Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarak22532323

czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Polecane posty

Gość jarak22532323

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha27....
NIE MA :) Miałam faceta który miał duży sprzet ,a jednak jak doszło co do czego nic nie potrafił.Myślał ze jak ma dużego to juz wszystko jasne,ale on nawet nie wiedział co z nim robić .Myslał ze jak wsadzi i wysadzi to ja co....A znów ten co miał mniejszego i cieńszego ,jak zobaczyłam to szczeze się wystraszyłam i pomyślałam to to będzie klapa gdzie on z takim małym.Tak tylko ten z mniejszym sie starał tak że doprowadził mnie do orgazmów i to nie jednych:D a ten z dużym po sexie powiedział ale straciliśmy kalori haha ja perdziele masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarak22532323
a 20cm to odpowiedni rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym mniejszy ty,m wieksze znaczenie od pewnego momnentu rozmiar przekrewsla szanse na dobry seks i wogole na milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna arabeska
nie ma znaczenia w seksie język robi takie cuda,że penis jest zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
ostre rżniecie jest obowiązkowe, jeżykiem choćby najlepszym tego nie zastąpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
językiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie baby nie bije to jej
nie ważny rozmiar, ważny sposób użycia.....cytat z filmu Złoty Członek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yyughiuh...
stary nie rob z siebie posmiewiska i nie uzalaj sie jakie masz ciezkie zycie bo gowno wiesz...sam siebie zrobiles totalne dno i sam z niego musisz wyjsc bo jak narazie to zachowujesz sie jak pizdeczka...przemysl to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusia75_
Oj ma i to jaki. Na sam widok ładnego penisa takiego ponad 19cm majtki same mi spadają, nogi sie rozkładają a w cipce mam kisiel. W sumie to mam szczęście bo trafiają mi sie tacy 17+. Na pewno gościu jak masz mniej niż 16cm to porażka. Chyba że masz sporo chajsu. Wtedy przynajmniej jakaś bedzie ci bajki opowiadała jak jej jest dobrze, ale przy najbliższej okazji doprawi ci rogi z jakimś normalnie uposażonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exekutor
Kobiety piszą że nie ma znaczenia, ale jest to kłamstwo. Większość marzy o dużym sprzęcie, taka jest prawda, są oczywiście wyjątki, jak zawsze zresztą. Jeśli pytasz czy przy wyborze partnera ma znaczenie? Tak i nie, zależy od kobiety i jej temperamentu seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar ma znaczenie!!, 10/10 doskonaly dla kobiet nielubiacych sexu, jeszcze mniejszy to hit dla bialych malzenstw.... wszystko ponad 12/12 jest w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Moim zdaniem rozmiar ma znaczenie. Żadna kobieta nie chciałaby mieć faceta z małym penisem :/ i mężczyźni są tego swiadomi. Na http://powiekszgo.com.pl/ można zamówić tabletki, które pozytywnie wplywają na wielkość członka. Jest wiele pozytywnych opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ma.Optymalny to 18-20 cm.Wtedy czuję się szczelnie wypełniona i prędzej oraz mocniej przeżywam orgazmy.Troszeczkę większy też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar ma również znaczenie. Mój penis ma w czasie wzwodu ok.15-16 cm. Na samym początku żona twierdziła, że jest duży. Nadal uważa, że jest OK, ale sądzę, że przydałoby się jeszcze ze 2 cm. Zwłaszcza w czasie intensywnych harców. Zdarza się, że żoneczka tak na mnie podskakuje, że członek wypada. Proporcjonalnie mógłby być też grubszy. Facet z pewnością czuje się zdecydowanie lepiej, jeśli ma odpowiednio duży sprzęt. Najważniejsze jednak jest, aby sprzęt był sprawny i odpowiednio twardy. Co z tego, że duży, jak nie staje albo mięknie w trakcie. W pierwszej kolejności silna i długa erekcja a potem rozmiar. Takie jest moje zdanie. Tak więc Panowie, wracając do pierwotnego tematu, rozmiar ma również swoje znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma znaczenia ale nie az tak starsznie duze jakby komus sie wydawało. popatrzcie na przykłąd na ta strone http://netagent.pl/produkt/xtrasize - dowodzi ona jasno, ze czesto to facet ma przerysowane oczekiwania w tym wzgledzie, a jak juz ktos jest zdeterminowany zawsze moze zamowic np xtraszie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy 13 cm długosci jesli sredni obwod bedzie minimum 13 cm a najlepiej 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana Barbara
