Odpowiedz na ten temat

Czy wasza samotna mama uprawia seks

• gość 2017.09.07 [18:00]
    Bo do mojej mamy 52 l. przychodzi facet około 30 lat.
  • Cleo1976 2017.09.07 [18:12]
    A czy seks rodziców to sprawa ich dzieci?usmiech.gif
  • gość 2017.09.07 [19:09]
    Nie pytałem się o rodziców tylko o samotną mamę.
  • Taki Zielony 2017.09.07 [19:17]
    Samotna mama jest rodzicem oczko.gif i fajnie że ma ochotę na seks usmiech.gif
  • gość 2017.09.07 [19:40]
    ma żyć jak zakonnica? to chyba jej sprawa.
  • gość 2017.09.07 [19:53]
    Moja mama jest juz 5-c lat wdowa i znalazla sobie tez samotnego przystojnego i chyba jej dobrze robi bo czasami to sa slychac az u mnie w sypialni bo mieszkamy w domku jednorodinnym
  • gość 2017.09.07 [19:58]
    Moja matka ma 42-lata i kilka razy podejrzałam ją jak się masturbuje.
  • gość 2017.09.07 [20:31]
    A czym to robi, palcem czy wibratorem?
  • gość 2017.09.10 [12:38]
    Moja samotna 44 letnia mama przyprowadza sobie co jakiś czas to nowego faceta.
  • gość 2017.09.10 [13:00]
    Np moja mama poznała 3 lata temu fajnego faceta!!
    Bardzo go lubię, gdyż mogę z nim porozmawiać na różne tematy nawet na te najbardziej intywne!!
    Dla mnie to normalka że uprawiają sex , nawet w dzień kiedy jestem w domu często słyszę odgłosy!
    Sama kiedy miałam faceta też uprawiałam sex gdy oni byli w domu. Dla nich też było to normalne że potrzebuję czułości i seksu.
  • gość 2017.09.10 [14:50]
    To masz super układ.
  • gość 2017.09.10 [15:17]
    Od pewnego czasu gdy mama zienila faceta na nowego i przychodzi z nim do domu to w nocy jest bardzo glosna wydale z sie bie rozne seksualne glosy. Kiedys odwarzylam sie i zapytalam jej, ona jak kobieta z kobieta wszystko z detalami mi powiedziala. ze jeszcze takiego duzego wczesniej nigdy w sobie nie miala a do tego gruby i ma pelno zyl bardzo mocno ja podnieca. Powiedziala mi ze jak chce zeby sie pod nim zwijac to moze z nim porozmawiac.Minal tydzien gdy ten facet przyszedl mama mnie poprosila do pokoju, po paru minutach ujrzalam co moge miec w ciipce jak wyraze zgode. Ja sie zgodzilam pod warunkiem ze mama wyjdzie i tak sie stalo,Pierwszy raz w moim zyciu taki sex mialam ze nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, nie wiem dlaczego czy dlatego ze dawno nie bylam p******a tak jak mama czy co. Bylam rok po rozwodzie to moze tesknota zadzialala bo z przyjemnoscia pozwalalam mu na wszystko do kazdej dziurki mi zagladnal, ledwo z pokoju wyszlam, mamie podziekowalam i o nastepny raz poprosilam, mama powiedziala ze porozmawiamy
  • gość 2017.09.10 [15:30]
    Zazdroszcze Ci masz fajna mame, a ten facet podoba Ci sie moze byc na wiecej razy czy tylko na raz
  • gość 2017.09.11 [16:39]
    Jak byłam mała to moja mama przyprowadzała sobie kogoś do domu, ale teraz to sama chodzi na seks do facetów, kilka razy widziałam jak ją przywieżli we dwóch a raz we trzech, i obcałowali ją czule na pożegnanie, podejrzewam że dobrze ją grzmocą bo jest jeszcze młodą kobietą, ma 38 lat.
  • gość 2017.09.15 [23:49]
    Moją mamę pierzy 2 facetów na wszystkie sposoby.
