Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość legalbrunette

Dlaczego moj facet nie może dojść?

Polecane posty

Gość legalbrunette

Witam :) Mam taki mały problem ... a mianowice taki - Jestem z chłopakiem od 3 mc:) Jest nam ze soba dobrze chociaz czasami sie klocimy ;/ Wiem ze mu na mnie zalezy :) Tak jak i mi na nim :) Od miesiąca wspołzyjemy :) A musze dodac ze ze mna byl ten pierwszy gdy go poznalam byl prawiczkiem :) Wiadomo nie doswiadczony, lecz teraz nabral wprawy :) Kochamy sie dwa razy w tygodniu, a czasami i nawet częściej.Mam taki prpblem ze on nie moze dojść ;// Kochamy sie na kazde sposoby i w kazdych miejscach gdzie sie tylko da toaleta,samochod a nawet w lesie próbowaliśmy :) Naprawde kochamy sie w enegricznym tempie.Uprawiamy kazdy styl miłośći(sex oralny i analny, ) Ale nie wiem dlaczego on nie moze dojść ? Ja mam orgazm bardzo czesto, dlaczego on tak nie może?Mieliście tak kiedyś?Irytuje mnie to ze on nie moze dojść do pelnego orgazmu ;/ Moze to ja sie nie staram?Chociaz mowi mi ze mu dobrze i widze to po jego minie w trakcie seksu.Co mam zrobic zeby on doszedl?.Niby na poczatku seksu najlepszy jest sex oralny tak samo jak i na koncu.Juz tak probowalismy i nic z tego ;// co robic ? czekam na wasze opinie :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okavango21
Hej, przeczytałam Twojego posta i po jego lekturze doszłam do wniosku, ze to wina psychiki, chłopka ma najwidoczniej jakaś blokadę. Nie wiem może coś go bardzo stresuje podczas stosunków. Na przykład krępuje go jego niedoświadczenie, albo ma kompleksy dotyczące swojego wyglądu lub rozmiaru wiadomo czego ;P. Może obawia się porównań to Twoich poprzednich partnerów i to nie pozwala mu dojść. Ciężko stwierdzić, musisz z nim szczerze porozmawiać, zapewnić go o swoim uczuciu i dać mu poczucie wsparcia pomimo łóżkowych niepowodzeń. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu to polecam seksuologa. Im wcześniej zabierzecie się za rozwiązanie tego problemu tym lepiej. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalbrunette
Pieszcze go caly czas intensywnie.Dwa razy uslyszalm od niego " Prawie bym doszedl " Oduczylam go stosowania prezerwatym, pierwsze nasze wspolzycia byly z Pania gumka ;/ a wiadomo ze lepiej bez.Ale czasami i tez je ouzywamy.Jak myslicie czemu odstawil gumki?Moze wie z enie dojdzie?Zawsze jak mi mowil tak ze prawie doszedl to ja robilam mu jeszcze lepiej ale nic z tego, przechodzilo mu.Mamy po 18lat.Moze sie czegoś boi?Wlasnie chcemy iśc do lekarza chcemy sie dowiedziec.On stwierdzil ze to z nim cos jest nie tak.Sama juz nie wiem.Pieszczot to on ma nawet za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa.kp.
hej, ja i mój chłopak mamy problem. Jestesmy ze sobą już ponad rok Jakiś czas temu przestawiłam sie na tabletki antykoncepcyjne, i przestaliśmy używać prezerwatyw. Ostatnio kochaliśmy się bardzo często , codziennie ,albo co drugi dzień. Ostatnio zuważyliśmy że wytrysk mojego partnera jest coraz później albo wcale. Niepokoi mnie to, bo może ja mu nie wsytarczam na tyle żeby mógł swobodnie dojść,czy spowodowane jest to częstotliwością , bądź tym że mniej czuje , po dostawieniu prezerwatyw bo np.były one prązkowane... pomóżcie, co mam robić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to jest tak jak mówisz sam kiedyś tak miałem jak za często się kochałem to był problem z dochodzeniem,myslę,że taki prawidłowy "rozkład" to 2-3 razy w tygodniu a wszystko bedzie dobrze..mówi się,że za rzadko nie dobrze,ale ja się okazuje za często tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa.kp.
dzięki , mama nadzieje że tylko o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu lubi długo? Ja sam mam taką przypadłość, że nie osiągnę orgazmu poniżej 30 minut "sekszenia", może to jakaś blokada, może męska duma nie pozwala mu na skończenie zbyt wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiiiiii
allle jaja... tego to jeszcze nie grali sam mam 26 lat i problemow z wytryskiem, to ja jeszcze nigdy nie mialem mysle, ze to przez ta chemie, niezdrowe jedzenie - ogolnie dzisiejszy tryb zycia prawdziwych mezczyzn jest coraz mniej jak nie sperma lichej jakosci, to brak wytryskow kto to dawniej slyszal takie rzeczy... zle sie dzieje na swiecie... kto Was bedzie w przyszlosci zapladnial Drogie Samiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77727722
Opisany problem dotyczy i mnie. Podpowiem paniom, że w moim przypadku chodzi o to, iż kobiety zabierają się do mnie jak do worka kartofli. Nie jestem autem terenowym tylko niskozawieszonym na asfalt. Sama guma mnie drażni i choćbyście nie wiem co robiły, w gumie nie dacie rady. Mogę się bawić z wami cała noc jedna za drugą, dopóki guma nie obetrze mnie do krwi. Druga sprawa, nie lubię jak mnie ktoś łapie jak kierownice od roweru i próbuje urwać. To po prostu jest nieprzyjemne i boli. Nienasyconym dzieciom może wystarczy już wsadzenie im ręki do majtek. Ze mną juz tak łatwo nie idzie. Jak kobieta jest za luźna to już też tylko ogrzać się mogę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszaenl
