Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są faceci co lubią szczupłe filigranowe dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość

Sorry za kategorie, ale tutaj natrafie na normalnych. Poznałam ostatnio faceta który wypalił, że kręci go nadwaga. :( Nie chce żeby wpędził mnie w kompleksy więc sb odpuściłam. A na prawde z wyglądu mi sie podobał, co prawda był troche samolubny, ale mniejsza z tym. Znałam kiedyś takiego co kręciły go małe i szczupłe. A tu są tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze sa np. JA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i DamianPetrov. Też lubi takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaje na ich widok 100% erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, czyli jednak tacy są ;) myślę, że uda mi się takiego poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że takich facetów jest mnóstwo, filigranowe kobiety mają ciałka stworzone do długich pieszczot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są i tacy co lubia puszyste pieścić, bo maja więcej ciała i nie natrafią na to samo miejsce... ale te filigranowe są bardziej wrażliwe na pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało to jeszcze nic, musi być odpowiednia osobowość. Bez tego odechce ci się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z filigranowymi się fajnie sex uprawia. Bo są leciutkie i można różnych pozycjach popieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filigranowe dziewczyny są fajniusie, mają małe stópki, nieduże piersi, często są bardzo proporcjonalnie zbudowane i na ogół mają śliczne tyłeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten facet co go poznałam, to on nie mógł by być z dziewczyną o fajnej osobowści i ladnej twarzy (bo to dla niego za mało), musi być puszysta. Nie lubi jak dziewczyna ćwiczy i mało je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo u mnie to naturalne, że jestem szczupła. Jem nawet dużo i nie ćwicze, po prostu mam dobry metabolizm. Tyłek mam odstajacy, jędrny, but 37 no ale cycki małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
To zależy jak wygląda Twoja figura,bo niektórzy za filigranowe uważają kobiety aseksualne, bardzo chude, niskie, bez talii, biustu i tyłka z daleka wyglądają jak małe dziewczynki, które nie weszły w okres dojrzewania, dopiero przy bliższym przyjrzeniu widać, że to kobieta. A przecież filigranowa powinna kojarzyć się z czymś przyjemnym. Malutka, szczuplutka, z tyleczkiem, biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
lubię filigranowe bo mam 17/15 i lubie jak wchodzi pomiędzy szczuplutkie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 to masz ale lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypowiedzi kobiety moge wywnioskować, że jest gruba i próbuje sie lepiej poczuć. A napisałam, że jestem proporcjonalna i nie wyglądam jak mała dziewczynka tylko jak kobieta tylko filigranowa, bez nalanego dupska i wielkich cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Dlaczego się goraczkujesz, nigdzie nie napisałam jak wyglądasz lub,że Cię krytykuje ale kiedyś był podobny temat i większość facetów pisała jak to filigranowe są aseksualne, bo są chude i płaskie, dziś odwrotnie wychwalaja pod niebiosa jeśli masz fajną kobiecą figurę i dodatkowo jesteś filigranowa to jest plus, dziwię się, że Ten facet coś takiego Ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepszy typ figury jest taki-> http://j.gs/6egH Marzenie... =) Ale z drugiej strony fajnie jest mieć za co chwycić, w myśl zasady "kochanego ciałka nigdy dość" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta to jest przegiecie w druga strone, bo jest prawie plaska z przodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę na każdą. Fiłigranową, okrąglutką żeby tylko nie uciekała na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie... wnętrze się najbardziej liczy, to jaka jest. Chyba, że debatujecie o swoich gustach w wyborze panienki w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no może źle sie wyraziłam, nie chciałam Cie obrazić, po prostu jestem wyczulona bardzo bo przez pewną osobę mam kompleksy. Ten facet powiedział, że mam dobra figurę ale kręcił jednak nosem, bo woli przytulać puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale wygląd też ważny, musi ta druga osoba nas pociągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież każdy ma inny gust, co podoba się jednemu, dla drugiego może już nie być takie atrakcyjne. Jedni wolą niskie kobiety, inni wysokie, jedni szczupłe, inni grubsze... normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież normalne, że każdemu podoba sie co innego, ale pytam konkretnie personalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolmxxx
Ja jestem facetem i mi się podobają najbardziej dziewczyny niskie bez dużego tyłka ale z dużym biustem. Oczywiście każdy facet ma rózny gust i jest pewnie sporo mężczyzn którym autorka się podoba więc nie ma co się przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz wyglądu kobieta musi mieć to coś, ja zawsze lubiłem filigranowe kobiety, najlepiej szatynki, a zakochałem się w wysokiej i płomiennowłosej :) Także gusta, gustami a w życiu to i tak rożnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Ja mam 157 cm ,mała pupe i biust w rozmiarze 75F Jestem filigranows wszędzie, oprócz biustu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie mogę je dymać godzinami ;) i podnosić na samym fiucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki siłacz z ciebie,,. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×