Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5674

CZY SĄDZICIE ŻE FACET CZUJE BÓL W TAKIEJ POZYCJII ??? opinie

Polecane posty

Gość niewiem nigdy
nie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
chyba nie, mój nigdy nie narzekał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ptanie
jaki mają teraz kat erekcji pewnie prosto do dołu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
dzisiaj w nocy wlasnie takkochalam się ze swoim,było bosko,dla mnie dla niego,to go nie boli,tylko mówi,że czuje napięcie w podbrzuszu,tuż nad penisem,bo miesien jest mocno naciągnięty,ale tak mu sie podobało,że po wszystkim zrobilismy to w tej pozycji jeszcze 3 razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak tam
wzwod twego chlopaka, napewno juz tak nie streczyjak kiedyś :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
a własnie sterczy, jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
napewno teraz jest troche obciagniety i jest rownoległy do podłoza no chyba ze sie rzadko w tej pozie kochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświaddczony
to jest normalna pozycja, czemu się dziwicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna to jest
jak sterczy do góry a nie w pozie rownoleglej do podłoża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
2 razy w tygodniu.....? róznie.Ale mówię poważnie,jest we wzwodzie taki,jaki był,a nam obojgu w tej pozycji cudownie ja do tego ściskam jeszze nogi, a on mówi,że jestem taka ciasna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświaddczony
widocznie miałaś do czynienia z jednym penisem :o większość penisów wcale nie sterczy do góry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze jak
faceci w takiej ozie barzdo czesto wspolzyja to ich peniski juz tak sztorcem nie stoja ale są rownolegle do podłoża a to juz nie to samo bo normalnie to az do brzucha prawie przylegają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka
nie przylegają do brzucha,to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt ja tez tak kieds miale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie metal
i sie da ich w dol nadciagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo masz takiego
ktoy juz ma nadciągnietego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka
bzdety piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy kolee
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
nie miałam do czynienia z jednym penisem.Penis mojego partnera jest idealny, nasjlepszy jaki widziałam,nie wyklrzywiony w zadną stronę,ale we wzwodzie do brzucha nie przylega,jednak sterczy konkretnie.moze z czasem bdzie równoległy,ale na razie nie jest i bałdzo się cieszę.może dzieje się tak dlatego,że mój partner miał wcześniej długi okres abstynencji.........nie wiem,zresztąkij o to. jest dobrze i go nie boli. najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZ MOWIE
TO IE ABSTYNENCJA, TYLKO TO ZE JNIE ZBYT DUZO SIE W TAKICH POZACH KOCHAL(WEJŚCIE PENISA ROWNOLEGŁE DO PODŁOŻĄ) WIDZISZ TO CO SIE W NIM MOZE NADCIAGNAC TO TAM GDZIE PENIS SIE Z BRZUSZKIEM ŁĄCZY JEGO PODSTWA BO JEST ONA NACIĄGLIWA. I TAK NP MOZNA MIEC SUPER TWARDEGO ALE JUZ TAK ZAJEBISCIE DO GORY NIE BĘDZIE STERCZAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf hunter...
...rzadzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worm
Przecież to facet dopasowuje kąt wejścia i gdyby go bolało to by się ustawił bardziej od góry - znaczy troche do przodu pochylił. Dodatkowo jeżeli w tej pozycji uprawiamy sex i mężczyzna jest w kobiecie dłużej to mu minimalnie mięknie i wtedy już nie przeszkadza kąt wejścia. Co do stania. To na początku stoi prawie aż do brzucha (jakieś 2 cm od pionu) ale tylko jak jest duże podniecenie i jest super twardy. A z wiekiem troszeczkę opada ale nie tak dużo, zależy jak często uprawiamy sex i czy nie jest ktoś za bardzo wyeksploatowany w tych sprawach w danym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie jes
czy nie jest ktoś za bardzo wyeksploatowany w tych sprawach w danym okresie. ROZWIŃ TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worm
"Czy nie jest ktoś za bardzo wyeksploatowany w tych sprawach w danym okresie" tzn. jak uprawia sex częściej niż potrzebuje albo może to oczywiście ma erekcję tylko, że zwykle penis nie jest aż tak "twardy" i przez to nie celuje tak wysoko(chodzi o kąt) - przesyt powoduje mniejsze podniecenie. Zresztą z wiekiem dla faceta ciało kobiety przestaje już być tak podniecające jak wtedy gdy miał 17 lat i to też odbija się na erekcji - szczególnie jeżeli ma do czynienia ciągle tą samą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju no
co nienormalnego w tej pozycji???!! Przeciez zawsze jak się uprawia seks np na stole to jest tak odciągnięty, jak na pieska zresztą to przecież też podobnie.. Myślałam już że jakaś pozycja że facet ma całkiem na 180 stopni odciągnięty... swoją drogą ciekawe czy tak by się dało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto odpowiedż na twoje
pytanie http://url.uploadr.com/dc3 nie wie jak patrze czy faktycznie jest to najlepsza poza dla faceta bo wacka moze sobie faktycznie nadciagnać. ma ktos mze jakies doswiadczenia z taka pozycją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam wszystkim
ale stara jhest ta dziwka bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×