Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego białe dziewczyny tak bardzo pragną murzynów?

Polecane posty

Gość gość

Byłam ostatnio na wyjeździe służbowym a Anglii, nie mogło obyć się bez wizyty w klubach :) ale to co tam zobaczyłam.. Młode białe dziewczyny, powiedziałabym - dziewczynki, które wręcz uganiają się za murzynami, arabami i wszystkimi ciemnoskórymi Nastolatki po 13-14 lat ubrane jak prostytutki prowokujace murzynów wyzywajacymi pozami W Polsce nie odczułam takiego trendu, dlaczego dziewczyny ich tak bardzo pragną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi cię że wolą prawdziwych facetów czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna biała dama nie spojrzy na czarnucha inaczej jak z pogardą. To tylko plebs zdolny do najprostszych prac pod nadzorem. Tylko nieszanujące się szmaty z nizin społecznych zawierają z nimi znajomość, a potem i tak żałują tych decyzji,jak taki małpolud ją wykorzysta i zostawi dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachwyca się człowiek przeważnie tym czego nie ma. Jak taka laska jeden czy dwa razy zostanie przeorana przez czarnego albo araba i później jej już nawet dzień dobry na ulicy nie powie to doceni kulturę słowian. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem w związku z czarnoskórym mężczyzną. Faktycznie na początku myślałam, a co mi tam przeżyję przygodę. Ale On okazał się być prawdziwym mężczyzną, dba o mnie, czuję się bezpieczna. I nie chodziło tylko o seks. Był prawiczkiem, gdy Go poznałam. Kręcę się w takim towarzystwie i znam wiele białych kobiet z czarnoskórymi i są szczęśliwe. Rozumiem, że wiele kobiet mogło zostać zranionych przez czarnoskórych, ale przecież biali też krzywdzą kobiety. Nie zapominajcie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"plebs zdolny do najprostszych prac pod nadzorem" - mój drogi, ja mam ponad 20 lat i zaraz będę miała wyższe wykształcenie. Oby dwoje jesteśmy niezależni finansowo. Takie uwagi zachowaj sobie dla siebie. Najwyraźniej to Ty nie jesteś wykształcony/a, że nie potrafisz żyć w cywilizowanym kraju z tolerancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc jak piszesz "oby dwoje" to chyba minie trochę czasu,zanim uzyskasz to wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla czarnuchów i innych kolorowych nie ma tolerancji. To, że biała kobieta, jak twierdzi z wyższym wykształceniem, wiąże się z czarnuchem, świadczy tylko o tym, że edukacja powszechna nie powinna być dostępna dla wszystkich warstw społecznych, bo dziewczyna z plebsu, nawet wykształcona, wraca z powrotem do plebsu.To po prostu w niej jest, prostactwo jest w jej podświadomości. Nie będę ci, miłośniczko afrykańskich emigrantów, dokumentowała swojego wykształcenia i pochodzenia. To byłoby wręcz komiczne, gdybym miała wdawać się w dyskusję z kimś , kto sam przyznaje się do hańby i piętna zdrady. Moje pochodzenie z hrabiowskiej familii i dwa doktoraty są i będą dla ciebie nieosiągalną mrzonką i marzeniem nie do spełnienia. Dla mnie ty, wraz ze swoim czarnym partnerem, możecie być tylko w orbicie zainteresowań majordomusa, jako ewentualna służba do zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błąd, ale nawet najlepszym się zdarza. A przecież wszyscy uczą się na błędach. A Wam kłania się czytanie ze zrozumieniem, czego uczą w podstawówce. Napisałam, że BĘDĘ miała wyższe wykształcenie, a nie, że je mam na dzień dzisiejszy. No właśnie dlatego, że się uczę i pochodzę z tolerancyjnej rodziny jestem otwarta na świat. Niczego ani nikogo nie przekreślam od razu, bo książki moi drodzy nie ocenia się po okładce. A to, że Wy jesteście wychowani w uwielbieniu do białych i nic innego się dla Was nie liczy to już nie moja sprawa. Ja Was nie obrażam, ani nie przekonuję do polubienia innej rasy, a Wy właśnie to robicie. Obrażacie mnie, mojego partnera i jego pochodzenie. Byłam w jego kraju, poznałam jego rodzinę i wiem jak żyją. I szczerze Wam powiem, że ja od nich różniłam się tylko gustem jak chodzi o jedzenie, gdyż jedzą bardzo ostre potrawy. Niczym innym. A to, że ktoś się urodził biały czy czarny, bogaty czy biedny, chory czy zdrowy to już nie jest zależne od niego. Dla Pani, która wychwala się doktoratami: Uśmiechnij się i nie oceniaj innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego napisałem,że trochę potrwa zanim je ZDOBĘDZIESZ. I kto tu się musi poduczyć czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam do Pana, tylko do Pani nad moim komentarzem :) Spokojnie. Ludzie są jednak skomplikowani i konfliktowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sodoma i Gomora. Żeby biała z czarnym? Tfu!!! I jeszcze bezczelnie tym się chwalić!!! Szczyt wszystkiego!!! Nie chciałabym być nikim z twojej rodziny i szczęśliwie nie