Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy słowo suka was obraża dziewczny

Polecane posty

Gość gość

czy słowo suka was obraża dziewczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty psie
Dostatecznie długie siedzenie w smrodzie w końcu uniewrażliwia. Dotyczy to nie tylko węchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo "suka", znaczy to samo co "dziewczyna". Chodzi poprostu o podkreślenie płci żeńskiej, zwłaszcza w odniesieniu do młodych kobiet. Nie jest obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo h‪u‪je oznacza pewnych mężczyzn. Podkreśla ich płeć i kładzie nacisk na ich umysłowość. Nie jest obraźliwe, bo przecież naprawdę są h‪u‪j‪ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hooj" oznacza męskiego penisa. Ciekawostką jest, że w języku arabskim słowo to znaczy "brat" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu, na codzień nie pozwalam facetowi na takie teksty, obcy gdyby tak nazwał to w pysk albo w jaja. Mój facet w łóżku może nazywać mnie i su/ką, i dziw/ką, i szma/tą, i ście/rą i ku/rwą, a ja mówię do niego per "pan" w trzeciej os. Bo lubie byc ponizona i zeszmacona w trakcie se/ksu lubie czuc sie jak jego zabawka i lubie te asymetrię , oczywiscie nie zawsze, bo czasem fajny se/ks jest taki romantyczny bez wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co dzień nie odważyłbym się tak zwrócić do żony, ale podczas sexu jak mówię do niej wyzywająco widzie jak ją to podnieca, lubi być uległą suką swojego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1113
Od dziś do Arabów mówimy Bracia! Niech sobie sięgają do słowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież suki to dobre matki - więc o co kaman? Ja do swojej Kochanej Żonki tak mówię na uszko gdy się kochamy i pytałem się jej po wszystkim czy jej nie obrażam. Twierdzi, że lubi tak, że sama nie wie dlaczego ale to dodaje zabawom "pieprzu" i "emocji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wlasnie lubie takie okreslenia jak wczesniej napisalam, oczywiscie tylko w wykonaniu mojego faceta i tylko w se/ksie. Kocham byc ponizana slownie, uwielbiam gdy np mowi "lubisz suko jak ugniatam ci te dziw/karskie sutki" albo "wypnij szmato bardziej to ku/re/wskie ci/psko". Zwlaszcza lubie gdy mnie tak wyzywa podczas wchodzenia i podczas ugniatania sutkow, to jest swietna stymulacja psychiczna. Oczywiscie gdyby nasz se/ks ciagle tak wygladal to staloby sie to rutyną więc słowa spowszedniałyby i nie wzbudzałyby tak silnego uczucia poniżenia z podnieceniem, więc nie stosujemy tego non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam właśnie suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to z pewnością obraża, ale niektóre kobiety lubią być tak obrażane w trakcie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×