Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wypada i jak podrywać.

Polecane posty

Gość gość

Od jesieni w kawalerce w mojej klatce zamieszkał super przystojny facet.Od tego czasu dowiedziałam się, że ma 30 lat i jest rozwiedziony.Poza tym jest informatykiem , jest extra zbudowany jak macho , jeździ sportowym mercem , podrywają i ślinią się do niego kobiety w sklepie , mimo że mężatki , sąsiadki z daleka mówią mu dzień dobry panie Piotrusiu, codziennie rano biega ok. godziny .On natomiast jest grzeczy i zawsze się do mnie uśmiecha na przywitanie, sam mówi cześć i ogląda się za mną przed blokiem. Niedawno zauważyłam jego auto przy galerii jak wychodziłam i specjalnie chwilkę pokręciłam się w pobliżu a on mnie zauważył i zaproponował podwiezienie , bo też wracał do domu. Rozmawialiśmy po drodze o muzyce i nawet pomógł mi nieść zakupy z parkingu.Nie mam chłopaka i doświadczeń w podrywaniu ich , bo zawsze to oni kręcą się, żeby mnie poderwać a najważniejsze, że mam dopiero 17 lat i nie wiem , czy on by poważnie podszedł do mnie.Nie wiem jak i czy wypada ? A jak odbierze to jako narzucanie się mu smarkuli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie wiosna i lato.Noś się krótko , miniówy , szorty i staraj się wpadać mu w oczy.Napewno nie przejdzie obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciagnij mu ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się lepiej za naukę dziecko:) taki facet owzem może i sie nie oprze małolacie ale tez nie sadze skoro mieszkacie po sąsiedzku, a juz na pewno nie oświadczy się:) tez masz fantazje. Dzisiaj szkola czynna, do weekendu jeszcze chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebox
08:06 Typowa naiwna gówniara. 17 lat (widać wiek to nie przypadek). LEPIEJ SZORUJ DO NAUKI, A NIE STARE CHŁOPY CI W GŁOWIE, BO 30 LATEK NA POZIOMIE NA PEWNO NIE ZECHCE ROZWYDRZONEJ GÓWNIARY CO MA 17 LAT I MYŚLI ŻE CAŁY ŚWIAT MA U STÓP A POZA TYM NIE MA WYKSZTAŁCENIA I DWIE LEWE RĘCE DO ROBOTY!!! Informatyk powiadasz - ścisły umysł. Na pewno więc inteligentny, nie jak te humany tumany, co mają z myśleniem nie po drodze. Nie potraktuje Cię poważnie. Ma na tyle IQ, że Cię załatwi "książkowo", nie zostawi na Tobie suchej nici. A kto? Właśnie "bohater Twojej bajki". Kobiety w sklepie, sąsiadki wzdychają do niego, wszystkie byście mu kolbę ojebały. Jesteście siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bluebox spokojnie:) to głupie prowo. Siedemnastolatki urzędują na fb i innych tego typu "dobrych" portalach a nie tutaj o 8 rano na tygodniu kiedy szkoła jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest informatykiem , to znaczy że jest dobry z matmy. Idź do niego żeby ci pomógł bo nie rozumiesz coś tam. Oczywiście stosownie lekko ubrana , niech podnieci się twoim ciałem i myśli o nim.Udawaj nogę z matmy a napewno po kilku razach zbliżycie się i będziecie rozmawiać nie tylko o matmie. A potem kto wie , jak nie będesz udawać zakonnicy , to może być miło i poczujesz jak dobrze mieć coś twardego między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że to prowo i raczej napisał to 30letni zbok który ma fantazje o zerżnięciu naiwnej siedemnastki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że jak to dobrze rozegrasz to osiągniesz cel i poderwiesz sąsiada.Ja swojego przez 3 miesiące urobiłam i mam z niego pożytek , bo mąż za granicą i będzie dopiero w grudniu. Teraz dzieci do szkoły a ja dyskretnie do niego , tak ja dzisiaj. Jaja mu spuchły , bo nie ******iśmy się od piątku i była ostra jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko , jestem w podobnej sytuacji, z tym że mieszkam samodzielnie i w tym upatruję swojej szansy.Mam 20 lat , studiuję i pracuję, wynajmuje małą kawalerkę.Obok mieszka małżeństwo z córką.Ona chodzi do pracy i pół dnia jej nie ma.On jest taksówkarzem , zawiezie córkę do szkoły i jedzie na postój.Czasami przyjeżdża w międzyczasie.Jest mega przystojny.Za ścianą mam ich sypialnię i prawie codziennie słyszę jej jęki jak ją wali. Robię sobie myśląc o nim.Nawet kilka razy dziennie. Ma ok.30 lat.Kombinuję , żeby go bliżej poznać , teraz tylko pozdrawiamy się. Lubię seks i myślę , że z nim byłoby bosko. Nie chcę rozbijać im związku ale żeby czasami porządnie mnie zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×