Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Princesska008

Czy lubicie prowokować swoich mężczyzn?

Polecane posty

Ja bardzo to uwielbiam! On zawsze staje sie taki gorący i napalony! Specjalnie dla niego ubieram sie seksownie :) i mam pytanie.. Co najbardziej lubicie przy robieniu lodzika albo jak wam facet robi minetke? Mnie przygryza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam prowokować partnera. Ubierać się dla niego wyzywająco. Do pracy wysyłam mu smsy erotyczne na co akurat mam ochotę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbobo
Z tego co czytam to kobiety a zwłaszcza młode bardzo lubią podniecać facetów ,tylko nie wiedza jak facet po takich prowokacjach wzrokowych cierpi ,jajka bolą okrutnie i chcąc nie chcąc musi Wacka wytrzepać bo oczywiście ta kobieta ma to w serdecznym poważaniu a żeby było śmieszniej to cieszą się z takiej sytuacjii maja ubaw.Mysle zepostepujecie okrutnie z nami ,wiecie ze dla nas widok ponętnej pani i na dodatek prowokacyjna poza to wiadomo ze Wacek stoi a jajka po chwili bolą .Miejcie zrozumienie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy tak w ogóle lubicie prowokować facetów nie tylko swoich? gdzieś w klubie czy na imprezach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w związku to normalnie ja też to uwielbiam :D czasami nawet zdarza mi się zainwestować w droższy ciuch erotyczny dla niego :P Teraz poluję na http://freetaboos.pl/gorset-sznurowany-p-1901.html i to będzie chyba prezent jaki dostanie ode mnie na swoje urodzony w styczniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to za prowokacja w domu? jak nikt nie widzi oprócz 1 faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio was jaja bola? nawet jak trzepales wczoraj? lol dobrze że mnie z podniecenia nic tam nie boli ;-) lubimy kręcić biodrami trzepotac rzęsami kokietowac patrzec się na krocze dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio was jaja bola? nawet jak trzepales wczoraj? lol dobrze że mnie z podniecenia nic tam nie boli ;-) lubimy kręcić biodrami trzepotac rzęsami kokietowac patrzec się na krocze dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jns 22 lata
Piszcie o tym jak prowokujecie także innych....Na mieście, w sklepie, w autobusie, na imprezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bobo
Gosia 768 wiesz co potrzeba facetowi by mu stanął , a ty potrafisz tak masować swojego faceta ? , myślę że odwdzięczył by się tobie dobrą minetką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego tylko się przytulne i szepnę słówko i wezmę jego dłoń i wsadze ją do swoich majteczek a on już sztywny jest, zanim mu spodnie rozepnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt już nie ma czasu przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×