Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaczek 7979

Czy ma ktos faceta z Belgii,Francji?Czy narzekacie na nich w łóżku???

Polecane posty

Gość gosiaczek 7979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochałam się z dwoma holendrami....mmmmmmm..... 😍 😍 aż mi ciarki przeszły.... :D :D :D myślę że w belgi mogą być podobne klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pol
a co to za roznica skad,to ma jkaies znaczenie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek111178
Podobno ma to jednak znaczenie,gdyz w kazdym kraju faceci maja inne podejscie np.so sexu! Bo o romantyzmie francuzów miałam sie okazje przekonac,Pplacy im w tym nigdy nie dorównaja,nie stworza takiego nastroju np.przy kolacji-sposób podania dań,otoczenie,wszystko,odpowiednie światło,świece,olejki,Polacy tego nie potrafią,a jesli juz to maleńki procent! Dlatego nie wiem jacy Francuzi np.sa w sprawach sexu-nudni,ospali,czekaja na nasz pierwszy krok,wsz edzie sa inne zwyczaje! Jesli sie z tym dziewczyny zetknęłyście to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisała wcześniej...miałam przyjemność z dwoma holendrami... obydwoje wysportowani, wysocy i namiętni. lubią kiedy jest duża dysproporcja fizyczna między kobietą i mężczyną, bo wolą dominować. lubią się kochać w trudnych pozycjach np: z kobietą na rękach, pod prysznicem itp. dobrze żeby oboje partnerzy byli wysportowani, bo inaczej to istnieje ryzyko że Ci kręgosłup złamie...żartuje oczywiście ale tak jest lepiej i tez zwracja na to uwagę - czy partnerka jest gibka. co do przygotowania przed to nic szczególnego. po prostu przychodzą i zaczynają, czasmi bez słowa - tak jest w związkach przynajmniej. po seksie czujesz się jak po treningu jogi i w anielskim nastroju zasypiasz. on też. jesli odmawiasz to podchodzą do tego wyrozumiale - o ile notorycznie nie odmawiasz, bo wtedy zaczynają się zastanwaić co jest nie tak. to chyba wszystko o holendrach w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre jukenski
:D:D: dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do you speak netherland
? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ne.....juken to Ty?.... :O :O :O i prześladuje :O :O :O :O :O >>> jukenski jeszcze nie ;) ale jak coś to dam znać na forum. specjalnie dla Ciebie topic założę :D tak więc bądź czujny .....i wrażliwy o ile potrafisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski; miss vulgaris luissa i cała Wasza ekipka nie zaśmiecajcie kolejnego topiku swoimi złośliwymi i chamskimi postami. to nie ich wina że są od Was lepsi :O krytykować i dogryzać to umiecie i domniemam że tylko tyle umiecie, skoro tak godzą w wasze \'ego posty o innych. pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jestem pewnie jednym z najwrazliwszych heterosexualnych facetów jakich poznasz w zyciu, co nie znaczy że musze byc miły i słodki przez cały czas a wszczególnosci na forum, tym bardziej jezeli ktos pisze ewidente głupoty i nie chce sie przyznac do kuriozalnego błedu to nalezy mu sie kara:) w postaci spotkanie ze mna:D ale widze że sie zadomowiłaś na tym forum, no to nastepny kolorowy fragmecik do tej mozaiki, tylko nie obrażaj juz ojczyzny, ok?? ps trzymam cie za słowo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przede wszystkim w USa
bo wtedy mnie zobaczysz a ja ciebie cały czas z cienia obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje,obserwuje............................. ssssssssssssssssssssss czujesz ten zapach siarki ? sssssssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ciebie kicia wiec uważaj i nie zrob nastepnej głupoty sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss............ jestem zawsze w cieniu sssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jukenski, widac sa jeszce normalni ludzie na tym orum, respect !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️luissa widze że jestes nowa na forum, bo wiedziała bys że ja sie do normalnych nie zaliczam, zresztą przeczytaj opis w nicku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze mojego opisu nie ma :D sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss......ssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja ty tez jestem solarka
widze ciebie , uważaj ty ..... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy zła
