Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XEVOX

Czy puszyste kobiety sa gorsze od szczupłych w łóżku?

Polecane posty

Dlaczego panie z brzuszkiem są tak często zastępowane przez te chude i zgrabne?Czy puszyste jest złe?Moim zdaniem każda kobieta jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.M.H.O. ...
Przeciez to proste. Tlusta nie podnieca widokiem to chocby nie wiem jak fajna miala cipke i tak facetom opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Łajdus Serock
co ty facet pierdolisz lekki tłuszczyk daje sexapilu . nie wiem co jest pieknego w anorektyczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy grubi...
faceci podobają się bardziej kobietom niż umięśniony facet bez brzucha?? Odpowiedz sobie sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Łajdus Serock
za to anorektyczka jest super sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga byc mniej sprawne, szybciej sie meczyc i nie powyginasz ich jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Łajdus Serock
nie mówie tu o dziewczynkach wagi 120 kg . ale taka 170cm wzrostu 75 kg wagi to jest to. natomiast taką o wadze 43 kg to strach ruchac żeby kościotrupa nie uszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio1
z chudą po kilku numerach fiut się zdziera,szczypie i swędzi, na puszystej można się wygodnie położyć i wiesz że nic sobie nie odgnieciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uwazam
ze lepsze niz te chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacklabel
Co wy wogle piszecie. Wiadomo ze co zgrabne cialko, szczuplutkie to nie tlusty z faldami wszedzie babiszon. Co to wogle za porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te stwierdzenie można łatwo odwrócić... a jak ma facet brzuszek i jest otyły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeważnie jest najczęstszym powodem dla którego mężczyźni zdradzają swoje kobiety, najlepsze jest to że sami nigdy się nie przyznają jej dlaczego zdradzili, bardzo bardzo częste zjawisko które spotykam na co dzień w pracy. No niestety mężczyźni to wzrokowce, i atrakcyjne panie są na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio1
puszyste są wspaniałe,nie jest prawdą że są mało ruchliwe i szybko się męczą,w łóżku są bardzo sprytne i potrafią zajezdzić faceta,ja tylko takie preferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do brzuszka, to uwarunkowane jest przyrodą, kobiety bardziej zbliżone do ideału kobiety W historii kształtów kobiecych figurę gruszki darzono podziwem i uwielbieniem, ze względu na optyczne skojarzenia z płodnością i rodzeniem dzieci.większość mężczyzn jes tak zaprogramowana genetycznie, że podobają się elementy kobiecego ciała, które sugerują płodność i możliwość zapewnienia potomstwu najlepszych warunków (czyli właśnie szeroka miednica i wąska talia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammila
Ci co pisza ze grube kobiety preferuja w lizku to pewnie adonisami nie sa.Swoj swojego znajdzaie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacklabel
zgadzm się z Tobą Kammila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammila
jezeli chodzi o sex nigdy bym nie poszla z tlustym facetem.Swiadczy to o tym ze nie dba o siebie,o swoja diete i zdrowie.Moze byc fajnym kolega czy wujkiem czy mezem kolezanki ale nigdy nie znajdzie sie ktos taki w moim lozku.Malo estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze moda. Po drugie, to rzecz gustu. Po trzecie, szczuplejsze są bardziej "plastyczne" w kochaniu. Z puszystą nie wszystko się udaje. Niestety, ale u panów też tłuszczyk nie tylko przeszkadza, ale i odejmuje długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sądzę żee
te ci co piszą, że lubią otyłe kobiety, same są grubymi babami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio1
nikt mnie nie przekona że kościotrup jest lepszy w łóżku od pulchnej dobrze zbudowanej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu, odróżniaj normalne kobiety od kościotrupów. Moim zdaniem każda skrajność nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
jestem grubą babą i lubię grube baby. z nosa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasi1
pomarańczowy jesteś zwykłym hujem do szczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoksmokowicz
to nie jest sprawa do rozwiązania w dyskusji - powyzywacie się, później obrażacie a tym czasem wszyscy lubimy posiedzieć w ogródku z tym tylko "jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasi1
masz rarcje tylko po co taki dupek wcina się w tematy o których nie ma pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
alem się usmiałam panowie dzięki wam za przychylne wypowiedzi na temat kobiet że kobieta ma prawo mieć ciałko a nie chude z tyłu i z przodu ja osobiscie lubię szczupłych facetów moze zmienię kiedyś to nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Ci co pisza ze grube kobiety preferuja w lizku to pewnie adonisami nie sa.Swoj swojego znajdzaie Kamilla, slabo znasz facetów lub jestes ograniczona intelektualnie. Wielu przystojniaków uwielbia gdy kobieta ma duzy biust, talie, szerokie biodra, szczuple nogi i małe stopki. Gdy kobieta cialo ma kraglejsze anzeli chude bez biustu aboreksje z wielkimi paluchami u nóg. Nieraz widze takie chude panny ale ani nie maja ladnej postawy, garbia sie, maja plaskie tylki, wielkie stopy w tych swoich klapkach lub malokobiecych sandałach, wyplowiale włosy. I co sa atrakcyjniejesze bo sa chude??? Najwazniejszy jest seksapil i urok, wdziek kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×