Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Princesska008

Czy wy też tak macie że przez kilka dni chce wam sie ostrego seksu?

Polecane posty

Ja mam ochotkę już tydzień ale z chłopakiem zobaczę sie dopiero w walentynki. Tak mi sie chce że mam głupie ruchy np. Biorę palce do buzi albo sie wyginam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mając męża miałam często ochotę na ostry seks. Przy rozmowie o tym z mężem zaproponował seks z kilkoma facetami bo chciałby to przeżyć. Prawie rok przygotowywaliśmy się do takiego seksu grupowego. Podczas jednej z imprez gdzie mieli panowie u nas w domu obchodzono jednego z kolegów wieczór kawalerski. Było sześciu facetów i ja z mężem. W połowie imprezy gdzie byli lekko ośmieleni po kilku kieliszka zeszła rozmowa na temat seksu. Mąż wiedział że ma zaproponować przyszłego pana młodego seks ze mną przy wszystkich. Z początku był skrępowania lecz mąż zaczął mnie pięści i rozbierać i gdy byłam cała rozebrana z wilgotną cipką zaprosił do akcji. Zaczęłam od ssania członka potem seks w cipce. Gdy miał już wtrysk w środku mąż spytał czy chcę kolejnych skinęłam głową że tak. Wiec zapowiedział mąż kolejno wszyscy możecie brać moją kochaną żonę. Od najmniejszego członkado nnajwiększego. Tak się stało i każdy sposzczał się w środku gdy wszedł mąż do przy seksie wyciskała się z cipki mocno sperma. Chodziło o to by wszyscy wzięli udział by żaden nie mógł nic powiedzieć co się działo bo każdy miał żonę. Ponad tydzień nie byłam wstanie uprawiać seksu ale warto było przeżyć coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Princessska ja Cie ostro zerzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od tylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo od przodu na stojaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Princesska po co czekac do 14ja Cie juz dzis ostro przerzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozemy sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to raczej bym sobie nie pozwoliła bo swojego skarba zdradzać nie zamierzam. Za bardzo go kocham i złamała bym mu serduszko. Po prostu lubie sobie popisać o tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz a ja juz nabralem ochoty na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rznalbym Cię dlugo i mocno i klapsy ciagniecie za wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możemy sobie tylko pomarzyć ;) a po co ciągnąć kobietę za włosy??? Ja bym nigdy na to nie pozwoliła bo mam piękne gęste blond! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy pomarzyć, lub popisać, każdemu miłej się zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ostre rzniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz takie coś mnie naszło na ekstra udanym urlopie. coś o tym wspomniałam i było naprawdę ostro i super. Ale jeszcze miałam niedosty - bo było tak jak już czasem wcześniej, mocniej i ostrzej ale tak jak już było. Znowu coś tam bąknęłam. Zapowiedział, że jutro będę musiała być bardzo grzeczna. Na plaży - miejscowość nad naszym morzem po prostu w wodzie zdjął mi biustonosz i wyrzucił - że nie będzie mi już potrzebny. Naprawdę wyrzucił ! Byłam chyba jedyną kobietą toples na tej plaży. W każdym razie jedyną która tak paradowała. Byłam niesamowicie podniecona, ale czułam się super - zainteresowanie było przeważająco zdecydowanie sympatyczne. Spacer brzegiem, wyskok do lasku na sikanie i tam nastąpił akt drugi - po sikaniu nie dał założyć majtek tylko zerżnął od tyłu. Żeby nie było widać mokrego na majteczkach nie mogłam od razu ich założyć i kawałek szłam lasem zupełnie naga z udami błyszczącymi od soków. Żartował że do samej wody będę musiała dojść bez majtek ale go w końcu uprosiłam jak jacyś ludzie się zbliżali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.23 rozumiem ci że byłaś biedna cała obolała bo ja miałam dwoje i męża co prawda każdy z nich brał mnie dwa razy i to za drugim razem każdy pół godziny mnie heblowal nim wytrzymał niewielką ilością spermy ale za to nie opadał im od razu. Tydzień cipkę miałam obolałą i tylko monetę robił mąż ja jemu lodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak często dochodzi ale w większości latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem moze i erotomanem :-) Jak mam duza ochote a zonki nie ma obok to sie onanizuje myslac, ze ona mnie zdradza z innym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×