bo ci topik rozpier... i nie bedziesz mogla opiwiedziec jak to 2 holendrom robiłas obciąg z przykucem. musisz byc grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski zaczełam obrażać bo jak kuba bogu tak bóg kubie.... zresztą gdybym nie miała powodów nie robiłabym tego, bo szkoda energii. ja w swoich postach powstrzymałam się na tyle żeby nie używać wulgaryzmów, mimo że w moim kierunku poleciały określenia bardzo wulgarne. owszem - padło z mojej strony kilka złośliwości ale i tak moje posty nigdy nie dorównają Waszym. i to tylko dlatego że mam swoje zdanie, którego i tak nie zmienię, a już na pewno nie pod wpływem Waszej \'inteligentnej\' argumentacji ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem , jukenski nie sadzisz ze ona sama tj. solarka załozyła ten topik ? mam jakies takie dziwne uczucie:) np belgia jest bardzo blisko holandii i zaraz po niby to gosiaczku mamy solarkę hmmmmmmm z moze to me złe oblicze ? sssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj slolaryjko ten kraj jest jaki jest, ludzie tu tez są różni, ale to mój kraj i go kocham, jak i akceptuje ludzi w nim mieszkających Polaków, i niepozwole by ktos w mojej obecnosci obrażał Ojczyzne z powodu swoich prywatnych kompleksów czy nie powodzen miłosnych, Polki niejednokrotnie skopały mi dupe, ale zyje i mam sie swietnie, nie zamierzam nikogo obrażac słowem \"polaczki\" a ty to zrobiłaś ps apropo patriotyzmu maja 17 lat wyplaciłem Niemckiemu chyba studencikowi na Krakowskim Przedmiesciu strzała za to że powiedzial stojąc obok mnie \"Polishen szwajn\" czy jakos tak wiec sie ciesz że i tak sie z toba delikatnie obeszlem w podszywie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski no to rzeczywiście masz się czym chwalić.... :O pS: jak chcesz o tym pogadać z ludźmi to załóż topic o patriotyzmie na \'dyskusji ogolnej\' czy coś.....tutaj jest topic o obcokrajowcach z tego co wiem. i nie ja go złożyłam, co łatwo sprawdzić jak poleciłam naszej miss vulgaris. a że miałam akurat trochę do napisania to napisałam i nikt Ci nie każe tego czytać. napisałam to dla niej a nie dla Ciebie. pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola Ola
najbardziej lubię ruskich lub ukraińców!!! jak ruchają to ostro i jeszcze się drą : JEB TWOJU MAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukenski jestes gość i to seri
! popieram takich ludzi jak Ciebie. Ja jestem Polka i kocham ten kraj chociaz zawsze cos mozna narzekac ale wiem jedno ci co narzekaja a nic nie robia nie maja prawa głosu ! 2. Nienawidze takich wieśniar co to troszke załapali wiatru w nozdrza i juz szpanuja jakie to one sa europejskie, rzygac mi sie chce. Bylam nie tylko w Posce ale w USA 2 lata, hiszpania 3 miesiace, holandia 5miesiecy i szwecja więc cos nieco wiem. Wiem Jedno nigdy bym sie tak nie zeszmacila jak solarka i nie dawałabym dupy kazdemy tylko dlatego bo jest on np z holandi albo z belgi... To zwykłe kurestwo, przepraszam bardzo. Kocham Polaków i sądze ze sa fantastyczni i super czuli ludzie z fajnym abstrakcyjnym poczuciem humoru , pomimo naszej nie łatwej historii. A ty tak sie nie popisuj swoja holandia i tym że sie rznełaś z holendrami itp. bo nikomu tym nie zaimponowałas poprostu jesteś łatwa , NIC WIELKIEGO ! Pozdrawiam Ciebie serdzecznie jukenski i ludzi podobnie myślących !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski jestes gość i to seri a co Ty o mnie wiesz? nie wiesz jak było więc siedź cicho albo dowiedz się co nieco lub wypowiadaj się delikatniej, skoro niby jesteś kobietą :O wiesz, zdecydowanie bardziej woałabym podobać się Polakom, bo związek z obcokrajowcem nie jest łatwą rzeczą. ale jeśli moi kochani Rodacy mnie nie chcą to nic na siłę. przecież nie musi być Polak. ważne żeby mnie szanował, akceptował i kochał. jesli nie wierzysz że właśnie te 3 rzeczy dostałam od dwóch holendrów to juz Twoje sprawa. mnie nie zależy na tym żebyś wierzyła. byłam też w zwiazku z Polakiem i ładnie się \'przejechałam\'. cały czas mnie oszukiwał. długo to jeszcze popamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundek23
gosiaczek111178 romantyzm francuzów?? buhahahahaha kręcił cie żeby cie wyruchac pustaku dla tego mowił ci to co chciałaś usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×