jestem. Jeszcze raz tfu. Że też takie się rodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceniacie mnie i mojego partnera pomimo tego, że nas nie znacie? Nawet sobie nie wyobrażacie ile jest takich par moi drodzy :) To, że pochodzi z Afryki, nie znaczy, że jest gorszy. Powiedzcie mi co On mógł zrobić, żeby się tam nie urodzić? Ma piękne wnętrze. Robi doktorat, jest niezależny finansowo i pomaga swojej rodzinie i co jest dla mnie najważniejsze traktuje mnie lepiej, niż jakikolwiek inny facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na "Pana" to sobie trzeba zasłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się rodzicie jesteście różowi,potem biali,jak się opalicie brązowi,gdy się spalicie na słońcu czerwoni,jak źle się czujecie to zieloni na twarzy.I wy macie czelność nazywać kogoś ,,kolorowym,,?Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie bo mi samej aż wstyd za wasze komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mamy impas odnośnie zwrotu grzecznościowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za laska w avatarze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz twierdzić, że traktuje cię lepiej niż jakikolwiek inny facet, jeśli jesteś młodą kobietą, która dała poderwać się czarnuchowi lub co gorsza sama go poderwała i twoje kontakty z fajnymi białymi chłopakami i mężczyznami są, w tej sytuacji,ograniczone. Zraziłaś się do jednego i dla kontrastu wybrałaś czarnego, czy zadawałaś się i byłaś w związkach z wieloma i tylko czarny ci pozostał. Z tego co piszesz, to ty idealizujesz go i jego rodzinę , zachowujesz się jak neofitka, która chce być bardziej święta od papieża. To, że pomaga rodzinie jest ok, ale jak to będzie też twoja rodzina,to ty też będziesz zobowiązana do tej pomocy, dla całej jego wioski. Spotkałam się z sytuacjami, gdy dla takich kobiet kończyło to się, powiedzmy, mało komfortowo. Inna sprawa to ,że on będąc w Europie odbiera miejsce pracy,jego i jemu podobnych miejsce to Afryka, niech tam się wykazują a nie idą na łatwiznę. Pakuj się z kochasiem, bilet na samolot i do jego ojczyzny. Na stałe.Z piętnem hańby rasowej niewiele masz do robienia wśród białych. Europa to kontynent białej rasy a nie różnokolorowych przybłędów. W moich firmach czy moich znajomych kolorowi i zhańbieni rasowo nie mają czego szukać. Coraz więcej białych budzi się z letargu i daje im wilczy bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to ty, to nono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam do czynienia z kilkoma facetami i żaden nie traktował mnie tak dobrze jak teraźniejszy. I nie chodzi mi o to, że jest czarny. Ja Go nie poderwałam. On musiał za mną trochę pobiegać. Przez dwa miesiące byłam sceptyczna do tego związku. Ale w końcu powiedziałam, a co mi tam, raz się żyje! I nie, nie. To jest Południowa Afryka. On pochodzi z kraju cywilizowanego, gdzie jest świadomość, chrześcijaństwo i szkoły. I nie będę musiała pomagać jakiejś wsi, gdyż pochodzą z dość dużego miasta. Coś jak Poznań, czy Wrocław. On nie pochodzi z buszu niczym Lketinga ze słynnej "Białej Masajki". Chociaż tą kobietę akurat cholernie podziwiam. Nie zamierzamy mieszkać a Afryce. Ale oczywiście też nie w Polsce, przynajmniej właśnie z takich powodów jak Twój komentarz :) Popatrz na Francję. Jaki tolerancyjny kraj! Nikt nikogo nie ocenia, wszyscy żyją swoim życiem i są szczęśliwi. OTWÓRZCIE SIĘ NA ŚWIAT LUDZIE! BIALI TO NIE JEDYNI, KTÓRYCH PAN BÓG STWORZYŁ! A jesteście chrześcijanami? Mogę Wam tu przywołać obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, która na tym obrazie jest czarna. Co Wy na to zamknięci w swoim świecie ludzie powiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja i dziękuję za komplement pomimo tego, iż kilka komentarzy temu popadliśmy w mały spór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie najbardziej uderzyło że te dziewczyny były aż tak młode.. Ja w ich wieku bawiłam się z koleżankami a one wychodzą z klubu za rękę z czarnymi w chyba wiadomym celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Francja nie jest zbyt dobrym przykładem odnośnie tolerancji rasowej,czego dowód mamy w postaci ostatnich wydarzeń w Paryżu :p Spór? Jaki tam spór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, co masz na myśli. Są młode dziewczyny, które się pośpieszyły z seksem. Ale niekoniecznie idą do łóżek tylko z czarnymi. Bywałam w klubach, dyskotekach i owszem mnie też dziwiło dlaczego dziewczyny się nie szanują. Ale nie tylko z czarnoskórymi. Wybierz się przy okazji do klubu i zaobserwuj. Najwięcej dziewcząt wraca do domu z mężczyzną, który postawi im najwięcej drinków. Obojętnie, czy czarny czy biały, młody, stary, przystojny, brzydki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×