Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moja żona może się ze mną rozwieść z tego powodu ?

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy małżeństwem już 3 lata i chodzi o nasz seks, a raczej o jego brak. Moja żona ciągle na to narzeka, że między nami już nie ma seksu od 2 miesięcy, ona co raz częściej zaczyna się z tego powodu wykłócać, zarzuca mi, że ja niby mam kochankę, albo to, że ona mnie już niby nie podnieca i że niby ona przestała być dla mnie atrakcyjna, ciągle mi coś zarzuca podobnego i robi się co raz badziej zazdrosna, nawet wczoraj wspomniała o rozwodzie. To nie jest tak, że ja jej nie kocham, bo ją kocham, ale chodzi o to, że ja jestem często zmęczony, a po drugie nudzi mnie już ciągle seks, bo kiedyś to bardzo często robiliśmy. Ona nie raz próbowała mnie uwodzić, no kilka razy dałem się skusić, ale nie czuję z tego seksu żadnej satysfakcji i przyjemnośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do seksuologa zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 To jest śmieszne, po co w naszym życiu seksualnym osoba trzecia ? W życiu sobie nie wyobrażałem, że mam gadać o takich rzeczach z kim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotą z ciebie. A tutaj na forum już powiedziałeś ze ci nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie rozwiedź i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:02 Ale ja ją kocham, ale seks z nią mnie już nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj się nie staje ci juz W dodatku zaczął ci śmierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Autorze ludzie się rozwodzą z powodu niezgodności charakterów po iluś latach:D no cóż, czego żona nie dostanie w domu...znajdzie na mieście. Żebyś za jakiś czas nie zakładał tu tematu o niewierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 Myślę, że mnie nie zdradzi, puszczalska to ona nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Szczytem naiwności jest wiara w to, że tylko puszczalscy zdradzają:D Myślę, że ona kiedyś też była ciebie pewna....a teraz zwątpiła nagle? Zacznij obserwować jej zachowanie:) dla mnie seks to jeden ze sposobów okazania sobie miłości więc twoje tłumaczenie w stylu : kocham ale coś tam....z **** wzięte jak dla mnie:) bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu po urodzeniu dziecka zrobiła się bardzo luźna i seks nie jest taki jak kiedyś niewiem jak jej to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 Staram się inaczej jej okazywać miłość. Np kwiaty jej kupowałem, albo czekoladki jej ulubione. Seks był fajny, ale jak się robi przez kilka lat dokładnie to samo, to się to nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Hm, jak to rozumieć? Przez kilka lat w jednej pozycji? Może trzeba urozmaicić zatem, a nie odrazu narzucać celibat? Ja jestem w związku ponad 4 lata i jakoś nie mogę ciebie zacytować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:31 Tak na prawdę to raczej trzymaliśmy się jednego i tego nie zmienialiśmy, przez pierwsze lata małżeństwa, to głównie ja dominowałem, ona była bierna i nam to odpowiadało, ostatnio jak w ogóle to robimy, to raczej jest tak, że ona dominuje, próbuje mnie uwieść praktycznie wszystkim, a to seksownymi bieliznami, a to kąpielą romantyczną, ale na mnie to już jakoś nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 latach ci się znudziło???? To co będzie z waszym dalszym życiem... Nie wyobrażam sobie jak można żyć bez seksu. Oczywiście, że może się z toba rozwieść z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ja to widzę tak, że jeśli nie pójdziesz razem z nią do specjalisty...to ona dostanie ten rozwód z powodu rozkładu pożycia małżeńskiego. Może nie odrazu, ale dostanie. Nie wiem czy duma jest ważniejsza od próby ratowania związku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52 Małżeństwem jesteśmy od 3 lat, ale seks uprawiamy już jakieś 8 lat. Oczywiście wtedy to nie bylo tak regularnie ale bardzo siebie pragnęliśmy. Nie raz robiliśmy to pamiętam w głupich miejscach typu lazienka jak byliśmy na imprezie czy w samochodzie, teraz tylko ona jest jeszcze taka napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 Ale to głupi powód. Seks to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonę i samochód należy zmieniać co 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź bo może ty gejem zostałeś, i faceci cię pociągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex to nie wszystko, ale jest spoiwem związku, okazywaniem uczucia, jakie dajemy innym, tylko ukochanej osobie. Ile można słychać gadania, kocham cie, ale nie ma siły.... Licz się z tym że albo kobieta będzie wobec ciebie fair i odejdzie, albo będzie cie zdradzać, zwłaszcza że ewidentnie po tym co piszesz jest napalona i dba o siebie. Wystarczy że wyjdzie z koleżankami do klubu i po tobie koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu tacy ludzie jak autor rekami i nogami bronia sie przed wizyta, dobrze by bylo z zona wspolnie u seksuologa, od tego oni w koncu sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Autorze to powód jak każdy inny w świetle prawa. A tak serio, to co ci szkodzi spróbować terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo z gory zalozyl, ze seksuolodzy sa niepotrzebni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prosze jaka solidarnosc macic! Jak facet skarzy sie, ze zona mu nie daje, to zaraz teksty, ze pewnie gosc o siebie nie dba i zle wyglada, ze nie potrafi zony podniecic, ze moze jest zmeczona a on jej za malo pomaga,itd. W kazdym razie to na pewno jego wina, powinien to znosic. A jak facet pisze, ze zona domaga sie seksu, a on nie chce, to oczywiscie tez jego wina, powinien sie postarac, pojsc do seksuologa, koniecznie cos z tym zrobic. Piekny przyklad podwojnej moralnosci czy po prostu "kobiecej logiki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest TROLLU i stary grzybie kobiece forum jakbys nie zauwazyl, powiedz po hooj tu wchodzisz i robisz ferment zawsze i wszedzie? Masz jakis cel wnerwiania wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >>to jest TROLLU i stary grzybie kobiece forum jakbys nie zauwazyl, powiedz po hooj tu wchodzisz i robisz ferment zawsze i wszedzie? Masz jakis cel wnerwiania wszystkich?<< A ty palancie moze jestes kobieta ? Chyba taka z czeskim fiutkiem miedzy nogami? Wchodze tu, zeby wnerwiac takich kretynow jak ty, bo to lubie! A co zabronisz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator ma mikropenisa, który w dodatku mu śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wachales? I zalujesz, ze byl za maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×