Odpowiedz na ten temat

Czy kobiety sa naprawde takie naiwne?

• Rescator555 2017.10.10 [14:05]
    Czy kobiety sa naprawde takie naiwne, ze nie zdaja sobie sprawy, czym konczy sie odmawianie seksu mezowi? Mysla, ze zawiaze sobie na supelek? Albo wystapi o rozwod, wezmie na siebie wszystkie problemy i koszty z tym zwiazane, a leniwa babe jeszcze poklepie po plecach i bedzie placil wysokie alimenty na jej utrzymanie? Nie drogie panie, on po prostu zrobi to co jest najprostrze i najlatwiejsze, a wjego sytuacji jak najbardziej usprawiedliwione: poszuka sobie na miescie tego czego nie dostaje w domu.
  • gość 2017.10.10 [14:07]
    I vice versa. jezyk.gif
  • gość 2017.10.10 [14:14]
    To tacy mężczyźni są naiwni nie zdając sobie sprawy, że żona już dawno ma na mieście to co przejadło jej się w domu oczko.gif
  • gość 2017.10.10 [14:19]
    Zajmij się żoną, Res.
    Bo Cię rzuci za nieustanne siedzenie tutaj.
  • Wrozbella 2017.10.10 [14:22]
    Hehehe, co żona Ci nie daje? smiech.gif
  • Rescator555 2017.10.10 [14:26]
    gość dziś [14:19]
    Wrozbella dziś [14:22
    Juz wy sie nie martwcie moja zona ani mna, czy mnie rzuci, daje albo wyzyskuje. Jesli nie macie nic do powiedzenia na temat, to wypad!.
  • gość 2017.10.10 [14:30]
    Siema Czeski
  • gość 2017.10.10 [14:31]
    Oj sa naiwne ka pierdziele.. Malo znam dziewczyn ktore rozsadnie podchodza do zwiazku i nie tlumacza swojego glupiego chlopaka i nie analizuja a czemu mi tak powiedzial i co to znaczy.. To pewnie jest spowodowane wychowaniem niestety kobiety w dziecinstwie nie dostaja wzmacniania pewnosci siebie od rodzicow a szczegolnie od ojca i pozniej zle wybieraja partnerow i daja soba pomiatac
  • gość 2017.10.10 [14:34]
    He he he musiała go jakaś za zdradę w samych gaciach puścić smiech.gif jak nie widziały gały co brały to tak się dzieje. Tak się dać babie smiech.gif
    Moja to nawet mnie odwozi na spotkanie z kochanką. Ale trzeba być frajerem żeby się przed babą ukrywać, że się pieprzy inną na boku smiech.gif
  • gośćiówa 2017.10.10 [14:35]
    nie są naiwne.
    dają jak chłopak się stara.
    jak się nie stara, niech sobie konia zwali, albo kochanki poszuka.
    proste
  • Rescator555 2017.10.10 [14:40]
    gośćiówa dziś [14:35
    Jak sie ma jeszcze dodatkowo starac, o to co mu nalezy sie jak psu micha, to woli postarac sie i zdobyc kochanke oczko.gif . Zawsze to ciekawiej przygr***** nowe cialo.
  • Rescator555 2017.10.10 [14:41]
    @gość dziś [14:34]
    Moja to nawet mnie odwozi na spotkanie z kochanką...<<
    I co tam jeszcze ci sie przysnilo oczko.gif ?
  • gość 2017.10.10 [15:28]
    Rea skoro problem nie dotyczy ciebie to po uj ciągle go wałkujesz?
  • gość 2017.10.10 [15:38]
    nie ma się dodatkowo starać !!!
    ma się normalnie starać o dom, dzieci, być miłym i zadbać o siebie
    czy to coś trudnego?
    u mnie to funkcjonuje i mam ochotę wieczorem na wszystko co chce mój mąż
    natomiast jak by nic nie robił, siedział przed tv i pił piwo, a w dodatku się nie mył..... to chyba normalne że baba mu tyłka nie nadstawi.
    p.s. mój mąż pije piwo i ogląda mecze, ale po tym jak ogarnie inne sprawy.
