Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o szczere opinię

Czy mężczyźni naprawdę nie mogą wytrzymać bez seksu?

Polecane posty

Gość proszę o szczere opinię

Zrobiłam eksperyment: Weszlam na czat "seks" na wp, podałam się za prostytutkę chętną na seks, zglosilo się ponad 300 panow (w ciągu 2 dni) z propozycją, sponsoringu albo jednorazowego seksu, jeden z nich proponowal nawet 3 tys. miesięcznie za staly uklad:PP Czy mężczyzn coś boli gdy za dlugo nie uprawiają seksu? czy popęd może być tak silny, że jest na świecie tyle gwaltow? Czy mężczyźni są inaczej skonstruowani od kobiet, które notabene bez seksu są w stanie żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterete
To teraz zrób to samo, podając że jesteś facetem.....będzie 600 chętnych panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bez kasy
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdf
jestem w związku z dziecwzyna 3 lata i nie uprawiamy seksu. Tak mozemy bez niego zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekkk
Nie da sie. Sperma rozsadza nam jądra. Dobrze ze jest cos takiego jak polucje nocne (taki zawor bezpieczenstwa), bo inaczej zostalibysmy kalekami :( Tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterete
A niektórym cofa się do muzgu , można ich poznać po mętnym spojrzeniu i wytrzeszczu w oczach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterete
Sam nie wiem, chyba sprma zalała mi mózg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą wytzrymać ale nie chcą
Moja znajoma wyszukuje facetów na czacie, umawia się z nimi na seks. Układ jest prosty: spotykają się w wyznaczonym miejscu, idą do hotelu albo mieszkania "klienta", uprawiają seks (rowniez anal), po wszystkim facet płaci 500 zł i do widzenia. Zapewniam Was, że chętnych na coś takiego nie brakuje. To nie prawda, że na takim czacie siedzą sami niewyżyci walacze koni, z tego co widzę więcej jest facetów po 30-stce szukających panienki, która im dogodzi, bo np. żona jest w ciąży i nie może albo nie mają żony, bo robią kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl x
jesli sperma rozsadza jądra to nie trzeba od razu spuszczać się w kobiete. przecież można np.do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez dlugo nie moge wytrzymac bez penetracji....bzykanie mojego Misia to podstawa...ps...nie mylic z pluszowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jak juz bzyknie to juz koniec musi miec to zreszta kobieta tez pozniej szparka swedzi. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet widzialm takie badania naukowe, w ktorych udowodniono, ze jesli facet dluzej nie ma sexu to cos sie dzieje z jego psychika itp., udowodnili tam, ze nie mozliwe zeby facet zyl bez sexu bylo tez o ksiedzach - tez udowodnili, ze musza sie jakos zaspokajac bo inaczej zle by skonczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest syndrom samca...........natomiast zdobywcy---> coraz rzadziej mozana spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze, niewesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie uprawiacie seksu , takze recznego, przez kilka lub kilkanascie dni, to co sie dzieje? Ile dni udalo sie wam wytrzymac bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mogą żyć bez seksu??? To mnie rozbawiło... w każdym związku w jakim byłem, to kobiety ciągle miały ochotę na seks i były niewyżyte, więc doświadczenie mówi mi, że to kobiety zdecydowanie częściej myślą o seksie niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petryk1234
Tak to prawda sperma jaja rozsadza ja muszę codziennie sobie zwalić kobiety kłamią też sobie trzepią palcówki jak nie mają sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moga wytrzymac, ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 Zaczyna się nieprzyjemne uczucie napięcia psychicznego, drażliwość, wzmożona agresja. Solidna dawka energii idzie w parze ze skłonnością do przemocy. Fizycznie objawia się to napięciem mięśni w całym ciele, oraz nieprzyjemnym napięciem w okolicach genitaliów. Do tego dochodzą natrętne wręcz myśli-fantazje o seksie. Popęd to nie tylko objawy fizyczne, ale też psychiczne zwłaszcza przy dłuższej abstynencji u młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafią. Mam 25 lat i jestem prawiczkiem i kontroluje to. Lubie sobie nieraz zwalić, nieraz co dziennie, innym razem mogę nie walić jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaJa35
Czy mozliwe żeby facet 37 lat wytrzymał bez sexu 4 miesiące, a po tych 4 miesiącach po niby 1 bzykaniu miał malutko spermy??? proszę o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kynex
OnaJa35 oczywiście, że mozliwe. Jeśli jechał na ręcznym wcześniej, bądź tego samego dnia w obawie przed zbyt szybkim dojściem ulzyl sobie rączka. To drugie często jest praktykowane gdy facet odczuwa zbyt duże podniecwnid, co powoduje iż dochodzi zbyt szybko. Dlatego niektórzy mogą użyć rwni grabowskiej przed stosunkiem, aby nie wyjść na krótko dystansowcow. Stąd miwa mała osc nasienia przy wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą! Pod warunkiem że nie oglądają filmów w temacie i nie przegląda stron na internecie no i oczywiście nie wychodzi z kumplami w miasto bo tam też pokusy + alkohol=sex . Dlatego siedzę za granicą jeszcze miesiąc i ŻONA PRZYJEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×