teraz juz ciezko cos w seksie nowego wymyslec..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
Facet, powiem Ci co wtedy :) Wtedy potrzebny jest świeży powiew, odmiana, choćby mała. Lepiej, zeby błysk w oku wywołał stały partner niż jakiś obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na tooo
Z kolei w późniejszym wieku - po 40tce w związku z wygasającą czynnością jajników i spadkiem poziomu estrogenów i poprzez wzrost stężenia testosteronu w organiźmie, kobitki zaczynają naprawdę szaleć. Nie przez przypadek mówi się o \"ryczących czterdziestkach\". Taka trzydziestka to pikuś przy starszych od siebie paniach. Tylko co z tego jak faceci w podobnym wieku, za dużo już nie pobrykają ? :O Dlatego, drogie panie, z wiekiem trzeba barć się za świeże mięsko :) Takie do trzydziestki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda w oczy kole
owszem po 30stce ma się większą ochotę na seks ale nie zawsze ze swoim partnerem....zwłaszcza jeśli partner jest kiepski w łóżku i kompletnie się już znudził po iluś latach w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
Ale jesli kobieta po 30 nie ma jak to nazwalas ustabiliziowanej sytuacji finansowej, to moze miec slabe libido. Wlasnie jak brak kasy debety na koncie i jakas tam lekka bieda wplywa na wasze libido ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na tooo
co mają pieniądze do libido ? Co Ty kobiety za sprzedajne dziwki masz, czy jak ? Co to w ogóle za pytania ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda w oczy kole
stresy i kłopoty zawsze zajmują głowę więc nie ma się ochoty na igraszki to samo jak się jest wkurwionym na partnera, mógłby się cały bitą śmietaną wysmarować i tak nici z zabawy....wystarczy że zachował sie jak dureń przy teściowej a już z seksu nici pamietajcie panowie, jak nie dajecie żonom do zrozumienia że są ważniejsze niż "Mamuśki" to nie liczcie na idyllę w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no u mnie było typowo
Po dwudziestce - mąż nie odpuszczał nawet gdy miałam okres, więc zdarzało się, że bolała mnie głowa ; Po trzydziestce - mniej więcej mieliśmy te same potrzeby :) Po czterdziestce - męża coraz częściej boli głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda w oczy kole
"co ty na tooo" nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? kolkeś nie pytał czy trzydziestki nie brykają z kolesiami co są niewypłacalni, ale czy jeśli kobieta nie ma pracy albo kasy to może wpływać na jej libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Uwielbiam "ryczace czterdziestki" ;) :P Nie ma lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na tooo
Ale co to w ogóle za jakieś chore uogólnianie ? U jednej wpływa, u innej nie. Niektórzy sekszą się dla relaksu pomimo kłopotów i zmartwień a inni muszą mieć pełen psychiczny luz. Dlatego udzielenie odpwiedzi na takie pytanie jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Dodam , ze mnie glowa nie boli :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na tooo
no i brawa dla ciebie Napoleonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
Jak tutaj rozbudzic kobieta, czym zaskoczyc 30steke zeby znowu poczula ochote na swojego partnera. Wiem ze do kazdego trzeba podejsc indywidualnie ale moze macie jakies sprawdzone doswiadczenia w koncu wszyscy jestesmy do siebie podobni ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
nie chcę Cię martwić, ale jeśli ty sam nie wiesz, co lubi Twoja kobieta, to żadne rady z netu nic Ci nie dadzą :O Dobra, jestem szlachetna: uwiedź ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia p.
pozycja zawodowo-towarzyska była w mojej wypowiedzi, nie finansowa A jesli chodzi o finansową, bo to siez tym wiaże - chodzi raczej o własną sytuację, a nie sytuacje partnera seksualnego. Nie znasz kobiet, które same zarabiają ? To gdzie ty się obracasz, mieszkasz w wiosce amiszów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knigt errant
Najlepiej wzbudzić zazdrość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty na tooo
wandzia p. - no właśnie dokładnie tak samo myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet___
knigt errant wlasnie... ale to cienka granica...mozna tez wkurzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skobel
U mojej pani tendencja stała od lat . A tak liczyłem że z wiekiem wzrośnie eehhhh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×