    To bardzo proste. A po meczu przyjdzie i zrobi mi i sobie dobrze usmiech.gif
  • gość 2017.10.10 [15:43]
    Mecze trzeba oglądać razem. Ostatni przyniósł na koniec taką adrenalinę, że nie można było nie wykorzystać. smiech.gif Pozdrawiam gościa wyżej.
  • gość 2017.10.10 [15:55]
    drogi Res, mój facet jest nudny w łozku jak flaki z olejem- a co ciekawe miał opinie playboya, zresztą bardzo liczyłam ze własnie w łożku bedzie cuda pokazywał. I wyszło tak, ze ma liczne zalety , ale w łozku mi nie pasuje, początkowo na fali entuzjazmu mu dawałam , ale w końcu mnie zraził tym że zawsze jest tak samo i na zmianę albo mu nie staje, albo godzinę dojść nie może. Gra wstępna leży, niewyuczalny, rypie sie z taka miną że mi opada podniecenie. Przestałam z nim sypiac- oczywiście ze ma kochankę, ale nawet nie jestem zazdrosna, wiem, ze ma z nim kiepski seks, więcej się uszarpia przy tym niż będzie z tego miała przyjemności
  • Rescator555 2017.10.10 [16:00]
    @ gość dziś [15:55]
    Przestałam z nim sypiac- oczywiście ze ma kochankę, ale nawet nie jestem zazdrosna, wiem, ze ma z nim kiepski seks, więcej się uszarpia przy tym niż będzie z tego miała przyjemności ..<<
    Jest to jakies rozwiazanie, do przyjecia dla obu stron. Szkoda, ze nie przekonalas sie przed slubem, ze ta jego opinia playboya jest mocno przesadzona, moze wtedy nie bylo by slubu.
  • gość 2017.10.10 [16:00]
    naiwni to są mężowie, co są do doopy
    i chodzą na miasto żeby sobie zakoootasić.
    Bo kochanka nie wie jakiemu frajerowi dooopeczkę wypina. Jak by z nim pomieszkała 1 dzień to by spiiirodoliła w podskokach...........
    Najpierw sam bądź o.k., a potem wymagaj tego od małżonki.
  • Rescator555 2017.10.10 [16:02]
    @ gość dziś [15:38]
    nie ma się dodatkowo starać !!!
    ma się normalnie starać o dom, dzieci, być miłym i zadbać o siebie
    czy to coś trudnego?.<,
    No, jesli masz na mysli takie staranie, to sprawa jest oczywista. Pewnie, ze ma.
  • gość 2017.10.10 [16:03]
    Może kochanka lubi akurat seks w jednej pozycji, a wyraz jego twarzy podczas rypania uważa za seksowny. usmiech.gif
  • Rescator555 2017.10.10 [16:05]
    @ gość dziś [15:28]
    Rea skoro problem nie dotyczy ciebie to po uj ciągle go wałkujesz?<<
    To moze zapytaj pani Godek, dlaczego ciagle walkuje temat zakazu aborcji? Przeciez to jej tez nie dotyczy, bo wiadomo, ze nie podda sie temu zabiegowi.
  • Rescator555 2017.10.10 [16:06]
    @ gość dziś [16:00]
    naiwni to są mężowie, co są do doopy
    i chodzą na miasto żeby sobie zakoootasić.
    Bo kochanka nie wie jakiemu frajerowi dooopeczkę wypina..<<
    To juz problem tej naiwnej kochanki. Widocznie ma jakis powod skoro wypina oczko.gif .
  • gość 2017.10.10 [16:11]
    Ha ha ha najśmieszniej gdy żona pisze, że mąż musi zasłużyć smiech.gif , albo że seks nie jest najważniejszy , bo ona najpierw musi ogarnąć dom i jest zmęczona jak mąż z pracy przychodzi smiech.gif
    Jak między ludzmi jest CHEMIA to zawsze ma się ochotę choćby się paliło i waliło. Nie ma pożądania- nic nie ma. Związek braterski. Zabezpieczenie na starość. I seks w nagrode. Jak któraś ze stron nie zawiedzie w ciągu dnia.
