Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GVGZ

Czy to wstyd?

Polecane posty

Gość GVGZ

Witam W duzym streszczeniu. Juz ze 2 miesiace kochamy sie z dziewczyna,z jej strony ciagle to samo czyli nic. Seks jej sie podoba,zawsze jest na 'tak' ale od siebie nie doda nic do zycia erotycznego. Zawsze ja inicjuje,dzialam,zmieniam pozycje,dotykam tylko ja. Ona NIC. Staramy sie o tym co jakis czas rozmawiac,mowi,ze jest wsyydzioch...ale wydaje mi sie,ze w czym innym tkwi problem. Niepokoi mni i swiadomosc tego ,ze moze miec duzy problem' z kiedys nazwijmy to ',i irytuje wieczne dzialanie z jednej strony. Co robic z tym fantem,co jest z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że się wstydzi . Za jakiś czas może się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
Tylko ze ona rozkrecic sie nie moze,kochamy sie duzo i z dnia na dzien powinna byc widoczna zmaiana,a jest ciagle tak samo,nic sie nie zmiania..mam wrazenie ze cos grubszego jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu nie jesteś do końca tym obiektem marzeń seksualnych ktory ja zniewala z nóg Ale tak juz jest uważaj tylko aby taka orbita sie wokół niej nie pojawiła bo odleci z obłędem w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze,ze nie domyslasz sie a doskonale to wiesz. Moze byc jak mowisz,ale bardziej wydaje mi sie,ze z kazdym mialaby podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i tak choć jest dużo par dobranych pod tym względem ale wiele tez nie Cóż moze sa inne zalety które przysłonią ta wadę ( wadę dla Ciebie ) a moze i dla niej tez moze tez ja to mecz Z suchej gąbki nic nie wyciśniesz Moze potrzeba spokoju czasu aż sama nasiąknie i poprosi o wyciśnięcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
Ciekawa opinia.. Wada jest to dla mnie bez watpienia,meczy owszem...chcialoby sie cos wiecej a tu ciagle nic,nawet nie ze niewiele a nic.. Jak mowisz,raczej i ja to meczy,mysle ,ze chcialaby cos zrobic,sprawic mi przyjemnosc ale nie moze sie przelamac..No ale nirpokojace jest tez to ze dotykanie mnie nie sprawia jej przyjemnosci,a czyz nie powinno sprawiac przyjemnosci robienie dobrze kochanej osobie (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
A co do zalet ktore mialby zrekompensowac ta 'wade'. W zyciu codziennym jest naprawde dobrze,jedt to swietna dziewczyna ktora naprawde sie stara. No ale kiedy widze problem,chce go rozwiazac totez tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim pisz wolniej bo ciężko TO odczytać. SERIO. Jak rozmawiasz z nią w ten sam sposób jak piszesz i ona nie wie o co chodzi to się nie dziw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wszystko mozna mieć na raz Temperament i pożądanie u każdego jest inny i nic w tym momencie nie poradzisz Moze zwolnij i nie namawiaj , nie narzucają swojej inicjatywy bo pomyśli ze jest bardzo kiepska Jeśli sie kochacie to najważniejsze z czasem moze coś sie zmieni , moze zauważysz jaki bodziec działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z niej nie będzie to kłoda i sucha picza no może BDSM jej zafundować to ją ruszy generalnie daj se spokój to ciężki przypadek !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast nauczyć jej odczuwać przyjemność ty po prostu "walisz spiętą". Słaby koleś jesteś, może warto się cofnąć, skoro ona nic nie czuje, może ty po prostu nie umiesz tego robić, albo robisz to zbyt mechanicznie. Wina na pewno leży po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
Pisze szybko,faktycznie..bo jestem w pracy. Ale postaram sie pisac wyrazniej. Ciezki przypadek,wiem..malo odczuwa-prawda. Ale nie sadze aby wina lezala po mojej stronie.Nie pukam mechanicznie,slaby raczej nie jestem,mam ta swiadomosc.. BDSM napewno ruszyloby ja,tylko chyba by sie przerazila jak na swoje doswiadczenie,aaaa i doswiadczenie jej pewnie tez ma znaczenie,w zasadzie znikome.. Mam sobie dac spokoj? heh nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci mówię to beznadziejny przypadek skoro sama nie wykazuje inicjatywy mimo 2-u miesięcznych starań z twojej strony to sucha picza z zaburzeniami i potrzebuje mocnych impulsów daj se siana szkoda czasu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
Co do narzucania mojej inicjatywy.. Mysle sobie momentami 'nie bede nic robil,jesli faktycznie uwielbia sie ze mna kochac,sama zacznie dzialac",ale raz ze sama nie dziala,a dwa czasu tez duzo jej nie daje,bo jednak lubie przejac kontrole no i dlugo wytrzymac nie moge (: Staram sie rowniez zeby w tym wszystkim nie czula sie zle i slaba kochanka,chociaz dobra nie jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
Aha,czyli mimo tego ze jest madra,piekna i dobra koboeta mam sobie dac spokoj bo jest slaba w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilu facetów już ja pukało ty pierwszy czy paru już było ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ GVGX dziś raczej tak sex to istotna sprawa w związku no chyba że masz odmienne zdanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
nie zadawalam pytania ilu bylo...ale widzac na poczatku jej 'potencjal' w jakiejs rozmowie powiedzialem "pewnie byl jesdem,dwoch max trzech wiec Cie rozumiem"-przytaknela...ona ma 21 lat od miesiaca,ja 27...to pewnie tez ma znaczenie,inne doswiadczenia,inna ilosc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
Nie chce rezygnowac z niej z tego powodu,sex jest bardzo istotny ale mam nadzieje ze sie 'wyrobi',oswoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiadasz 2 - 3 to już powinna wiedzieć co jest grane ja bym dał sobie spokój jak to mawiają ........ tego kwiata to pół świata ale życzę powodzenia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
wiesz 2-3 moze oznaczac 10- 15 stosunkow z jakimis leszczami co dzialaja 5 min. Wiec nie oznacza to,ze juz musi kumac i umiec korzystac i w pelni sie cieszyc.. Sama sie dotyka to juz cos (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suchaj nie ma znaczeni doświadczenie, tylko temperamet, są kobiety po 30, a nawet 40 co to nigdy nawet orgazmu nie miały, seksu nie lubią, robią bo muszą. Teoretycznie miały z 10 partnerów, stosunków z milion a i tak jest kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
wiem,zdaje sobie z tego sprawe.. sa tez takie ktore maja 20 lat a potencjalem zawstydzilyby dziwke.. Czyli wg Ciebie taka bedzie zawsze? Zero od siebie ,zero loda i tego co facet potrzebuje od kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GVGX
No i jeszcze istotna rzecz,cieszy mnie to,ze nie miala w wieku 21 lat 10ciu i jest kochanka pelna geba..ale chcialbym(skoro sie kochamy) aby bylo co raz lepiej,bo ona ma swiadomosc tego ze idealnie nie jest...a tu jak bylo 2 mce temu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×