Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola11110202

Czy naprawdę połowa facetów ma penisa poniżej 15 cm?

Polecane posty

Gość ola11110202

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na prawdę połowa kobiet ma cycki tylko B i poniżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ale ja miałam trzech facetów i mieli odpowiednio 16 18 i 22 cm młodzi faceci wydaje mi sie ze mają teraz duze, to u starszych ''nędza'' w majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to nie ma wplywu.Faceci maja male penisy, my male cycki. Jednakże łatwiej żyć z małym biustem niż z małym chujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważny rozmiar, ważne, żeby był wariat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
a jak jest z obwodem - średnia to 12,5 cm, czy to znaczy, że połowa ma poniżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy.Przewaznie same male glizdy ale czasem maly i gruby i moze zaskoczyc. a po co takie glupie pytania zadajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niestety ponizej 12,5 w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola11110202
czemu głupie? Ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
a te 12 cm w obwodzie starczy, czy za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 24 cm. i to jest super.. natomiast poniżej 18 nie chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz sobie butelke po winie i jak wejdzie to znaczy że dla ciebie 12.5 to bedzie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz penisa nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość103
cytując za wikipedią "Średnia wielkośc***enisa jest nieco większa od mediany wielkości; innymi słowy większość penisów jest poniżej statystycznej średniej rozmiaru." i dalej "Istnieje podejrzenie, iż na skutek chemicznego zanieczyszczenia rzek mężczyźni rodzą się z coraz mniejszymi penisami." ciekawiej "34% ze 323 przebadanych szkockich studentek (160 z nich miało wystarczające doświadczenie seksualne aby zostać ujęte w wynikach) zadeklarowało, że penis dłuższy od 15,5 cm zwiększa u nich szanse na osiągnięcie orgazmu pochwowego. Inne badanie potwierdziło ten wniosek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
Czyli większe = lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość103
no cóż ja mam 11cm statystycznie tyle i mniej ma tylko 1 osoba na 2tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
i jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 50% ma mniej niz 15cm, ma glizdy czy jak tam. Ale to nie jest tragedia dla ciebie,poniewaz pamietaj ze w populacji 100% facetow są jeszcze duchowni, cpuny, alkoholicy, pedaly i pedofile ktore na ciebie nawet nie spojrzą, bezdomni, majacy hiv, grubasy, kaleki, ci którzy zgina w wypadu lub odbiora sobie zycie, grubo po 70 jak bartoszewski, zonaci i tacy w ktorych nie jestes typie. Jak widzisz niewiele zostaje ci z tej lepszej polowy. A wedlug statystyk na 100 chlopcow rodzi sie 112 dziewczynek... jednym slowem masz .... Zapomnialem jeszcze o majacych problemy z erekcja i przedwczesnym wytryskiem. Serdecznie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wystarczy, co to jest 12 cm w obwodzie, kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
haha fajne, dzięki. całuski dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
powaga aż takie kalectwo? czy ostro jedziesz po facetach. pytam bo to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
ciekawe ilu facetów zostaje alkoholikami lub bezdomnymi dlatego, że ma małe penisy?&%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od kobiety.jedne lubia male penisy drugie by dojsc potzrbuja minimum 18. tak samo jak z facetami.jeden lubi piersi pod "reke" inny zadowoli sie dopiero miseczka d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu od 11cm. ja widzialam jeszcze mniejszego.Mial moze 5cm...nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wez do reki przedmiot o takim obwodzie i bedziesz wiedziala. A czemu to takie wazne dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana Laro
Naprawde to dla ciebie nie jest smieszne bo ja wolalbym zostac bezdomnym jak bys miala firany czy motylka. A u swojej musze tolerowac obwisle cycki bo za duze i za malą łechtaczke, nigdy jej sie nie wysuneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wisi mi do kolan, więc chyba jestem w tej drugiej połowie. Teraz nie wiem :( , mam się jakoś wytłumaczyć, że mam takiego jakiego mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11110202
będę miała sex. wyżej jest zdjęcie mniej więcej rozmiaru . zastanawiam się czy w to brnąć, może się wycofać. nie wiem . Lubie go. Nie chciałabym, żeby się zaangażował ja potem jak jakaś p***a...wiesz. Dlatego robię rekonesans jak to jest na rynku pierwotnym i wtórnym :P Do tej co nie wiedziała czy się śmiać czy płakać: wredna jesteś, zaczęłaś tak jakbyś chciała chłopakowi z 11 cm poprawić humor, a potem dodałaś jaką pogardą potraktowałaś swego chłopak (i co z tego ze nie wypowiedzianą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×