Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubububu

Czy wasi faceci wzdychają, jeczą albo wydają inne dźwięki w łóżku?

Polecane posty

Gość bubububu

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
nie, a mógłby, chciałabym go posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superr lubie to
Dlaczego mój chłopak kiedy ma orgazm nie jęczy jest to dla mnie bardzo dziwne bo poprzedni az krzyczał z rozkoszy? .Zaznacze ze obecny powiedzial ze zadna dziewczyna nie podniecała go tak jak ja .Więc czemu tak jest ?? Zle sie z tym czuje .Czy ktos tez tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzzzzz
a facet Morrigan to robi bzzzzzzz bzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skojarzylo mi sie to z tematem o pirdzeniu factow w posciel:P Moj jeczy i wzycha:D Czesto mowi tez jakies slowa:) a nawet powie czasem w czasie ze mnie kocha- to jest niesamowite A tak poza tym to faceci sa zabardzo podnieceni i \"zmeczeni\" w czasie stosunku to wydawania wiekszej ilosci dzwiekow czy tez skupianbiu sie na nich;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
super---> nie rób problemu ;) bo go nie ma! Ja przy poprzednim facecie też krzyczałam hehehe :P a z tym jakoś cihco, co nie znaczy, że nie jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moj
tez czasami jeczy podczas sexu albo glosniej oddycha albo jest cicho, ja tez lubie jak facet troche wydaje odglosow, moj wydaje jak mu robie ustami, oj wtedy potrafi jeczec, a tak to mniej... a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik maly
nie:( tylko czasem mowi "oh kochanie" i cos takm jeknie, ale poza tym raczej ma strasznie skupiona mine a najgorsze, ze przy orgazmie wciska usta w poduszke!!! Czasem robie tak, zeby nie dosiegnal poduszki i wtedy krzyczy, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nic nic nic
ani nie jeczy ani nie wzdycha:( 2 razy sie tak tylko zdarzylo pamietam dokladnie ze (2 razy) bo ja lubie jak jeczy albo cos..a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do morgaine
co to znaczy skrzypi:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzisz w czasie stosunku
o ja pierdykam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj kilka razy
powiedzial podczas orgazu "o boze" :D noi poza tym jeczy wzdycha , czasem tez rozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do morgaine
serio???????????? to fajnie, taki gietki jest, ze sobie tak skrzypi:)? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik maly
jak ze starosci to moze wieko trumny skrzypi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do morgaine
oj, nie no chyba nie:) nie ublizajmy mu:) ale i tak fajnie ze tak jak i inni z topiku, slyszysz "cokolwiek" nawet jak to sa kosci hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmaczne aluzje :o Trumna służy nam wyłącznie do dziennego wypoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
moj jeczy , wzdycha , no i zdaza mu sie maly bączek i co :P ciezka nie jestem ale jak mu skacze po jelitach to konsekwencje ponosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka997
moj tez cisza czesto mowi ze mnie kocha i ze jestem cudowna a tak to mam raczej skupiona mine...hihi chciałbym kiydys zobczyc sowoja mine jak sie Kochamy :p no i czasmi wydaj dzwieki jak mu pieszcze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna cichutko wzdycha, zdarza mu sie pojękiwać... Czasem doda: \"Uwielbiam się z Tobą kochać\", \"Jesteś cudowna\" - ale to podczas spokojnych i delkatnych igraszek, bo w czasie tych ostrzejszych chyba nie dałby rady wymówić żadnego słowa... :) Uwielbiam się z nim kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się zachowuje głośniej, niż ja, a ja do cichych nie należę. Gdy dochodzi, głośno jęczy, tak jakby umierał. Co ciekawe, gdy ja dochodzę,sama, a on nie, on też jęczy, chyba ze szczęścia że mi jest dobrze...? Ah, te Skorpiony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaala
a mój robi tylko bzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzz. Ale zapomniałam dodać że on jest na dwie baterie R20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×