  • gość 2017.09.16 [13:25]
    Po nie udanym moim malzenstwie przeprowadzilam sie znow do mamy, mama tez jest sama bo juz trzeci rok jest wdowa ale jeszcze zdrowa Poniewaz ma bardzo duze mieszkanie w sumie 5-c pokoi to sobie nie przeszkadamy: Do mamy przychodzi czesto facet bardzo przystojny i jak on jest to jest mama bardzo glosna, to znaczy chyba ja mocno w duupe daje. Zdecydowalam sie mame delikatnie zapytac to mi tyko powiedziala zebym nie pytala tylko przyszla to bede widziala dlaczego tak jeczy, powiedziala jak chce to ja tez moge byc przez niego przerznieta bo ma takiego ze dla nas wystarczy powiedzialam ze jak przemysle to odpowiem
  • akrycja9912 2017.09.16 [15:02]
    Moja mama jest po rozwodzie od 5 lat i nikogo nie ma i raczej nie szuka. A znowu mojej koleżanki matka raz na jakiś czas spotyka się z facetem i "nocuje u niego w domu". Każdy jest inny. Niektórzy na http://facezbok.pl albo czymś takim szukają sex-przygód a inni nie. Trudno tu mówić ogólnikowo usmiech.gif
  • gość 2017.09.16 [20:07]
    moja mama nie ma nikogo
  • gość 2017.09.16 [20:13]
    Moja matka też sama od kilku lat,seksu zero,raz podejrzałam ją jak próbowała sobie ulżyć,ale jednak chyba bez skótku bo nagle przerwała.
  • gość 2017.09.16 [21:27]
    Witam wszystkich. Mam na imię Małgorzata i mam 40 lat. Szukam młodego kochanka, który zrobi sobie ze mnie prywatną dziwkę.
    Moje zdjęcie: http://kibuilder.com/zna
    Zdjęcie mojej muszelki: http://yoalizer.com/9px
  • gość 2017.09.17 [03:32]
    Moja mama jest wdową, ma 65 lat i bardzo duży zwisający biust. Lubi uprawiać sex ze mną. Mieszkamy razem i tylko we dwoje.
  • gość 2017.09.17 [22:18]
    Uprawia nieregularnie. Z moimi kolegami najczęściej
  • gość 2017.09.18 [15:19]
    Moja mama regularnie umawia się na seks ze swoim kolegą z pracy.
  • gość 2017.09.22 [10:57]
    A moja mama ze jest p******a przez kolege z pracy albo piepszy ja u siebie a czasami przyjezdza z nim po pracy do siebie i posuwa ja do rana . Powiedzala mi ze trafila na takiego co ma duzego i jest bardzo zadowolona i zniego i z jego kkuutassa
  • gość 2017.09.22 [15:36]
    O tak i to wiele razy ją nakryłam jak dymał ją sąsiad.
  • gość 2017.09.25 [16:02]
    Moja mama się bzyka ze swoimi kolegami w pracy.
  • gość 2017.09.27 [16:20]
    Moja też się z kimś umawia, po każdej takiej nocy wraca zadowolona i uśmiechnięta.
  • gość 2017.09.30 [17:50]
    Do mojej mamy przyjezdza szef ale nie z tej firmy w ktorej mama pracuje, mama jest bardzo drobniutka tylko cycki ma duze, a ten co ona sie z nim spotyka to kawal chlopa, ja tylko czasami slysze jak mama wrzeszczy, pare razy slyszalam jak wolala rznij mnie mocniej, to musi ja oszukiwac, Pewnego wieczoru weszlam na ten temat, to mama mi powiedziala jak bede chciala to porozmawia z nim, odpowiedzialam to fajnie by bylo
  • gość 2017.10.02 [16:03]
    Moja po rozwodzie też ostro sobie używa, kiedyś zobaczyłam jak rano przywieżli ją we trzech, chyba musiała im dobrze dawać przez cały weekend bo nie mogli się od niej odkleić.
  • gość 2017.10.04 [16:22]
    Moja też się w każdy weekend bzyka z facetami ale jest ok.
  • A ja mam takie pytanie 2017.10.09 [05:02]
    do was wszystkich
    Czy przez to że wasze mamy się rozwiodły i zaczęły sprowadzać do domu kogoś młodszego, zachowują się nagle jak nastolatki?
    W sensie moja nagle jest totalnie nieodpowiedzialna, bagatelizuje fakty że nie ma mnie np do późna w domu, nie chce jej się wykonywać prostych obowiązków domowych. Kiedyś taka nie była, teraz się czuję jakbym miała w domu współlokatorkę a nie mamę. Ma tak ktoś?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych