Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wg was on może pomyslec ,ze chodzi mi o wiecej niz o seks

Polecane posty

Gość gość

I sie za bardzo zaangazowalam? Bo spotykam sie z pewnym facetem jakis czas, sypiamy ze sobą i jest super ale nie chce go spłoszyć, ze się szybko angazuje. Zaczelismy flirtować ze soba, ja dzisiaj odmowiłam mu spotkania, a on zaproponował czwratek . więc ja mu napisałam coś takiego, że szkoda, ze dzisiaj nie moglam, ale za to w czwartek to nadrobimy i dlugowyczekiwany deser bedzie nam jeszcze lepiej smakował j:P Nie przesadziłam z tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie ucieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn? z czego byś się ucieszył, ze mam ochotę na seks czy byś pomyslal ,ze sie w to angazuje? Bo jednak nie bardzo chce zeby on tak pomyslal bo relacja nie jest jeszcze na tyle rozwinieta pomimo, ze jest seks... wiem, ze jest tu watek uczuciowy w tym temacie, ale celowo dalam to na ten dzial erotyczny bo moze ludzie tutaj nie beda mnie zle oceniac przez pryzmat tego, ze wczesnie sie z nim przespalam, tylko odpowiedza na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tu o jednym smsie, ale po tym jak to przezywasz kazdy idiota pozna, ze jestes mega zaangazowana i nie wierze, ze on tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem, ale nie chce żeby on to wiedzial narazie bo jeszcze na to przyjedzie pora, a narazie nie chce zeby sie wystraszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tez nikt mi nie odpowiedzial na pytanie jak w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem z tego wynikalo tylko ze masz ochote na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×