Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Princesska008

Czy kochałyście sie kiedyś w łazience?

Polecane posty

Jeśli tak to proszę mi opisać jakie to uczucie i jak to robić jeśli nie ma wanny itp? :D chciałabym seks z odrobiną adrenaliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o podniesienie adrenaliny to co powiesz na gangband:-) chetni zaraz sie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka służy do mycia się czyli higieny toalety i odświeżania a nie do zwierzęcego pier....lenia się pod prysznicem czerpiąc dzika rozkosz z luster czy innych dziwactwa! Dziwie się niektórym że chcą profanowac każde miejsce dla własnych wyuzdanych zachcianek. Mój brak słów by to określić jest adekwatny do braku wstydu tych co czynią takie fanaberie. Juz niedługo pewnie będą uprawiać sex nawet w kuchni! Dokąd zmierza ten świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawialismy sex w lazience:D, pod prysznicem i w wannie i nie czulem jakiegos specjalnego przezycia, nie mowiac juz o adrenalinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrenaliny mozesz sprobowac w miejscu publicznym, albo przy odslonietych oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek żal ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wannie bardzo często, przynajmniej zaczynamy, kończymy na łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wieeele razy, na stojaco patrzac na odbicie w lustrze.. W wannie (uwaga,slisko ) ,pod prysznicem, ciasno i tez slisko :-) i od tylu,oparta o pralke, tez zerkajac w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty masz to lustro powieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na scianie,a gdzie mam miec? :-) nie widze problemu w tym by kochajac sie zerkac w jego odbicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu lustro wisi tam gdzie jest umywalka, a z tego co ty piszesz to u ciebie lustro wisi tam gdzie jest pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
O taaaak. Lubie w lazience. :classic_cool: Pod prysznicem lubie umyc faceta i brac go oralnie na kolankach. ;) W wannie lubie jednak glownie niewinne pieszczoty. Kocham opierac sie o umywalke, wypinac tylek, spogladac w lustro i byc rznieta od tylu. No i jest jeszcze kibelek. Ujezdzanie fiuta na kibelku to jest cos. ;) Wszystko zaliczylam. Nic oryginalnego. ale jakie doznania. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Princesski 008 My mamy w łazience tylko prysznic, nie mamy wanny ale akurat robimy co innego. Mój mąż często gdy ja bardzo chcę siku, najczęściej rano po przebudzeniu, siada na sedesie i sadza mnie bez majtek na swoich nogach. Ogromnie podnieca go że nie wytrzymuję, ma tak wyprężonego, że zaraz mam go w środku. Też podniecam się coraz bardziej bo mąż dodatkowo porusza moją pupą. Czeka aż nic nie utrzymam. Staje się to gdy już dochodzę, wtedy puszczam wszystko. Wiadomo że rano to głośne purkanie i siku. Zdarzało mi się też puścić kupkę. Gdy jestem już całkiem wypróżniona klękam na dywaniku i mąż robi to od tyłu. Po moim głośny jęku wie, że właśnie chcę by się już spuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gosciu co pisales jako ja( z 10;35) jestes p**********y,szczerze,lecz sie :-) Princesko,mam duuuza lazienke. Mam dwie umywalki po lewej i prawej stronie obok siebie i lustro nad nimi, szerokie na cale sciane. Jest duze i bez trudu widac wszystko jak na dloni. W lazience,nieco dalej jest tez mniejsze lusterko,pralka jest po drugiej stronie. Nie wiem,to naprawde takiy dziwne i szokujace zw w lazience jest duze lustro i ktos uprawia przy nim seks ze az trzeba sie nasmiewac i podszywac? Az strach zabrac glos na tym kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×