Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy podobam mu sie??

Polecane posty

Gość gość

Hej poznalam faceta kilka miesiecy temu, nie zwracalam zbytnio uwagi na niego bo mi sie poprostu nie chcialo,przechodzilam deprssje I nie dbalam o siebie. Nagle zmienilam sie, I gdy mnie zobaczyl wygladal jak by ducha zobaczyl (zafarbowalam wlosy) wgl ostatnio naszej spojzenia spotkaly sie 8razy mimo ze tego nie chcialam. Bardzo dziwna sytuacja, obaj wyszlismy z pracy ale on szedl jakis kawalek za MNA potem skrecil myslalam ze idzie gdze indziej I wyszedl kolo tego samego miejsca co ja, potem kroczyl 3 m za MNA serce mi walilo jak gornik w kopalni, potem patrze a on przeszedl na drugs strone ulicy I co chwila zerkal na mnie. Dopiero po jakims czasie przyspieszyl. Okazalo sie ze widocznie mieszka gdzies niedaleko. Oddzywa sie jest uprzejmy coraz bardziej, ale nie rozmawiamy zabardzo po kolezensku. Najgorsze jesdt to spojzenie prosto w oczy gdy patrzy a wlasciwie sie gapi..czy ja mi sie podobam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to ze tak szedl ulica, I uciekl da drugs strobe zamiast przejsc normlanie to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie mu się podobasz. A na drugą stronę przeszedł bo go onieśmielasz boi się konfrontacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pacz mu w krok jak mu stoi na twój widok to mu sie podobasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziwne jak faceta dziewczyna może oniesmielac , zaczął mi ostatnio część 1 mówić . jak zauważył ze przyszlam ( usłyszał rozmowę) to wyszedł i się przywitak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×