Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna suzanna

Czy wspolna masturbacja z druga dziewczyna oznacza ze mozemy byc lesbijkami?

Polecane posty

Gość panna suzanna

Najpierw masturbowalysmy sie osobno, kazda pod swoja koldra. Szybko jednak przestalysmy sie wstydzic wzajemnej nagosci. Podniecala mnie swiadomosc, ze ona patrzy. Potem odkrylysmy, ze duzo przyjemniej jest jesli jedna robi to palcem drugiej. Troche sie zaczynam obawiac, bo to coraz bardziej przypomina lesbijstwo. Przeciez stad juz tylko krok, by palce zastapic np.jezykami. Ona juz mnie probowala calowac w usta ale sie nie dalam, a kiedy spytalam, czy jest lesbijka odpowiedziala, ze nie i ze byla tylko ciekawa jak smakuje pocalunek z dziewczyna. Przerwac to poki czas? Czy moze nic nam nie grozi i kontynuowac nasze zabawy? Moze przerwac, bo mam wrazenie, ze ona by chciala pojsc na calego chociaz jak sie ja pyta to zaprzecza. Nie jestem lesbijka i wolalabym nie miec takich stosunkow. Masturbacja to co innego. Masturbowac sie mozna nawet w pojedynke wiec to nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie les tylko bi bo chyba ochotę na facetów też masz. a po drugie przecież to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
To w takim razie nie chce byc ani les, ani bi. A juz na pewno nie z nia. Nie i juz! Przerwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyytam
Dlaczego z nią nie? Jest brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Oczywiscie, ze nie jest brzydka. Po prostu NIE i juz. Sa pewne powody o ktorych wolalabym nie pisac. Boje sie, ze ktoregos razu to moze pojsc wszystko za daleko. A do takiej sytuacji nigdy nie powinnam dopuscic. Czy ktoraz z Was tez tak miala? Czy mozna sie masturbowac wzajemnie tak niezobowiazujaco? Czy moze potem przeradza sie to w cos wiekszego? To wlasnie chce wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyytam
To skoro nie jest brzydka to wciaż nie rozumiem czemu nie? Chodzi o to, że w ogóle "nie" z dziewczynami czy tylko z tą konkretną "nie"? A z inną byś mogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Z inna nie wiem. Mozliwe ale nie sadze. Raczej nie. Choc nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z koleżanką też tak robilyśmy ale ja jestem les

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyytam
Czy jednak z inną dopuszczasz sex? To czemu z inna "tak" a z tą jedną "nie" bo nadal nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
@ 17.50 I ta masturbacja przerodzila sie potem w prawdziwy seks czy poprzestalyscie na masturbacji? Rozumiem, ze skoro jestes les to pewnie chcialas czegos wiecej. Ta druga sie nie zgadzala? Opisz prosze cos wiecej. Ja jestem troche w kropce. Lubie nasze wnocne zabawy ale widze, ze mojej - nazwijmy to - partnerce marzy sie chyba cos wiecej to mnie troche niepokoi. Nie chcialabym tego z nia robic. I jesli te masturbacje maja sie przerodzic w cos wiecej, to lepiej uciac sprawe od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to utnij sprawe od razu albo daj jej to do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe... Ja wiem czego ona nie chce z nią a z inna już może chce. Śpią w jednym pokoju... To SIOSTRY!!!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Nawet jesli to co z tego? Masturbacja to nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale siostry rodzone czy zakonne?? Jak ona chce a ty nie to skończ to bo ja tylko zranisz. Nie chciałabym być na miejscu tej twojej koleżanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Ona mowi, ze niby nie chce ale ja przeciez widze jak niewiele jej brakuje i gdyby nie moj wyrazny sprzeciw to dawno by poszla na calego. Nie chce tego! Nie z nia. To przeciez jak kazirodztwo. masturbowac sie kazdy moze ale nie seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w szoku
KAZIRODZTWO??? Ja piertole ty naprawdę posuwasz siorę??? Ja piertole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matti80
Nawet jak to siostra to co z tego? Dzieci z tego mieć nie będziecie, a za to ile przyjemności. Wiecie co wam się podoba, co lubicie, czego nie. rozmawiacie ze sobą i łatwo jest powiedzieć czego chce jedna, czy druga. Gdyby moja laska powiedziała mi, że uprawiała seks ze swoją siostrą to sam bym chciał, żeby robiła tak dalej pod warunkiem, że ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
@ 21.10 Nie posuwam bo nie dochodzi do zadnego seksu! Wbij to sobie do glowy skoro nie umiesz czytac! Caly czas tlumacze, od poczatku, ze nie ma tu zadnego seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź głupia zawsze możesz być pasywna a ona niech działa ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vittea
Robicie sobie nawzajem palcami dobrze i twierdzisz, że to nie jest sex ale przecież tak właśnie palcami robią sobie lesbijki podczas storunku. To element sexu. Nawet jeśli nie dopuszczasz do minety językiem to nie zmienia to faktu, że reszta jest zachowana czyli rozbieracie się do naga i jedna drugą doprowadza do orgazmu. Nie wiem w jakim jesteście wieku ale pamiętaj, że przez takie niby niewinne zabawy możesz sobie i siostrze wypaczyć popęd sexualny. Mniemam, że skoro Ty stopujesz siostrę czyli Ty niejako rządzisz co robicie i jak to jesteś starsza. Napisz chociaż ile ona ma lat. Nikt Cię tu nie zna więc możesz pozwolić sobie na szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja to też sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Co??? Masturbacja to tez seks??? :O Czyli jak sie bede masturbowac sama to mam rozumiec, ze wlasnie urawiam seks sama ze soba, tak? Wiekszych glupot nie czytalam... Dziewczyny, nastepnym razem jak bedzie temat o pierwszym razie, to smialo piszcie o pierwszej masturbacji. Szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalena
Co do sauny, to nie chodzę, bo mam słabe włosy, a atmosfera sauny na pewno nie wpływałaby na ich poprawę. Ale gdybym miała zdrowe, to nie wiem... W ręczniku może bym się zdecydowała ale całkiem nago na pewno nie. Absolutnie wykluczone. Też pomyślałam, że nie ma nic złego w tym, że pozwalam się oglądać chłopcu. Tu przecież nie chodzi o jakiś seks. Bez przesady, to jeszcze dzieciak. Natomiast sam widok ciała to tylko widok i nawet rozumiem tę jego ciekawość. Normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalena
Sorka, to powyższe to wkleiłam nie w ten wątek co potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna Suzanna - niekoniecznie musisz stać się lesbijką gdyż to nie wynika z poczynań fizycznych lecz z nastawienia psychicznego. Jeżeli znajdujesz w tym przyjemnośc to możesz kontynuować na zasadzie poznawania nowych doznań. Ja od kilku lat masturbuję się okazjonalnie z kolezanką a mimo tego mamy udany seks ze swoimi chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja nie jest stosunkiem, no ale na pewno jest jakąś aktywnością seksualną. No ale z siostrą? Tego jeszcze nie grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to prowo a wy łykacie jak pelikany !!! :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna suzanna
Wlasnie dlatego, ze z wlasna rodzona siostra, to nie moge dopuscic do zadnego seksu, rozumiesz? Masturbacja to masturbacja i chyba kazda dziewczyna lubi sie masturbowac. Normalna rzecz. A to, ze lechtaczka jest stymulowana palcami nie moimi tylko siostry, to niewiele zmienia. Normalny natomiast nie bylby prawdziwy stosunek lesbijski. Nie miedzy siostrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×