Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy krępuje was masturbacja w obecności mężczyzny?

Polecane posty

Gość gość

Jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gej Ambroży
Mnie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podlaska podaj priv zrobimy to razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podlaska gdyby facet był to umiala byś masturbowac się na oczach jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamonie,źle mnie zrozumieliście,mam faceta,ale jak go nie ma to się masturbuję,nie widzę powodu masturbacji w jego obecności,bo wtedy się kochamy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jeszcze bardziej mnie to nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie prosil abyś pokazala? Oni to lubia. Ja juz sie niei wostydzę a nawt podnieca mnie to dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie...mnie to rozbudza a partner napalony bardziej niż przy p****lu.I w trakcie seksu też to robię jak mam c***a w c***e.Podwójna rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,26 teżbp tak robię. Mega orgazm dla dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię to często przed stosunkiem a mój lubi też to oglądać. Zresztą sama też nieraz się masturbuję choć mąż jest w domu i pilnie pracuje a mnie akurat bardzo przyciśnie. Tego się w ogóle nie krępujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam ze pod nieobecnosc meza lubie sie zabawic,wtedy masturbacja sprawia mi duzo radosci i zadowolenia.Kiedys za namowa meza probowalam to zrobic w jego obecnosci i niestety ,cos mnie blokowalo,przez dlugi czas nie moglam dojsc,zero orgazmu,po prostu meczylam sie i nic,mysle ze mezowi nie za bardzo sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze tak,bylabym dosc mocno skrepowana,lubie sie sama zabawiac,ale ogolnie to dosc intymna czynnosc aby robic to w czyjejs obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim chłopakiem nie rozmawiamy nawet na ten temat, to nie wyobrażam sobie masturbacji w jego obecności. Nie mamy systematycznych stosunków to masturbuję się prawie codziennie ale absolutnie gdy jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zapytał czy masturbujesz się to powiesz prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie ale podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Gdy raz byłam nad rzeką podglądana przeżyłam szok. Ale chłopakowi który masturbował się chyba z mojego widoku moje spostrzeżenie go nie przeszkodziło w robieniu tego dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby czemu mam wstydzić się masturbacji przy chłopaku on zna kazdy milimetr mojego ciała rozkladam nogi przed nim. Nie raz zaczynamy sex od mojej masturbacji on uwielbia patrzec a pałeczka jego rosnie w oczach. Przecież masturbacja to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem zona nie miała ochoty na sex, jak zwykle więc przy niej onanizowałem się. Kazała przestać a potem wyzwała mnie od zboczeńców. Oczywiście strzeliła focha. Onanizm to szkodliwe zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zrobiła to kiedyś w mojej obecności nie wytrzymałem zwaliłem przed nią Było to całkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre kobiety podnieca widok masturbującego się faceta. Ja osobiście lubię jak mój mąż to robi byle nie za często. Oczywiście odwzajemniam się tym samym bo trochę się wstydzę zaspokajać na widoku a to bardziej podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie w miejscach publicznych palcoweczke sobie walnac mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski czy robiłaś to przy chłopaku? wstydzisz się? mój nalega abym pokazała ja to robię ale głupio tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski jak to odbierasz oczami kobiety męską masturbację, czy to nie wygląda dla was wulgarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam czytam i napisze o sobie. Nie odważe się piescic mojej broszki w obecności chłopaka o nie. to bardzo intymne i mega krepujace, taka juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski dziś Trochę tak. Wulgarnie i ekshibicjonistycznie, czyli podniecająco. super, kobieca masturbacja dla faceta jest bardzo podniecająca ale to chyba już wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam faceta który nie lubi popatrzeć na laskę która się sama zabawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie z kolei interesuje filmik jak się kochamy aby zobaczyć jak to wygląda ale żona nie chce się zgodzić. Kręciłaś kiedyś tai filmik? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×