Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazony nastolatek

czy to ciaza? spozniajacy sie okres po stosunku

Polecane posty

Gość przerazony nastolatek

witam, miesiac temu uprawialem seks z dziewczyna, byla prezerwatywa i wgl ale doszedem w niej (w pochwie). tydzien pozniej zabawialismy sie i ona zajmowala sie moim penisem a ja jej myszka..po 10 minutach pieszczot zaczalem miziac ja penisem po cipce.. nie wsadziem jej go, tylko poprostu pocieralem.. nie mialem wytrysku ani nic tylko obawiam sie ze moglo dojsc do zaplodnienia przez sluz..mojej dziewczynie juz 5 dzien spoznia sie okres.. czy z ktorejs tych sytuacji jest mozliwosc zaplodnienia i ciazy? prosze o sensowna odpowiedz, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody weż sie w garść ! zalałeś forme i tyle ! weż dwie dychy ze skarbonki, idż do apteki i kup test ciążowy ! jaki problem ? po co ten stres na zapas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra lucypera
cuda się zdarzają ,więc jak kolega pisał ,zasuwajcie po test ,tylko dobrze przeczytajcie jak go używać cobyście mieli wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazony nastolatek
dziewczyna nie chce..mowi ze tak czy siak to wyjdzie..a ja umieram z nerwow..mam 17 lat i dziecko? musze wiedziec czy jest mozliwosc zajscia w ciaze przez takie cos czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazony nastolatek
dzieki wielkie. oczekuje jeszcze jakis postow, wiec prosze piszcie co wiedzie i moze pomoc., z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra lucypera
wiedzieć ,zawsze lepiej wcześniej niż później ,nie rozumiem twojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy! wczoraj uprawialam sex z moim chlopakiem, jeszcze wczoraj bylam dziewica. Nie uzywalismy prezerwatywy. Ani nic. Chlopak nie sposcil sie we mnie, ale po stosunku sobie walnął a potem wsadzilam jego penis do pochwy. Czy moge byc w ciazy !!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazony nastolatek
nie podczas okresu.. to bylo po okresie,powinna miec teraz okres 21 a tu nic do tej pory.. niewiem co robic. odchodze od zmyslow.. nie chce byc ojcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazony nastolatek
a sluz ktory wydobywa sie przed wytryskiem? jezeli pocieralem jej myszke penisem a potem wsadzalem jej palca? a jesli nie to ,to jezeli doszedlem w niej? mialem prezerwatywe, ale czy jest duza szansa na pekniecie gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazony nastolatek
co mam robic to juz 11 dzien..niema ani objawow okresu, piersi nie rosna..jest tylko bol brzucha jak przy wyrostku..ale mowi ze to nie taki jak przy okresie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonki21
hej, chlopie wez sie nie stresuj tylko jej kup test ciazowy i niech go ona zrobi przy tobie! poczekasz 3 minuty i bedziecie wiedziec. Jezeli wtedy zaszla w ciaze to wiarygodnosc testu bedzie prawie 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malo zorietowany
Czesc, mam problem gdyz prawie miesiac temu w basenie uprawialem seks z moja dziewczyna, byla tam woda chlorowana i ta woda tez byla w niej wiec to raczej malo prawdopodobne zeby wtedy zaszla w ciaze prawda? Chodzi o to ze okres jej sie spoznia 4 dzien a dwa dni temu uprawialismy seks normalnie bez zabezpieczenia i teraz jakby wszystkie czynniki wskazujace na okres zniknely, pozostal tylko rzadki bol dolnej czesci brzucha i piersi, czy jest to mozliwe zeby chwile przed miesiaczkowaniem zaszla w ciaze i efekty byly natychmiastowe w postaci zastopowania okresu? (jezeli moze to tak nazwac :v)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malo zorietowany
Dodam jeszcze ze jakies 15 minut po stosunku dla pewnosci moja dziewczyna wyplukala wszystko woda, daje to wgl cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×