Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wmiaręmłody

Dlaczego kobiety nie chcą młodszego partnera do łóżka

Polecane posty

Gość wmiaręmłody

Zastanawia mnie,dlaczego tak jest ...Przecież młodszy partner =większa potencja itd,itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bzykam dużo starszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś uprawiałem seks z 10 lat starszą ...Jestem delikatnie po 20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmiaręmłody
*20:06 to napisałem ja,autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też jest to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmiaręmłody
Moim też :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moim również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 lat, ale jestem szczupła i wyglądam na mniej. Jak idę do klubu to mnie podrywają tacy ok. 20-stki, a ja mam syna 19-letniego, więc tacy młodzi mnie nie kręcą. Lubię facetów w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki młody dobry w seksie ogier by taka 40 latke zajechał, jęczalaby jak nastka :x:D;D:D.. swoja droga nie wiem autir placze ze nie chca.. a to bzdura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten młodszy szybko kończy i nie dba o orgazm partnerki egoista! Przy dużo starszym mam często dwa orgazmy. Długa gra wstępna a młody dba by tylko u moczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wszystkie to taticórcie, od 10rż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nauczucielka od geografii jak chodzilem do 5kl szk podstawowej rozchylala na lekcjach nogi i miala z tego przyjemnosc. Facetkom nie ma co wierzyc w nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wytlumacz jak mloda, zgrabna licealista chodzi za reke z bezdomnym, smierdzacym zulem starszym o 30 lat. Tak, widywalem go wiele razy jak spal na przystanku i policja go zgarniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak juz jest, to jest bardzo powszechne że młodzi piekni chlopcy są niewidzialni dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 latka robi gale niemytemu zulowi pod galeria, a ty placzesz na babskim forum ze nie mozesz znalezc baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmiaręmłody
Ja taki nie jestem,uwielbiam kobiece ciało,każdy milimetr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmiaręmłody
22:01 - Weź idioto w*****iaj z mojego tematu.Sam zapewne obciągasz temu żulowi leszczu i na jakąś kobietę zganiasz. Nie potrzebuję tu wykolejeńców Twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna po 30
Dlatego, że taki nic nie potrafi, 5 minut i po zabawie. Mnie ciągle młodsi podrywają, strasznie mnie to denerwuje. Facet koło 40 wie o co chodzi, poza tym to facet a nie chłopiec. I tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bzykam 15 lat starsza! serio, juz 14 miesiecy ;) Nie ma nic lepszego ;) Ja 25 ona 40. Mega atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:05 Hahaha, ale sie usmialem przed snem :) Wkurzyles sie jak gimbus przylapany na papierosie za szkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodsi zwyczajnie nie podobaja mi się fizycznie. Może się to zmieni z wiekiem jeszcze, ale teraz mając 27 lat nie wyobrażam sobie zainteresować się 22 latkiem. Do tego oprócz możliwości erotycznych zwracam też uwagę na życiowe obycie i poziom finansowy. Nie, nie oczekuje sponsoringu, po prostu przyciągają mnie dobrze (a tego się spodniami 100% poliestru nie osiągnie) ubrani mężczyźni. A spotykać też się nie spotkam w aucie tylko hotelu o normalnym standardzie. Ja wydam na odpowieni wygląd, druga strona na oprawę. Jak ryzykować skok w bok to tylko dla czegoś więcej niż długo sztywnego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmiaręmłody
Przez neta każdy odważny ,w tym większość przygłupów wypisujących tutaj idiotyzmy.Spływaj intelektualny kafeteryjny impotencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy to nie znaczy żul! Młodzi też są często żulami! Często starsi bardziej dbają o higienę intymną niż ci młodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmiaręmłody
Faceci po 40 to w większości grubasy z oklapłym prąciem i prostactwo,któremu słoma z butów wystaje .Moi przodkowie po grzbietach takich ,,panów '' na konia wsiadali . I nie ,ja po 5 minutach nie kończę,bo co prawda ,za pierwszym razem dosyć szybko dochodzę,ale mi staje wielokrotnie,a taki star****może i czeka dwadzieścia minut do spustu,ale później już koniec . Większość facetów w tym wieku podnieca się tylko na widok butelki piwa . Natomiast my młodzi,mamy potencjał ,a ja uwielbiam rozkoszować się każdym milimetrem kobiecego ciała,uwielbiam sprawiać,żeby kobieta czuła się dobrze i wyjątkowo,nie koncentruję się w ogóle na sobie ,nie jestem egoistą,bo nie mam tego w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bulwers :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo impulsywny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można być zbyt agresywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko pozazdrościć w miaremlody Twojej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dwudziestolatkow zapasowych lub karki zapasione którym nie stawaja. Zależy od inteligencji i kultury osobistej. Ja miałam właśnie ponad 50 i jest lepszy niż 20 latek. Czysty zadbany w seksie cudowny. A pomimo wtrysku dalej dość długo mu stoi nie bierze żadnych tabletek. Dużo biega i dobra dieta oczywiście higiena dwa razy dziennie prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Klasa faceci! Wiedzą jak doprowadzić nas do cudownego finału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×