Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewaaaaa94

Dlaczego facetów pociagają dziewice, a nas doświadczeni?

Polecane posty

Gość Ewaaaaa94

Cześć. Mój pierwszy chłopak był prawiczkiem. Nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać i pomimo, ze bylam z nim dwa lata to rozdziewiczył mnie dopiero drugi, który miał już kilkuletnie doświadczenie. Opowiadał, że to dla niego zaszczyt. Rozmawialiśmy ostatnio w damsko-męskim gronie i w zasadzie wszyscy faceci chcieliby tworzyc staly zwiazek z dziewczyna, ktora jest dziewicą, a jak sami byli prawiczkami to w ogóle do stałego związku nie brali pod uwagę bardziej doswiadczonych partnerek. Jeśli mieliby stracić prawictwo w wyniku seksu bez zobowiązan to najlepiej z doswiadczoną, ale jeśli z dziewczyną, z którą byliby w związku to tylko z dziewicą, bo przy doswiadczonej czuliby sie źle. My kobiety tak nie mamy. A szczegolnie na pierwszy raz wolimy doswiadczonych facetow. Pozniej, dla uroku, moglby byc prawiczek, ale raczej nie do stalego zwiazku. W sumie fajne uzupelnienie, ale skad ono sie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lepiej ładować w czyste, a z drugiej strony lepszy taki penis uformowany przez inne pochwy, łatwiej wejdzie czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje? maskara jesteś młodsza ode mnie 5 lat, a już o smyraniu rozmyślasz i komu by błony opchnąć idź się sprzedaj szejkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaa94
brokeninside87 Mam 23 lata i już 4 lata temu moja błonka została przerwana, a i po jej przerwaniu niejeden penis "był formowany" przeze mnie. Także daruj sobie szczeniackie teksty, którymi może zaimponujesz kolegom z gimnazjum. Pytam bo zauważyłam pewien schemat. Nigdy nie miałam prawiczka i jakoś szczególnie nie zależy mi na tym, żeby mieć. M9głby być na raz, dla uroku, ale wolę doświadczonych partnerów i w zasadzie wszystkie dziewczyny, ktore znam tez tak wolą. Stąd ciekawi mnie skąd tylu facetów woli dziewice? Czy się boją być mniej doświadczeni od swoich partnerek? Czy mają jakieś kompleksy? Zdają się zachowywać jakby nie wiedzieli, że w pewnym wieku podaż dziewic się im skończy. Nie żyjemy w kraju arabskim i każda normalna dwudziestoparolatka ma potrzeby seksualne i je zaspokaja. Niekoniecznie myśląc o jednym partnerze na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole zdecydowanie te ok 30tki doświadczone, one wiedza jak przetrzepać k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy tego nie robili szukają tych którzy też tego nie robili Kobiety szukają tych i tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie generalizuj. Jestem 35-letnim facetem i przed ślubem miałem sporo partnerek. Cztery z nich były dziewicami. Ożeniłem się z dziewczyną, która miała doświadczenie przede mną. Nigdy nie miałem parcia, żeby stały związek stworzyć tylko z nietkniętą dziewczyną. W ogóle nie myślałem w takich kategriach. Miałem sporo jednonocnych przygód, kilka poważniejszych związków (między innymi z powyższymi dziewicami) ale powodzenia związku nie określała błona między nogami czy też jej brak. Byłbym potwornym hirpkrytą mając za złe żonie jej 3 kochanków, kiedy ja miałem przed nią 58 kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie każdy szuka każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że każdy szuka każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dziewice sa ciasne z zasady mlode jedrne i bez celulitu itp. ,a rozwalone dups....potrzebuja doswiadczonych co w studni potrafia sie nie utopic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo podniecają dziewice ten jest kiepskim kochankiem i boi się porównania do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę dziewicę od r********j c**y żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice - najciaśniejsze; Doświadczeni - pewni siebie w łóżku, wiedzą jak zaspokoić kobietę. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
„Dziewice - najciaśniejsze;” X Totalna bzdura. Wszystko zależy od mięśni Kegla i budowy anatomicznej danej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze jestem dziewicą i wolałabym małżeństwo z prawiczkiem (widziałabym że jest tylko mój) niż z przechodzonym kotletem po kilku związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 Nie łudź się ladacznico, już nie nadrobisz utraconej ciasnoty wyssanymi z doopy teoriami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze te kobiety zostały zchanbione i dla tego wola dziewice upraiaja sex z prostytutkami a żenią sie z dziewicami to od wiekow zasada każdy chce mieć nieruszanego byc pierwszym dla tej kobiety a nie kolejnym to tak samo jak z samochodami każdy by wolach z samochód z salony niz 10 letni z drugiej reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWysoki32
Hm dla mnie dziewica mogłaby być tylko dla urozmaicenia na raz, przecież taka kobieta nie umie nic w łóżku lub niewiele. Może dojrzałem lub stałem się bardziej wymagający i doceniam doświadczone i wymagające kobiety. Nie będę oceniał motywacji innych mężczyzn którzy gonią za dziewicą. Z mojej perspektywy wygląda to tak że w miarę zdobywania doświadczenia i umiejętności socjalnych zacząłem zwracać uwagę na wiedzę i zaangażowanie i zdecydowanie kobiety, a tego nie mają dziewice. Co do kwestii duża czy mała cipka, każdej można i trzeba sprawiać przyjemność z wzajemnością. Osobiście uważam że większość mężczyzn nie wie jak się starać o kobietę i jak sprawić żeby chciała wrócić wiec nie dziwię się że pojawiają się takie posty, a kobiety są zdziwione postawą mężczyzn. Spotkałem się nawet z opinią kobiety że nie potrafiła uwierzyć innej kobiecie że taki mężczyzna w ogóle istnieje . Potrafi dać kobiecie to czego ona pragnie. Szukajcie drogie panie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my faceci boimy sie tego ze kobieta bedzie porownywala ze z poprzednim bylo lepiej ? lepszy byl w sexie , , wiekszy , dluzej mogl , Dlatego wolimy dziewice bo nawet jak sex bedzie slaby to ona nie bedzie widziala o tym , nie ma porownania ze moze byc lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Wyślą na to, że dziewicami zainteresowani są mężczyźni z kompleksami, mający niskie poczucie wartości i brak wiary w siebie i swoją męskość. Z kobiecego punktu widzenia są raczej kiepskim materiałem na partnera, czy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze szukam faceta ktory juz kilka przerznal bo wiem ze mnie tez zerznie tak jak lubie a jak jeszcze trafie na takiego ktory ma dluzszego od innych to juz jest super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×