Odpowiedz na ten temat

Czy kobiety sa naprawde takie naiwne?

• gość 2017.10.12 [19:37]
    a co jeśli sytuacja jest odwrotna- tak miałam w pierwszym małżeństwie. Ja chciałam i mogłam 3 razy dziennie a mój facet raz i to szybko, po tygodniu codziennego seksu zaczęły mu sie nogi uginac z osłabienia (serio- a był sportowcem). Czy powinien dawać mi ten seks 3 razy dziennie mimo ze mu już nie stawał? Mógł sie w końcu złamas przymusić z miłości
  • gość 2017.10.12 [19:46]
    Czyżby twierdzila, ze wolisz byc glodna, niz zjesc cos, co jest podane w nieodpowiedni sposob?
    Tylko prosze bez wykretnych odpowiedzi, ze wolisz zjesc podane wykwintnie, bo taka odpowiedz jest w twoim stylu. Bo kazdy tak woli oczko.gif .
    xx
    Dobra, bez wykrętów -w moim stylusmiech.gif . Wole wziąć przyrządzenie tego posiłku we własne ręce tak by osiągnąć wymaganą przez siebie wykwitnąść jednocześnie pracując nad wysublimowanym gustem obojgausmiech.gif .
    smiech.gif
    R
  • gość 2017.10.12 [19:56]
    Póki co to mężczyzni są naiwni, że będziemy im dawały. Ożeniliscie się z nami, przyszły dzieci i o to chodziło. Do roboty na rodzinę, a nie marzenia. smiech.gif
  • Rescator555 2017.10.12 [20:26]
    @ gość dziś [19:56]
    Póki co to mężczyzni są naiwni, że będziemy im dawały..<,
    Spoko, spoko! Kazdy facet nie bedacy ostatnia oferma, potrafi sobie znalezc inna chetna do dawania. A ofermy ? To juz ich problem.
  • Rescator555 2017.10.12 [20:28]
    @ gość dziś [19:46]
    Dobra, bez wykrętów -w moim stylusmiech.gif . Wole wziąć przyrządzenie tego posiłku we własne ręce tak by osiągnąć wymaganą przez siebie wykwitnąść jednocześnie pracując nad wysublimowanym gustem obojga..<<
    Ale rozumiem, ze faceta "glodnego" nie zostawisz usmiech.gif .
  • gość 2017.10.12 [21:01]
    Ale rozumiem, ze faceta "glodnego" nie zostawisz usmiech.gif .
    xx
    Absolutnie smiech.gif nawet na biedne dzieci w Afryce wpłacam kasę. jezyk.gif
    R
  • Rescator555 2017.10.12 [21:05]
    No bez przesady, wystarczy dbać o swoje dzieci i o swojego faceta.
  • gość 2017.10.12 [21:31]
    Oj tam Res, lubię rozmach a kto mi zabroni jezyk.gif ?
    To już o schroniskach dla psów nawet nie wspomnę bo zaś, że się napina i nadyma i jeszcze trachhh...pękniesmiech.gif
    R
  • Rescator555 2017.10.12 [21:38]
    @ gość dziś [21:31]
    Oj tam Res, lubię rozmach a kto mi zabroni..<,
    Alez nikt ci nie zabrania karmienia. Zauwaz tylko, ze o "glodnym" pisalem w cudzyslowie. Gdybym napisal, ze nikt ci nie zabrania "karmienia", bylby to dowcip duzo ponizej mojego poziomu, wiec umowmy sie, ze tego nie widzisz usmiech.gif . Chociaz moze pohamowalo by to twoja sklonnosc do krecenia kota ogonem usmiech.gif . Na wszelki wypadek, gdybys jednak zobaczyla, to z gory przepraszam.
  • gość 2017.10.12 [21:54]
    Res, ja wierzę w mężczyzn i jakos tak dziwnie się składasmiech.gif , ze oni we mnie też a nawet jak im się zdarza "straszliwa pomyłka" to zawsze starają się mi zrekompensować straty jezyk.gif
    A moje kręcenie kotem, no cóż ciagle doskonale swoje umiejętności w poznawaniu świata, ludzi, okoliczności to chyba nie jest jakaś wielka wada smiech.gif
    Lewaku, otwartość na świat jest podstawą egzystencjismiech.gif
    R
  • Rescator555 2017.10.12 [22:05]
    No cóż, ja wierzę jednej kobiecie i to mi wystarcza. Inne interrsuja mnie powiedzmy teoretycznie. A kręcić kotem każdemu wolno. Doskonały chwyt w dyskusji.
    Obawiam się, że wyczerpaliśmy temat. Co tu wymyślić nowego na jutro ?
    edytowano 2017.10.12 [22:09]
  • gość 2017.10.12 [22:11]
    I super smiech.gif
    I ciach w język jeżeli chodzi o kogokolwiek poza mną i to tez ...no wiesz smiech.gif
    R
  • gość 2017.10.12 [22:13]
    Dasz sobie radę smiech.gif mało czasu nam smiech.gif pozostało oczko.gif
    R
  • Rescator555 2017.10.12 [22:15]
    No tylko do soboty. Chyba, że w miejscu gdzie jadę, poprawili Internet. Ale małe szanse, niestety.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych