Odpowiedz na ten temat

Czy pozwalacie zonie na seks z innym

• gość 2015.12.17 [09:21]
    Idź debilu do pozostałych moherów i p*****aj sobie trochę bo ci z zazdrości jaja pękną.
  • gość 2015.12.17 [09:43]
    Mąż pozwala raz był wspaniały seks z mężem i kochankiem teraz tylko z parą i się wymieniamy. Nigdy bez obecności męża bo to ZDRADA.
  • Żona nieco wyzwolona 2015.12.17 [13:03]
    "Wierność, zachowanie zgodności między słowami a czynami, postępowanie zgodne z wyznawanymi zasadami. Wierność nie jest narzuconym nakazem, ale dobrowolną umową małżonków lub partnerów, świadomych wielu niebezpieczeństw i zagrożeń swej miłości. Oznacza deklarację dobrej woli dla ochrony miłości, małżeństwa i rodziny."
    My z mężem bardzo się kochamy, bzykamy się z innymi ale jesteśmy wtedy razem i robimy to za obopólną zgodą. Seks z innymi na takich zasadach daje ochronę miłości, małżeństwa i rodziny. Mój mąż to uwielbia.
  • gość 2015.12.17 [13:11]
    Żona wyzwolona - świetne powiedziane!
    Kafemen@wp.pl
  • gość 2016.01.22 [09:46]
    Ja mojej kochanej zonce oficjalnie pozwolilem na kochanka.
    Teraz czekam na te rogi usmiech.gif
  • gość 2016.02.01 [10:17]
    Dziewczyny - korzystajcie z takich propozycji kiedy to waszych mezow podnieca - wszyscy bede wtedy zadowoleni usmiech.gif
  • marcinzlodzi 2017.04.21 [15:11]
    Mnie to pomogło. Seksowny żony z innym facetem spełnił funkcję terpeutyczną. Znikły problemy z erekcją! usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych