Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy z ostatnim partnerem jest Wam najlepiej w łóżku?

Polecane posty

Gość gość

Może z dawnymi partnerami było lepiej w sprawach łóżkowych? Z każdym jest inaczej...ale jednak różnice są...często znaczące. Ja wspominam często wcześniejsze partnerki i było z nimi lepiej w tych sprawach niż obecnie ale nie żałuje, żeby było jasne! Teraz też jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obecnym partnerem jest mi duzo lepiej czuje sie bardziej wypolniona ma duzo wiekszego posuwa mnie dluzej i czesciej Czasami to i trzy razy w ciagu nocy. Tak naprawde zaden wczesniej tak mnie nie przerznal jak ten obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Z nikim nie jest mi tak dobrze, jak z obecną (i stałą) partnerką, bo znamy swoje łóżkowe potrzeby jak nikt. Z kolei jedna z moich kochanek przypadkiem dała mi raz lepszy oral. Tyle, że była mocno pijana i nie pamięta, co zrobiła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzasz partnerkę? tą od pijanego rala mogłeś nagrać, jak nie pamięta jak robiła, to by sobie obejrzala i die nauczyła albo zawsze niech pije przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Nie zdradzam, mamy luźne podejście do tych spraw. Pamiętam, że używała dłoni jako przedłużenia dla tego, co robiła ustami, ale ani sam nie powtórzę xD ani nie idzie tego powtórzyć. Najwyraźniej okoliczności też miały znaczenie. Zawsze mają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela mówiła mi, że najlepie było jej z pierwszym facetem....robili wszystko co chiała i nie wychodzili z łóżka. Jak króliki... Mówi, że ma mokro jak o nim myśli. Ja tam wole obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba idywidualne kwestie ale co byś nie robił to te pierwsze kilka razy kobiety będą zawsze wspominać bo to wszystko było nowe, nowe wrażenia, odczucia, zauroczenie itd. Często najlepiej bywa z tym, który ich nie chce a z ostatnim parnterem zaczynaja coś nowego budować więc też źle nie ma. Pewnie jest różnie - jedne wzdychają to poprzedników a inne myślą tylko o tym bieżącym. Pewnie jest pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×