Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przez mały biust nie mam szans na związek?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem. Miałam niedawno faceta, spotykaliśmy się jakiś czas, ale szybko do rzuciłam bo chodziło mu tylko o seks, chciał jak najszybciej się po prostu z kimś przespać, więc wygląd nie grał roli. Ale zastanawiam się jak w poważnym związku, w końcu to jest się ze sobą, seks wtedy jest bardzo ważny (i nie wmawiajcie mi, że tak nie jest, bo każdy facet stawia to na pierwszym miejscu obok innych istotnych cech), więc wygląd drugiej osoby tak samo, natury się nie oszuka. A po pewnym czasie aż takich fajerwerków w związku może nie być i wtedy facet może się czepiać. Wypowiedzcie się proszę na ten temat, najlepiej jak ktoś ma doświadczenie. Podsyłam jeszcze fotkę jak mniej więcej wyglądają moje piersi: http://www.redu.pl/w-jeansach-2,82177.html A i na dole nie jestem aż tak chuda, pupę mam trochę bardziej wyćwiczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link nie działa normalnie. Trzeba usunąć spację po "2" i przed przecinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe jest sexi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład lubie male piersi male poniewasz nie zawsze duze jest lepsze a z czasem duze przestawaja byc jedrne jezeli chcesz popisac itp pisz na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTomek
Ty sobie zartujesz? to są piękne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuje a czemu mial bym sobie zartowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTomek
Ty sobie zartujesz? to są piękne piersi takie, jak z tego linku co podalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 to nie mój wpis, jakiś facet się podszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, z dużymi jest więcej możliwości, a pozatym jak leżę na plecach wtedy jest problem i wgl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana przez mały biust masz bardzo duże szanse na związek. Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W linku mały biust? On jest średni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Biust tego rozmiaru nie opadnie ci do pępka po 40-tce. Nie widziałem twoich sutków więc się nie wypowiem, ale jeśli są kształtne, to twoje cycuszki lizałbym bez pamięci. A jestem amatorem (zazwyczaj) większych. Rzecz polega na kształcie i "formie", niekoniecznie rozmiarze. Powodzenia, dasz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię małe piersi do tego cipka w kształcie bułki z dużą łechtaczką i małe stopy to byłby ideał. Nie lubię wiszących warg sromowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 Miło, że tak myślisz, ale na dłuższą metę by to nie przetrwało, skoro jak sam powiedziałeś masz inny typ. Więc to by było coś na zasadzie "zmuszania się", a jakby etap wielkiej fascynacji przeszedł już by tak fajnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Nie zrozumiałaś mnie :) Mój typ STATYSTYCZNIE jest większy. Nie oznacza to jednak, że podobają mi się wszystkie duże cycki, tak jak nie oznacza, że nie podobają mi się żadne mniejsze. Jeśli twoje wyglądają tak jak te na zdjęciu, to powiem ci jedno - moja narzeczona obecnie ma takie, bo schudła 3kg. Wcześniej miała może o numer większe. Jesteśmy razem 10 lat :) W skrócie - nie chrzań, bo bym cię z łóżka nie wypuścił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, dzięki, przepraszam w takim razie, że na Ciebie naskoczyłam - jak widać nie potrzebnie :) Miło usłyszeć coś takiego ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Cieszę się, że mogłem pomóc :) Za wiele świetnych lasek żyje w przeświadczeniu, że cokolwiek, co dała im natura, stanowi wyrok dla ich powodzenia. Będzie dobrze, o ile tylko w siebie uwierzysz. Trzymaj się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje jeszcze raz :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×