Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wioletka w sobotni poranek

Czy ona robi to czego się domyślam czy tylko ja mam zbyt bujną wyobraźnię?

Polecane posty

Gość Wioletka w sobotni poranek

Koleżanka jak śpi to ma pod głową tylko wałek i niewielką poduszeczkę. Takiego jaśka. Zauważyłam, że często bierze tego jaśka spod głowy i wsadza pod kołdrę między nogi. Wczoraj spytałam ją czemu tak robi to najpierw była zaskoczona, że ja jeszcze nie śpię a potem mruknęła coś wymijająco, że niby nie lubi jak kolana jej się stykają. Czy to nie dziwne? Zaobserwowałam coś jeszcze choć nie mam stuprocentowej pewności. Mogę się mylić bo w nocy mamy mrok w pokoju a ona jest nakryta kołdrą ale czasem odnosiłam wrażenie, że jak już wsadzi sobie tę poduszkę między uda to cyklicznie ściska ją tymi udami. Mam pewną myśl co ona tam robi. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że ona byłaby tak śmiała i w mojej obecności mogła robić takie rzeczy pod kołdrą podczas gdy ja śpię 2 metry obok. Poza tym to spokojna zrównoważona dziewczyna i takie zachowania zwyczajnie nie pasują do niej. Co Wy myślicie o tej sprawie i o jej tłumaczeniu, że nie chce aby kolana się stykały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też daję jaśka między kolana bo mam kościste. A nawet jeśli koleżanka robi to z innego powodu to nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
Gdyby tylko poprosiła, wylizałabym jej szparkę językiem do sucha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
Jeśli robi o w mojej obecności to chyba jednak trochę moja, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
@ Wioletka w sobotni poranek dziś Gdyby tylko poprosiła, wylizałabym jej szparkę językiem do sucha !!! x Głupia podszywka. Ja tego na pewno nie napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iv_Ona24
Upij ja i siebie i się zapytaj jaka jest prawda...mówiąc że pytasz bo to co robi nasowa ci jedno na mysl i nie ukrywaj że cię to podnieca! Znam dość podobna sytuację z własnego doświadczenia:):):)(zizalam c**e po pijaku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest "nasowa"????? jakis rodzaj sowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak robię, jest mi tak wygodnie. Specjalnie sprawdzilam czy widac jak się ściska kolana i otóż kochana jest to tak minimalny ruch że w ciemności na pewno byś nie widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej sprawa i nie rozumiem czemu to tak Cie interesuje. Wspolczuje Twojej koleżance tak wscipskiej wspolokatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak spie, nauczylam sie w ciazy, kiedy mnie biodra bolaly. Bardzo wygodny sposob spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz bujnej fantazji, bo gdybyś miała, sobą byś się wieczorem zainteresowała.Jesteś po prostu wścibska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
@ gość dziś Ja też tak robię, jest mi tak wygodnie. Specjalnie sprawdzilam czy widac jak się ściska kolana i otóż kochana jest to tak minimalny ruch że w ciemności na pewno byś nie widziała x Dlatego napisałam, że nie jestem na 100% pewna. Oczywiście, że te ściskania są minimalne jednak gdy ona jest przekonana, że ja już dawno śpię to uwierz mi, że widać jak ściska. Poza tym gdy dochodzi a przynajmniej mam wrażenie, że chyba dochodzi to zmienia się jej oddech niewiele ale jednak różnica jest. Wszystko odbywa się w ciszy w całkowitym niby bezruchu ale właśnie ta cisza pozwala mi wyłowić najdrobniejsze niuanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic byś nie widział.. Ok zboku lesbijkowy... Daj sobie spokój. Twoj styl jest już naprawdę wyczuwalny na kilometr. Jak masz fantazje to je spełnij a nie rozpisuj kolejnych dziwnych prowokacji i nudnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
Jednak dopiszę i powtórzę raz jeszcze, że mogę się mylić. Tak naprawdę nie mam dowodu i sama nie do końca jestem przekonana, że ona naprawdę mogłaby robić sobie dobrze poduszką. To nie pasuje do niej. W dzień jest normalną dziewczyną, może nawet nieśmiałą i na pewno się nie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesteś niepewna, zaraz napiszesz ze trosztroszkę cie to podnieca.. Sranie w banie. Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