  • gość 2017.10.10 [16:16]
    nie uznaje takiego ppwiedzenia jak psu micha. my właśnie za staranie uznajemy ta zwykla codziennosc ktora wy faceci w sex nie wliczacie. ostatnio właśnie mialam taka rozmowe z mezem w ktorej mu wytlumaczylam ze predzej zasne w trakcie jego posuwania (nudaaa, zawsze tak samo, nie chce zabawek ani zmiab bo po co a sexem oralnym sie brzydzi choc sam nie pogardzi) bo jestem zwyczajnie urobiona po pachy wszystkim praca, dziecmi, obowiazkami, logistyką. moj maz zajmuje sie tylko praca i soba ewentualnie i ile bym sie nie nagadala nie natlumaczyla wiem juz ze tego nie zmienię. i nie piszcie widzialy galy co braly bo przed slubem bardzo sie starał przy pierwszym dziecki juz mniej a potem wcale. za w
    czasów panienskich potrafil sie kochac w roznych miejscach i pozycjach a i minetka byla po czym po slubie mi zakomunikowal ze jego to obrzydza. ale oczywiście sam by chcial lodzika a ja kategorycznie odmowilam bo w czym c*pka gorsza od fiuta? i tak jak ktos pisal i mnie niby mlody jeszcze chłop przed 40 a tez wzwodu utrzymac nie potrafi. dochodzi bardzo bardzo dlugo. ogolem wole isc spac jak mam taki maraton przed soba. tak ze Rescator nie oceniaj bo nikomu z materacnie robisz i przyczyn nie znasz.
  • Rescator555 2017.10.10 [16:25]
    @ gość dziś [16:16]
    Rescator nie oceniaj bo nikomu z materacnie robisz i przyczyn nie znasz..<<
    Jesli facet naprawde jest taki kiepski w lozku, to spoko, inna tez go nie zechceoczko.gif . Ale jesli inna uzna, ze jest swietny, to juz sama musisz ocenic, czyja to wina, ze z toba jest takim marnym kochankiem.
  • gość 2017.10.10 [16:32]
    Kobieto, masz pełne prawo znaleźć sobie prawdziwego faceta na boku. Tylko nie daj się złapać oczko.gif żeby tamten gnojek nie zażądał czasem rozwodu z Twojej winy.
  • gość 2017.10.10 [16:33]
    Co kraj to obyczaj.Czy ktoś zdefiniował wogóle pojęcie zdrady jaki występek jest a jaki nie jest zdradą?Czy flirt w pracy z wyraźnie postawioną granicą jest zdradą?Dla mnie nie ale już dla pana,pani -X- tak.Czy pisanie z kimś na czatach,forach nawet świntuszenie jest zdradą?Dla mnie nie,dla innych tak.Czy pocałunek jest zdradą ja tak nie sądzę.Ale ktoś to już podepnie pod zdradę.Dlaczego wizyt u specjalistów nie nazywamy zdradą np Kobiecie podoba się ginekolog i idzie do niego tylko po to że jest przystojny. (Bo to jest lekarz?)a jakby obowiązkowe były badania coroczne męskiego nasienia i pielęgniarka musiała by pobrać je osoboście w gabinecie waląc takiemu facetowi to co by takie żony zrobiły?Rozwiodły by się?
  • Rescator555 2017.10.10 [16:37]
    Z pewnoscia seks z inna kobieta jest zdrada. Co do tego chyba nie ma watpliwosci.
    edytowano 2017.10.10 [16:38]
  • gość 2017.10.10 [16:38]
    Może kochanka lubi akurat seks w jednej pozycji, a wyraz jego twarzy podczas rypania uważa za seksowny. usmiech.gif
    nie wiesz jaki jest nudny, ja naprawdę nikomu nie zyczę takiego seksu. Jedyna, która na to poleci to jakaś biedna desperatka bez porównania, która uważa ze nawet jak nie jest fajnie to trzeba to odwalić z zamkniętymi oczami.
  • gość 2017.10.10 [16:38]
    Granice w którym miejscu zaczyna się zdrada z związku ustalają ze sobą ludzie, którzy ten związek tworzą. I dla każdego takiego związku ta granica przebiega w innym miejscu.
  • gość 2017.10.10 [16:44]
    i zapomniałam dodać, ze nie wiesz jak to jest jak facet rozpaczliwie próbuje wejść mimo miekkiego, albo żeby się odstresować i utrzymać wzwód musi się napić, a jak wypije to nie potrafi do c**y trafić tylko próbuje np wsadzić w udo. Jak myslisz ile kochanka go bedzie trzymać, co?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych