Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy macie odwagę masturbować się przy partnerze?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do pań ale nie tylko. Czy macie odwagę masturbować się przy partnerze? Ostatnio często mój partner prosi abym pokazała jak się masturbuję. Ogromnie się wstydzę i zbywam go, że nie robię tego ale on oczywiście nie wierzy. Ma rację bo czasem to robię a jak byłam sama to częsciej. Robicie to przy swoich partnerach? Jak się odważyć? To tak bardzo intymna czynność i głupio mi to robić przy nim chociaż bardzo go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kwestia dojrzałości seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma taką pracę, że jesteśmy razem prawie okazjonalnie, to naturalnie stosunki z mężem przeplatam masturbacją i to prawie codziennie. Dla mojego męża jest to normalność i kiedy mam potrzebę masturbuję się w wannie czy na łóżku gdy mąż zajęty jest przy komputerze, czy czymś innym. Masturbacja przy nim jest dla mnie swobodną normalnością. Współżyjemy ze sobą też w dowolnych chwilach kiedy nam się zachce. Tak jest już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja praktycznie zawsze to robię, bo orgazm mam tylko łechtaczkowy (chyba jak większość kobiet), więc bez tego seks nie byłby tak pełny (choć i tak jest) i nie wstydzę się, on lubi patrzeć i nawet mnie zachęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam to robić bo widzę jak podnieca to mojego mena a mnie również. Często w ten sposób zaczynamy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to po prostu inna forma seksu ale jakże dająca wiele doznań. Mężczyźnie wzrokowych a kobiecie dotykowych. Jednak do tego trzeba dobrze czuć się ze swoją seksualnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i lubię patrzeć na męski onanizm a szczególnie wytrysk. Hmmmmm jak mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsr
Ja jestem od ponad 5 lat w związku I tez się wstydzę masturbowac przy partnerze. ;) mam wiele fantazji które chciałabym zrealizować a się wtydze i nie mogę się przełamać i starsznie mnie to denerwuje. ;) w myślach jestem boginia seksu tylko w myślach. ;) jakaś super rada na taką przypadłość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsr czy twój partner onanizuje się przy tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzisz się przy partnerze czy w ogóle nie masturbujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robię zawsze przy nim,bo inaczej nie dochodzę.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś było mi głupio jak facet przy mnie walił sobie konika a dziś podnieca mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj podnieca, a mnie podnieca jak wiem, że misio patrzy na moje zabawy muszelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc postów w tym watku napisała jedna, ta sama, osoba. Ledwie parę forumowe frajerki, ktore dały sie wkręcić. Teraz sobie panowie zrobia dobrze. ha, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam oporow onanizowac sie przy partnerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsr
22.50 i 22.52. Nie mój partner nie masturbuje się przy mnie. A ja się masturbuje ale jak sama jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja przy partnerze jest bardzo sexi. Uwielbiamy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zdarzało sie że masturbowaliśmy sie z partnerką jednocześnie albo tylko jedno z nas a drugie tylko patrzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×