Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antymotylek78

Czy naprawdę podobają się wam przerośnięte wargi sromowe mniejsze aka motylki

Polecane posty

Gość dojrzały gość
Motylek to dla mnie odpowiednik penisa w erekcji, zachęca od razu do seksu... a "bułeczka" (którą na szczęście znam tylko ze zdjęć) wygląda aseksualnie, wręcz odpychająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty chcesz od swoich warg. przerośnięte czy nie faceci lubią każde, byle było je można polizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oglądam te zdjęci i niektóre kobiety miały ładniejsze c*pki przed niż po operacji :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antymotylek78
dojrzały - to odwrotnie jak u mnie, na szczęście żona ma bułeczkę, co mnie tez ucieszyło, bo w przeciwnym wypadku pewnie namiawiał bym jej do skorzystania z oferty kliniki. w ofercie klinik jest zmiejszanie, ale robienia motylków raczej nie widziałem, wniosk z tego, ze kobiety chętniej pozbywają się motylków i powiększają piersi niże je pomniejszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 'zrobione' wyglądają tak fabrycznie, zero indywidualności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co operować ????????????? ostatnia jest przecudna, gryzł bym jak ... reksio szynke jak surowy boczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę mnie to podbudowało. sama mam motylka i go nienawidzę, uważam, że takich c*pek w ogóle nie powinno być, boję się, że jak facet to zobaczy to od razu ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto nie wiesz ilu facetów takie motylki uwielbia :) Macie jakieś psychozy na punkcie czegoś co fajowo :) wystaje.Wygląda taka c*peczka bardzo apetycznie.Uwielbiam ssać,pieścić i .... Opanujcie się i dajcie się tam pieścić motylkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się idzie z kimś do łóżka, z pożądania, z najprawdziwszej chęci, to się w ogóle na takie rzeczy nie zwraca uwagi. Czy c*pka wizualna, czy penis długi itd. itp. To się dopiero załącza w znudzonym dłuższym związku, gdzie czegoś w seksualności brakuje.... i człowiek zaczyna patrzeć i porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja milam motyla -maskara tak siw wstydzilam w tamtym roku ucilam wargi i mma super c*pcie jak dzicko pofoba mi sie teraz bardzo:) polecam operacje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasmietankaaaa
pewnie racja, ale to i tak jest moim największym kompleksem. Wiem, mając 21 lat powinnam korzystać z życia, a tymczasem kiedy ma dojść do zbliżenia ja po prostu się zamykam i urywam kontakt z facetem, żeby tylko nie zobaczył co ja noszę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak laski mają takie kompleksy, to masakra. To może życie zmarnować.... To idź na jakieś kamerki na próbę, wywal co masz i poczytaj co sądzą.... Może to Cię podbuduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasmietankaaaa
dokładnie tak, nie wiem boję się reakcji. Przestaję się spotykać z facetem, udaję, że mnie nie interesuje, chociaż bardzo cierpię. Może kiedyś do tego dojrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niedobrze..... Jak zakochanie nie pomaga, to co Ci szkodzi.... zaryzykować te kamerki.... Ja bym umiała powiedzieć czy jest ok czy nie :P hehehe (zaraz mi pojadą od gejuchów hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasmietankaaaa
hyhh, od razu od gejuchów :D Może i to dobry pomysł, przemyślę to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wnikałam w te tematy bułeczka- motylek ale jak teraz się przyjrzałam tym zdjęciom to niektóre są naprawdę wstrętne a kilka to dosłownie jakieś monstrum Jakbym coś takiego miała to na pewno chciałabym zoperować Przecież to już nie tylko względy estetyczne ale nie wyobrażam sobie jakie to musi być niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dopiero kafeteria otworzyla oczy na kwestie motyl/bulka. Zawsze myslalam, ze mam normalna c*pke, a okazalo sie, ze to motyl. Nie jakis paskudny i wielki, ale jednak. I tak konkretnie te wszystkie dyskusje i zdjecia ladnych 'bulek' zryly mi psyche, ze jutro ide na konsultacje przed labioplastyka :) Aha - i nie ide do chirurga plastyka, a do ginekologa. Podobno rezultaty mojej lekarz sa fenomenalne, a sam zabieg bedzie na ubezpieczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie zbiore na odwage i zaprezentuje tu moje 'przed' i 'po' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podobaja sie wszystkie uwielbiam je piescic i ssac przestancie miec z tego powodu problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem podobnego zdania. To jakieś ginekologiczne zdjęcia :O Inaczej się patrzy na tzipę, która się przed tobą otwiera. ;) Dopiera nabiera indywidualnych kształtów. :) Takich, że myślisz tylko o tym, by odfrunęła z rozkoszy i być blisko kiedy będzie szczytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się żadna c*pka nie podoba. Ale jestem heteroseksualną kobietą, więc mi to ani trochę nie przeszkadza. Każda c*pka, którą widziałam na filmie czy na zdjęciu jest dla mnie brzydka. Ale wiem jaka jest najgorsza. Jak wcale nie widać warg tylko kreskę to najgorzej, bo mi się kojarzy z obrzezaniem, które widziałam kiedyś na filmie dokumentalnym z Afryki. Jak widzę samą kreskę to rzygać mi się chce. Na tych zdjęciach nie ma akurat takiej. Żadnej bym nie polizała i każda jest brzydka, ale kreska jest mi szczególnie wstrętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C**y na zdj wszystkie obrzydliwe bleeee a na dodatek wiekszosc ma hemoroidy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryptoreklama kliniki he he ! A obcinać te fragmenty lubią kobietom ultraortodoksyjni muzułmanie -oni do tego tną klitoris...Uważajcie panny wiążące sie z nimi! Jeszcze jedno -podobno tzw."motyl" jest szczególnie obleśny dla gejów i kryptogejów oraz osobników pokroju Polańskiego . Tacy właśnie maja być bardzo anty do tej części kobiecej anatomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej to tak jakby wyzywac od nienormalnych gei i pedofili facetów ktorych obrzydza dupa z hemoroidem Normalna c**a ma jsk nazwa wskazuje wargi wieksze i mniejsze i te mniejsze są mniejsze niz większe a jak jest na odwrót to jest to penis wiec twoja yeoria zostaje obalona Motyle kreca tylko gei bo wygladaja jak maly penis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla Ciebie,ale innym się takie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to labiolastyka polega na wycinaniu wystajacych wnetrznosci z pochwy a nie ich przyszywaniu tak wiec motyl jest genetyczna wada wymagajaca bezwzglednego usuniecia dla dobra psychiki mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×