Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy ktos pieprzyl kobiety powyzej lat 60

Polecane posty

Gość gość

Jak to bylo i jak do tego doszlo, bo mnie czeka cos podobnego. a moze jakie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem taką. Miała 63 lata duże i jędrne piersi, zadbana, chodziła w stringach i obcisłych spodniach z dużym dekoltem, ale romans się skończył bo ona nie chciała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój dziadek pewnie pieprzył jakiś 45 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat ****** starsze panie. Praktcznie od zawsze. Pierwszy sex mialem z kolezanka matki. Ona 37 ja 16. Dzisiaj mam 47 lat i nadal posowam starsze. Najstarsza miala 72 lata. Polecam wszystkim. Wszystkie starsze, samotne chca sie bzykac ale amatorow malo. To ziemia obiecana panowie. Macam i namawiam na sex wszystkie znane mi dojrzale d**y: kolezanki matki, sasiadki, ciotki. Czasem sa oburzone, zbulwersowane. Nigdy jednak nie dostalem po pysku ani nic nie powiedzialy zonie lub matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_J
Do gość 5:19 ale co łapiesz je za ci...e i już są gotowe? Pytam się poważnie bo też mnie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no bez jaj. Zaczynam delikatnie. Jednak polecam walic prosto z mostu. One juz maja swoje lata i nie maja czasu do stracenia. Nie lap za c**e tylko poglaszcz ja po d***e, otrzyj sie, zlap za piersi. Powiedz, ze Cie kreci, ze walisz konia myslac o niej. Jak chcesz bardziej szczegolowo pogadac to wbijaj na maila: boy.tommy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_J
Do gość z 5:19 wysłałem ci e-maila, w tytule "gość_j" nie wiem czy dotarł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 lat :O panowie pachnie desperacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apron lover
Moja babcia ma 63 lata i chodzi w stylonowym fartuszku opiętym na wielkich cycach. Zawsze mam wzwód kiedy ją widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc_J Majl dotarl. Odpisalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego niektorzy pogardzaja dojrzalymi kobietami. W seksie sa super otwarte na wszystkie igraszki i bardzo doswiadczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzała owłosiona dama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piczka jak piczka, ciekawe jak napala sie właścicielka, jak zobaczy jakiego ma kandydat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mloda tlustaobrzydliwa larwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, kobiety po 60-tce nie wolno pieprzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko wolno, ale jest polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest tu jaka 60tka ktora chce byc ten teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fartuszkowy gość
Moja babcia zawsze dawała mi do zrozumienia że zrobi dla mnie wszystko. Kiedy zacząłem dorastać i miałem nocne wytryski i często mi stawał bez powodu pewnej nocy weszła do mojego pokoju w samym fartuchu stylonowym, niebieskim, obcisłym i mocno prześwitującym (od tamtej pory uwielbiam te fartuszki). Tak mnie to podnieciło że stanął w kilka sekund, bardzo jej się spodobał mój penis. Troskliwa babcia obciągnęła mi żebym się tak nie męczył. Często się tak zabawiamy ale bez penetracji i za każdym razem w innych fartuszkach, ja też je zakładam bo bardzo mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo to lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze piprzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sa najlepsze do pieprzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma jeszcze ktos podobne pozytywne doswiadczenie o duzym przedziale wiekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A wy Panowie ile macie lat? tak sie zastanawiam, gdyz moja sąsiadka jest lekko po 60 ale kiedy wyobrażam ją sobie podczas seksu, pozostaje jakiś niesmak. Nie neguję, gdyż kobiety mają potrzeby, i seks jest dla każdego, ale bardziej tak we własnym przedziale wiekowym, a nie jak matka z synem. Choć moja mam twierdzi(czym mnie zaskoczyla) na starej piczy młody chuj się cwiczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jak będę miała te 70 lat to nie skorzystam z takich usług ;) Jednak wolę czuć ,że jestem pożądana przez faceta i on jest na mnie napalony, to on mnie ma zdobywać :P Nawyżej wtedy jak mi się mąż znudzi to poderwę jakiegoś starszego, jurnego pana z sanatorium, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No tak, ale co jest takiego fajnego w seksie 25-ciu czy 30- letniego mężczyzny w sile wieku na seks z dwa razy starszą kobietą bez żadnych opłat i sponsoringu. Dziwne to jest dla mnie, choć jestem tolerancyjna bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett- raczej nic, choć jak mówię, jak będę stara to będę wolała starszego pana, a takiego co jest na mnie napalony faktycznie (nawet przy pomocy viagry :P) niż młodego, a za kasę. Jak kobieta płaci za seks to takie jest uwłaczające jej godności. Na pewno wielu jest żigolaków w dzisiejszych czasach, ale oni tego nie robią bo ich kobieta kręci tylko dla pieniędzy, ja bym tak nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Czyli sprawdza się tutaj mądrość. " jeśli niewiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×