Dla mnie ma znaczenie rozmiar penisa. Tak jego grubość jak i długość. Miałam dwóch partnerów z penisami przeciętnymi. Nie powiem że nie było przyjemnie. Odczuwałam przyjemność z stosunku i wtedy uważałam że jest dobrze. Obecnie jestem z partnerem dość dobrze wyposażonym. To co odczuwam obecnie nie da się nawet opisać. Dostaję takich orgazmów że wylatuję w kosmos. Zanim to nastąpi także czuję go w sobie, po prostu wypełnia mnie... każdą wolną przestrzeń we mnie. Czuję niesamowitą przyjemność z jego ruchów, a największą gdy go dosiadam... czuję go w żołądku, wbijam się z dziką przyjemnością. Lubię pieścić oralnie, tutaj może jest nieco za duży, ale sprawiam mężczyźnie satysfakcję bo wiem jak to zrobić. Lubię na niego patrzeć i pieścić. Gdy jest bardzo podniecony nie mogę objąć go dłonią, jest twardy jak skała. To cudowne doznania i rozpalają mnie czerwoności. Oczywiście mój mężczyzna dba o to bym miała satysfakcję z seksu i nie opiera tylko tego na wielkości swojego penisa, czasem odlatuję już stosunkiem. Dla mnie ma jednak znaczenie wielkość i właściciel także. Teraz jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdej dziewczyny istnieje rozmiar satysfakcjonujący, rozmiar idealny, oraz rozmiar za duży. Wymiary oczywiście będą różne dla różnych dziewczyn, ale tak długo jak nie jest "za duży", to im większy, tym lepszy, jeśli właściciel każdego umiejętnie się nim posługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda. rozmiar fajfusa ma decydujące znaczenie. Facet z dużym penisem ma powodzenie u kobiet i w swoim życiu zalicza kilkanaście do kilkuset panienek. Facet z małym fifakiem najczęsciej nie zaliczy żadnej. Facet z dyżym pindolem jest pewny siebie i wie że nie może być wysmiany że mam małego bo tak nie jest. Facet z małym fifakiem jest zakompeksiony z zasady bo wie, że nie ma atutu w portkach i że może być wyszydzony. Ja mam bardzo małego. Wstyd się przyznac ale w porywach mam tylko 10cm jak mi stanie. Żadnej nie zaliczyłem i z racji na swój wiek wiem że nie mam ,zadnej szansy. Panienki wyczuwaja czy facet ma małego czy duzego właśnie kierujac sie tym, czy facet jest pewny siebie czy wycofany. Chciałbym bardzo poczuć miękkość, pulchność, wilgoć c*pki i poczuc jak to jest wsadzić penisa do norki. Niestety zaszczytu tego mogą dostapić tylko samce alfa z dużymi penisami. Taki jest właśnie bezwzględny świat, prawo dżungli. Wielkie penisy rządzą czy sie to nam podoba czy nie. Facet z małym penisem może liczyc tylko na panienki , których żaden facet z dorodnym penisem nie chce a więc odpady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deeeee
Hmmmm....zawsze miałam sczescie do tych dużych s teraz poznałam super gościa. Wysoki, super sylwetka niestety jak zdjął bokserki totalna porażka... nie mierzyłem ale na oko jakieś 10 cm. Seks był tragiczny mimo ze kończył 3 razy a po każdym orgazmie za 2 min znów był gotowy. Niestety nie czulAm nic oprócz delikatnego miziania.... ejhhh pech pech.... szkoda bo gość jest mega przystojny zabawny szarmancki itp itd.... dziewczyny co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 14 cm penisa do tego dosc chudy i za kazdym razem doprowadzam partnerke do orgazmu podczas penetracji. Dawniej mialem kompleks malego czlonka ale teraz ? Dziewczyna jest mega zadowolona z sexu ze mna i kompleksy zniknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deeeee dziś "nie mierzyłem" - kolejny nieudacznik z dużym zazdrosny że Ci z mniejszymi mają seks a on wylewa tutaj swoje żale wymyślając historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepekniezgumy
Rozmiar ma znaczenie. Dlaczego jako faceci z zazdrością patrzymy na innego z większym. Bo to ma znaczenie. Kiedyś byłem przy rozmowie trzech imprezowych koleżanek, które bez skrepowania odpytywały się o jednego faceta, którego wszystkie chciały zaliczyć. Pytane było o wielkość wyposażenia. Jakiego ma dużego. Jedna widziała go już nago choć z nim jeszcze nie spała. Jak okazało się, że ma rozmiar co najmniej zadowalający jego wartość w ich oczach gwałtownie wzrosła. Nie były to jednak zwykłe dziewczyny tylko koneserki orgazmów (tak są takie kobiety) i nie chciały go na stałego partnera (dwie z nich były mężatkami) tylko tak do fajnej zabawy jako atrakcję goracego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×