Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShemaleLover27
robiłem! dokładniej rzecz biorąc 2 takim ślicznotkom :) niestety tylko w polsce ;( za rok zamierzam skoczyć na wakacje do Brazylii i tam ardziej zaszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jak to niestety tylko w Polsce?:D To tutaj można spotkać shemale? Ładne też są tajskie shemale.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umęczona malowaniem
dobra, dobra ale przedmiota jarają te ich jeszcze nie obcięte wacki więc pedzio jak nic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umęczona malowaniem
przedmiot, a jaka jest twoja definicja "prawdziwej pani" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Tak? To pokaż. Nie zrozumiesz tego nigdy pusty tworze.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
umęczona malowaniem@ A co tak Ci zależy na podważaniu kobiecości Shemale? I to czy jestem heteroseksualny czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani shemale?
shemale to facet, o ile ma jeszcze sprawnego wacka i może płodzić dzieci. bo jak mu utną - to już będzie tylko obojnakiem wyglądającym jak istota żeńska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeshop
nie złoszczę się mam wyje*bane na zboków niech się trzymają z dala ode mnie jednostki takie jak wy powinny być po cichu usuwane ze społeczeństwa macie jakiś chory gen to w sumie nie twoja wina, ale najlepiej jakbyś to ukrywał. Będziesz bezpieczniejszy. I nie kłóć się bo dopóki ktoś ma fiootka to jest w jakiejś części mężczyzną i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa w najlepszym przypadku
bi zeby zycie mialo smaczek,,, tu maja w jednym, ale jak dla mnie bardziej jest to w stronę homo. bo niestety kobieta naturalna to kobieta, a takie coś to półprodukt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umęczona malowaniem
ale w ogóle ja rozumiem jakbyście mogli być z taką kobietą, nie byłoby dla was problemem to że urodziła się facetem ale u was to jest tak, że wy koniecznie chcielibyście mieć dziewczynę z kutaskiem, takie parcie na to nie jest normalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeshop
co się dzieje z tym światem, kiedyś tacy jak ludzki ukrywali i bali się swoich ciągot bo prowadziło to do linczu a teraz on chwali się swoją chorą odmiennością i uważa nas za "uwsteczniony zaścianek" z twoich wypowiedzi to wynika, czytam czasem te chore wypociny i jestem zdania że toksyczny z ciebie zboczeniec i wszyscy którzy się z tobą nie zgadzają są głupi, nie wiedzą co to prawdziwa przyjemność, są zacofani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdcfnedjcnfejfcdniksqxq
chyba male i female -- jak juz ..shemale -pomylka -czyli panna z kutasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeshop
kobieta? Może spłodzisz z nią dzieci, życzę całej gromadki. Tylko żeby cię kiedyś twoja kobieta nie posunęła niespodziewanie w doopę swoim kobiecym bolcem bo ci oczy wyjdą z orbit (jak dostanie z powrotem testosteronu:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umęczona malowaniem
kafeshop przecież on by chciał być zerżnięty w jelito przez kobietę/faceta* *niepotrzebne skreślić lubi nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani shemale?
a co, jeśli taka "pani" shemale ma spłodzone dzieci, dla których jest tatą? co w takim razie, cwaniaczku? wbijcie sobie do głowy, że shemale to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
poszłem ruchać psa jak sra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkoplit
Sarina Valentina jest schemale ale jest o 100 % ladniejsza od was tutaj kobiet wygladacie jak lampucery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkoplit
rucham dziobaka jak mu leci sraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShemaleLover27
fakt - Sarina ma tak słodką dupcię, że języka bym z niej nie wyjmował ;) chyba że tylko po to by zastapic go wackiem :D szczezrze - baby szmaty tutaj obrażają shemalki bo zazdroszczą im piękna i kobiecości! Faceci buraki rasowe za to ze swojego utajonego strachu przed innością :) Koniec i kropka :) Ja kocham shemalki i chetnie uczyniłbym jakąś swoją ksieżniczką ;) żył i traktował jak swoją najcudowniejszą kobietkę ;) Pieszcząc każdy kawaleczek jej ciałka razem z takim pieknym lizakiem jakiego ma Mariana Cordoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Wow! Sarina Valentina boska.;) Nie rozumiem czegoś. Jak to jest, że Shemalki potrafią tak seksownie wyglądać, a panie co to szczycą się tak swoją kobiecością przypominają raczej aseksualne twory człapiąco-kroczące i do tego pełzające?:( Czy wie ktoś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfnksdjfns
Przedmiot chyba lubi wysokie kobiety bo taki shemalek ma jednak męski wzrost, a on z tymi swoimi nędznymi 163cm może niektórym takim "kobietą" robić laskę na stojąco :D mały pedał i dewiat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrachany
piękne kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta na zdjeciach wyzej, cialko ma ladne zgrabne, ale twarz :-o napompowana botoksem i kwasem hialuronowym :P nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądż gęś
ShemaleLover27 no chyba mi nie powiesz, że ona ma ładną twarz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciechan !
A ja z kimś takim chciałbym spróbować . Analą bym nie dał ale . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto w ogóle takich ludzi pierrdoli ? Heteryk nie bo mu wisi, homo też nie bo wygląda jak kobieta. Muszą się jakoś walić we własnym gronie Czysty surrealizm, dwie niby kobiety a tu im ptaszki wiszą. Zwykłego Kowalskiego taka sytuacja zwyczajnie przerasta. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@Roccomm@Jedne panie mają małego penisa, drugie większego. Tyle urozmaiceń ile pań. I tak samo z jądrami, mniejsze, albo większe. Ta akurat Pani ma małe. Ładna ta Japoneczka.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×