Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fladra pospolita

dlaczego faceci chca konczyc w ustach?

Polecane posty

Gość fladra pospolita

Dla mnie to obrzydliwe, odpychajace i zwierzece fuuuuj.Kazdemu, ktory mi to zaproponowal powiedzialam, ok kochanie ale najpierw sam polknij swoje nasienie potem zrobie to ja.I zaden nie chcial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1200
Ja powiem tak. Moja dziewczyna lubi jak kończę w jej ustach, mówi że moja sperma jest smaczna. Jak facet nie pali, nie pije....to nierozumiem dziewczyn które nie chcą. A jak jest odwrotnie to ja się tym dziewczynom nie dziwię. Może najpierw spróbuj, a później pisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violence
Dlaczego? bo to jest dla nich przyjemniejsze. Też miałam spore opory, myślałam że nigdy tego nie zrobię, bo sperma, jej zapach i konsystencja przyprawiała mnie o mdłości. O dziwo nie jest to takie okropne jak myślałam, wręcz przeciwnie :). No i nie muszę jej ani wąchać ani oglądać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzego tez sie da
znjadz sobie takiego faceta co wezmie do ust to nie jest problem. poza tym kobiece soki tez do smacznych nie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1200
brałem, mi nawet smakowała, a raczej nie miała rzadnego smaku dla facetów jest to dużo większa przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darp
Do tych co mówią, że smak jest odrażający: o gustach i smakach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fladra pospolita
No wezcie przestancie nigdy nie wezme spermy do buzi to obrzydlistwo!A nasze soczki sa o wiele smaczniejsze i maja normalna konsystencje a nie jakis budyn fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie smak spermy i bardzo mnie podnieca. Pomimo ze mój facet pije, pali i objada się kebabami jego sperma smakuje dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1200
Jak chcesz. Jak nie chcesz kończyć w ustach, to weź penisa i włóź go do pochwy. Twój facet powinen być zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fladra pospolita
Do pochwy?Nie zartuj, moj facet koncy na SWOIM brzuchu bo ja swojego nie dam pobrudzic ta kleista mazia fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sperma nie jest smaczna to fakt,ale ja nigdy nie miałam oporów,bo lubię to robić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zahacza już o egoizm i brak akceptacji partnera... nie chcesz do buzi - ok, nikt nie ma prawa Cię zmusić ale tekst że on musi spuszczać się na brzuch i to swój powala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
nauczyli się od clintona palanty jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckymody
Dziwię się, że ta co pisze fuj i ble ma w ogóle faceta. Ja nie wyobrażam sobie aktu z kobietą, w którym moje usta, język i dłonie nie znajdą się pomiędzy jej udami. I choć w ustach wcale nie muszę kończyć, to przyjemne jest to, że on się w nich znajdzie jeszcze zanim się zacznie. Odnośnie tej co napisała, że Wasze "soczki",bo czasem to jest śmietana, to się nie wypowiem. Dla mnie liczy się dawanie przyjemności i wtedy wolno wszystko, oczywiście jeśli oboje partnerzy się na to godzą, albo jedno z nich śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×