Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_25

Czy lubicie ostry sex z pikantnymi słowkami ?

Polecane posty

Gość ciekawa_25

chodzi mi o słówka typu: suko, dziwko obciagnij mi moją pałe. A może lubicie inne teksty? jesli tak to jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasem nie powiem, zagalopował się aż śmiać mi się chciało. JAk się juz pozwala na takie rzeczy w łózku to trzeba miec superowe wyczucie chwili :) Daj palca.. to wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_25
ja też uważam że w stałym związku też można się tak zabawić, czasem fajnie jest zrobić coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również nie chciała bym aby przygodny partner bluzgał mi w łózku. Chociaż przygodnych to ja miałam dobrych pare lat temu, bo mam męża, ale mąż czy nasz stały chłopak to "nasz facet" i zna nas i wie na ile moze sobie pozwolic ...przewaznie. a co jeszcze lubicie w łózku z tej półki ? ja prócz bluzgów lubię jak mnie czasem za kark złapie mocno, albo za szyję i lekko poddusi. Lubię taką dominację. o klapsach w tyłek czy łapaniu mnie za gębę nie wspomnę :P Ale w takie gry grywamy 5 na 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to bluzgi? Możecie wymienić z pięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ssij kóórwo ostro kóótasa, czujesz szmato jak ci pęcznieje w ppiźździie? Dziwko jjeebbaanna na kolana i wypnij szeroko dóópę! Widzisz jak móój chóójj się pręży? Lubisz czuć go w dóópie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy, doprawdy mam sobie zwalić? A może jednak nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego trudno
JA też lubię za kark:) i za włosy jak kochamy się od tyłu. Lubię kiedy właśnie w takiej pozycji jedną ręką ciągnie mnie za włosy a drugą opiera na biodrze i raz po raz wymierza coraz mocniejsze klapsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego trudno
Nie mówię o wyrywaniu- o mocniejszym uchwycie- w żadnym wypadku szarpaniu. chodzi mi o zdecydowany uchwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
panna ale co byś zrobiła gdyby cię złapał za włosy przy samej głowie, żebyś nie mogła nią ruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_25
ja uwielbiam jak mój facet zdecydowanie łapie mnie za włosy ale nie ciąga, lubie też jak posuwa nim w mojej buzi ale nie zbyt mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mąż wie ze moich włosow sie nie dotyka i tyle. Nie ma "co bym zrobila gdyby", bo on wie że ma nie ruszać nie szurać nimi nie tarmosić bo mam fioła na ich punkcie. Pewnie jak bym miala grube wlosy to spoko :) Ale mam cienkie jak pajęczyna wiec wszystko co z wlosami to odpada. Kiedys tam raz złapał to powiedziałam nie za włosy i tyle. To było 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
Lady 3Jane Marie-France głodnemu chleb na myśli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_25
może wróćmy do tematu a nie zaczyna się gadka o słoikach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
panna a co może się stać najgorszego z twoimi włosami? najwyżej ci wyrwie i co z tego? odrosną powinnaś mu pozwolić właśnie, żeby coś z nimi zrobił, ty byłabyś i tak wkurzona, on by musiał cię utemperować, na ostrych słówkach by się nie skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede daj spokoj. Mam malo włosow , cieniutkie i delikatne, są piękne dlatego ze tak się nad nimi trzęsę, czesze je specjalną szczotką z naturalnego włosia z dzika a myslisz ze pozwole facetowi za nie ciągać. Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyl by sie raczej numerek :D prędzej pozwole zeby mi na twarzy doszedl ( czego nigdy nie robilam swoją drogą :P ) anizeli by za wlosy pociągnąl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkniewiele
nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kochanka najbardziej uwielbia jak mowie do niej ze jest suka i ze lubie ja pieprzyc... wypina sie w moja strone i pyta czy chce wlasnie tak ja pieprzyc... czy mi dobrze tak dobrze... to ideal suczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
u mnie identycznie jak u Platyny 33,maż też takie teksty mówi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego trudno
JA mam mocne włosy:) gdybym miała delikatne może też bym zrezygnowała z takich akcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a używacie gadżetów? Kiedyś kupiłam kajdanki ale nie chcialo się tego nam w sumie używać. Ręce zazwyczaj każdemu są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×