Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orson

Dlaczego kobiety nie chcą brać do buzi?

Polecane posty

Gość orson

Zastanawiam się dlaczego niektóre kobiety brzydzą się wziąć do ust penisa. Jeśli penis jest świeży i umyty to robienie loda jest dużo bardziej higieniczne od robienia minetki. Oświećcie mnie ludzie o co w tym wszystkim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha ma focha
ja lubię i oral i anal i jeszcze wiele innych rzeczy :P ale rzeczywiście są kobiety, które nigdy w życiu nie zrobiłyby połowy tego, co ja robię w łóżku z facetem. Znam kilka takich, jedna z nich to moja przyjaciółka :P Nie wiedzą, co tracą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
Właśnie moja bierze :) Ale czasem czytam wypowiedzi kobiet na kafeterii i niektóre piszą np ze chca czyms zaskoczyć swojego faceta w łozku ale nie wezma jego penisa do ust. Do kuby : tak jak napisałem moja bierze a poza tym mowa o czystym i świeżym penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zastanawiam, dlaczego
większość mężczyzn to bezmyślne dupki, które chlapią ozorem co popadnie, a potem się dziwią, że kobieta nie chce brać do buzi albo ją głowa boli :P nauczcie się myśleć, wlejcie w siebie jakąś empatię i zacznijcie szanować i liczyć się z naszymi uczuciami, to będzie z korzyścią dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeoGeo
Przedwczoraj dowiedziałam się, że w spermie jest kadaweryna, czyli jad trupi. I myślę - cholera, łykając, podtruwałam się?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
ale co w robieniu loda jest takiego obrzydliwego, nie mówię o robieniu do końca ale jesli się kogos kocha to się go akceptuje, jego charakter i jego ciało. Ja rozumiem że podczas przygodnego sexu mozna sie brzydzić, ale z kims kogo sie kocha? Tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcpd
Orson i nie musisz rozumiec, nikogo nie mozna zmusic do niczego, skoro kobieta nie lubi tego robić to ma takie prawo, i trzeba to uszanowac, to tak jakby ktos nie szanował i nie rozumiał twoich upodoban, bo skoro wszyscy to lubia i robią tzn ze to jest fajne i ty tez musisz to robic, no bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta i omega
bo chuj jest po to żeby go trzymać w spodniach, żeby to zrozumieć wsadź sobie go między futrynę a drzwi - jak będziesz je zamykał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiataczulicbiednyzlidla
Nie chcą, bo nie chcą. Jaki koń jest, każdy widzi. Takie upodobania. Po prostu im się to nie podoba. A tobie partnerka sra na ryj, że się tak wyrażę?Nie? A czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
oczywiście świeży i czysty oznacza umyty dwa tygodnie temu, psiknięty odświeżaczem w spreyu do toalet, przecież ładnie paachnie i jest świeży, moja mamełe się tam nie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jest.
knk- wyjęłaś mi to z ust (jakkolwiek dwuznacznie by to zabrzmiało) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knk
tak, to po francuzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz Natanek
bo penisy brzydko smakują. Próbowałem, ty tez spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knk, naucz się po polsku pisać analfabetko. A jeśli chodzi o oral, to zmuszanie kogoś nie ma najmniejszego sensu. Albo ktoś lubi to i chce to robić, albo nie ma co zaczynać, bo wyjdzie średnio dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bys robila to czesto to nic by cie nie bolalo :P Poza tym, jak dla mnie ssanie fiuta to niewatpliwa przyjemnosc i nikt mnie nigdy do niczego nie zmuszal, poprotu to lubie. Uwielbiam wrecz.. ;) Nie rozumiem jak moze byc inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncasv
jak masz wary obciagary to ssij co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to mnie poniża
i sprowadza do roli maszyny do robienia lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczany sok
a ja biorę, bo lubię i kręci mnie to niezmiernie kiedy mój mąż wariuje z rozkoszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie na włościach
właściwie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie kobiety nie chca brac to akurat moze twoja jedna konkretna nie chce, moze nie lubi. Nie uogolniaj , bo to ni ejest prawda. Kobieta jak kocha , to nawet w miejscu publicznym ma fantazje ,ze juz za chwile gdzie zrobi swojemu facetowi dobrze, jesli naprawde kocha. Tak samo jest z calym seksem, nie ma granic jesli sie kocha, albo jest ogromna fascynacja seksualna ta osoba. Jak ktoras nie chce to znaczy ,ze albo nie lubi, albo nie umie, fascynacja penisem przychodzi z wiekeim i doswiadczeniem, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniiiifer
ja niestety nie moge sie przemoc, chociaz juz nastolatką nie ejstem, wiele rzeczy probowalam, w lozku jestem elastyczna, nie ma tabu, analnego tez probowalismy, ale cholera do buzi nie nawidze, po czesci sie brzydze (wiem ze to okropne, nie mowilam tego mojemu mezowi nigdy), po czesci czuje sie wlasnie ponizona robiac to. moze mam cos z psychiką nie tak;) a wiem ze faceci to uwielbiaja ale ja kurde nie moge....raz na ruski rok zrobie, bo mi go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniiiifer
i teksty w stylu - jesli naprawde kocha to zrobi laske z chęcia - sobie darujcie, bo zycie bym oddala za mojego i kocham bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeniiiifer
Pan na włościach - no robi robi, ale mowilam mu ze nie musi skoro ja nie robie jemu, ale chyba on to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
do knk Wiesz co ja nie jestem pedałem zeby robić facetowi loda. Ja mówie o normalnym związku (kobiety i mężczyzny) którzy się kochają. Może jak masz takie pomysły to idź zrób minete swojej koleżance. Pewnie głębokie pocałunki to tez dla Ciebie coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
"oczywiście świeży i czysty oznacza umyty dwa tygodnie temu, psiknięty odświeżaczem w spreyu do toalet, przecież ładnie paachnie i jest świeży, moja mamełe się tam nie brzydzi" To oczywiście nie ja pisałem :) Każdy wie co znaczy świeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×