@ gość dziś Podnieca cię to? x Raczej dziwi. Może nawet ciut żenuję. Ja śpię, ona 2 metry dalej i takie rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
@ gość dziś Nic byś nie widział.. Ok zboku lesbijkowy... Daj sobie spokój. Twoj styl jest już naprawdę wyczuwalny na kilometr. Jak masz fantazje to je spełnij a nie rozpisuj kolejnych dziwnych prowokacji i nudnych x Nie wiem o co Ci chodzi ale zapewniam Cię, że żadna z nas nie jest lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz ciekawszych zmartwień idiotko? Ile ty masz lat? 12? Bo stojąc z boku i czytając to co piszesz tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci do tego co ona w nocy robi! Masz urojenia jakieś albo widzisz co chcesz widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Tak jesteś niepewna, zaraz napiszesz ze trosztroszkę cie to podnieca.. Sranie w banie. x I tu się dokładnie mylisz bo uwierz mi wolałabym nie wiedzieć i nic nie widzieć. Gdybyśmy miały osobne pokoje to proszę bardzo niech sobie robi co chce. Jednak uważam, że skoro śpimy w jednym to nie powinny mieć miejsca tego typu rzeczy. Pocieszam się tylko, że niektórzy tu piszą, że też wkładają sobie poduszki między nogi i tak śpią więc może i ona też tylko śpi a ja już zdążyłam sobie niepotrzebnie dorobić ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
@ gość dziś Nic ci do tego co ona w nocy robi! Masz urojenia jakieś albo widzisz co chcesz widzieć x Przepraszam bardzo ale jeśli śpimy w jednym pokoju to ja sobie po prostu nie życzę tego typu zachowań a już na pewno nie w mojej obecności. Mam prawo spokojnie zasypiać a nie być częstowana widokiem masturbującej się koleżanki. Szkoda bardzo, jeszcze czego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne robiłaby to przy koleżance... Może jej powiedz co uważasz? Każdy cie tu wysmiał. Gowno zobaczysz 3 metry dalej w ciemności. Albo to co chcesz zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
@ gość dziś Tak jasne robiłaby to przy koleżance... Może jej powiedz co uważasz? Każdy cie tu wysmiał. Gowno zobaczysz 3 metry dalej w ciemności. Albo to co chcesz zobaczyć x Nikt mnie nie wyśmiał. Napisałam już kilkakrotnie, że nie jestem pewna więc rzeczywiście ona może nic tam nie robić ale w takim razie jak wytłumaczycie fakt, że zdziwiła się wczoraj, że ja jeszcze nie śpię bo miała minę jakby została na czymś przyłapana a po drugie te zmiany oddechu. Zawsze jest tak samo najpierw oddycha spokojnie miarowo, potem przyśpiesza aż w ostatniej fazie szczytowania całkiem wstrzymuje oddech by po kilku sekundach wypuścić całe powietrze. Ona stara się oddychać bardzo cicho ale skoro dookoła też jest cisza więc nie uchodzi to mojej uwadze. Potem już po tym nazwijmy to szczytowaniu zapada w prawdziwy sen i ma już oddech normalny. Teoretycznie te jej nierównomierności oddechowe mogłyby by być przypadkami tyle, że one powtarzają się za każdym razem ilekroć poduszka wyląduje między jej udami. Nie uważacie, że coś za dużo tych przypadków? o to mi właśnie chodzi. Nie pisałabym tu na forum gdyby nie te dziwne powtarzające się przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się masturbuje. Ale to jej sprawa. Jeśli Tobi to przeszkadza to: 1) poproś ją żeby tego nie robiła przy Tobie :-D 2) kup stopery do uszu (sobie) 3) zmień mieszkanie 4) zajmij się swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niechże sobie dziewczyna ulży, ty się nie masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś wścibska i tyle. Powtarzam: to nie twoja sprawa. Gdyby pod kołdrą dłubała w nosie też by ci to przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka w sobotni poranek
Właśnie moja sprawa bo: - ona to robi przy mnie - naraża mnie w nocy na dziwne widoki i jeszcze dziwniejsze odgłosy - nie wiadomo o czym fantazjuje a jeśli się weźmie pod uwagę, że masturbując się leży wykręcona w moją stronę to niewykluczone, że to jakaś kryptolesba i myśli np. o mnie. Przepraszam bardzo ale nie życzę sobie być modelką dla jakiejś zboczonej lesby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja która opisujesz jest dziwna i raczej niewygodna do macanka więc odpuścić sobie. Czasem ludzie tak śpią, czasem wydają dziwne dźwięki. Koleżanka mietoliła jezyk przez sen, tez się masturbuje? Wyobraźnia cie ponosi i wychodzisz na śmieszną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×