No to jest masakra, mam to samo, po 3 godzinach sowitego ciupciania, moja doszła 3 razy a ja wcale. Z jednej strony czuję się jak bóg seksu, a z 2giej nic z tego nie mam... Po wspólnym 2gim razie, postanowiłem w domu się wziąć za siebie z obawy, że może jakieś kanaliki mi się zatkały, no i bez większego problemu doszedłem po 15 minutach... Już sam nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ten sam problem.jestesmy ze sobą od roku oboje mamy po 30 lat ja jestem jego pierwsza partnerka.ja przed nim miałam faceta z którym bylam kilka lat....na samym początku było ok dlugi sex oboje mielismy orgazm a teraz od 4 miesięcy on nie może dojść,planujemy dziecko ale jest to trudne..próbujemy różnego sexu oral anal klasyczny i nic co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest to wina złęj diety.Picie siemineia,typu zelatyny,galaretki kisiel itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta mhm dużo czytamy o tym próbujemy stosować się do tego bo staramy się dziecko..sama już nie wiem może stres za dużo mój partner myśli o tym by dojść....jest niekomforowa sytacja dla mnie bo zależy mi tym aby on tez był spełniony a nie tylko ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy on uprawia jakiś sport, rusza się? Jesteś pewna że nie robi sobie jak nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronix16
Znam rozwiązanie dziewczyny.Wasi faceci walą sobie konia 5 razy dziennie i dlatego nie moga dojść taka jest brutalna prawda ale oni się nigdy do tego nie przyznają.Problem polega w psychice oni po prostu już nie reagują na bodzce związane z sexem z kobietą tylko ze swoją ręką.Zapytajcie ich tak szczerze jesli kocha to się przyzna.A Ty będziesz wiedziala jak mu pomóc.Sa mialem taki problem od masturbacji.Poprostu trzeba przestać to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy on
Ronix i tyle w temacie ... To jest czysta brudna prawda ;) Bravo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy to samo, problem rozwiązał się gdy wyluzowalismy i on brał go do ręki i dochodził sam. Potem braliśmy go razem w ręce, potem przy końcu ja sama. Małymi kroczkami i po problemie. Wiecej luzu mniej presji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mielismy po 20-kilka to mógł 5-7 razy przez 24 godziny i zawsze kończył we mnie, teraz jak mamy po 40-kilka, to ma wzwód przez ponad godzinę, ja dochodzę 2-3 razy, i z reguły muszę mu pomóc ręką, pytałam sięczy nie jestem za luźna tam, ale mówi że jest ok, zreszta tłumaczy że już zapomniał jak to jest z nastolatką, jak tak długo mu stoi to narzeka że go boli, zreszta wiem że się onanizuje i może dlatego nie może dojśc we mnie, ręka bardziej go stymukuje, ale ja tez sobie robię dobrze 2-3 razy w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2009 to sie chlop nachodzil moze wystarczy tych spacerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak solidnie popracujesz biodrami i będziesz zaciskać szparkę utrzymując rytm ruchów, to nie ma mocnych, żeby po takim masażyku kutasa, facet nie doszedł. Moja żona dosiada mnie na jeźdźca i jak solidnie popracuje dupencją, a przy tym dobrze zaciśnie cipeczkę, to szybciutko dochodzę i dosłownie odlatuję - orgazm jest niesamowity. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ktorego bardzo kocham tez nie moze trysnac ani w cipke ani w reku. Ma hashimoto i to zaoewne jest przyczyna. Radzimy sobie tak ze maz piesci mnie oralnie i poprzez penetracje cipki penisem a nie co powiedzmy 4 zblizenie kiedy ma wiecej spermy stara sie spuscic w muszelke . Jak nie to masturbuje go reka. Kapie a nie tryska ale cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ronix16 2014.09.24 Najlepsza odpowiedz ze wszystkich. Niestety, taka jest brutalna prawda. Facet ma problemy z dojściem bo za dużo sam gruszy i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Odpowiedź jest tak banalna, aż dziwne, że przez te 8 lat nie padła. Otóż prawiczki są przyzwyczajone do silnego uścisku ręki, którego źadna pochwa nie da. Żaden z nich tego kobiecie nie powie, bo nie chce jej zranić. Dlatego w takiej luźnej dziurce można się zajebać na śmierć. To przechodzi z czasem - tak jak kobiety przyzwyczajone do łechtaczkowego uczą się orgazmu pochwowego, tak faceci uczą się dochodzić w luźnych pochwach. W obu przypadkach pomogą ćwięźnia mięśni kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegość Odpowiedz padła, udzielił jej Ronix. To wszystko od walenia konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam różnego wieku facetów od 18- do 76 lat i jakoś nie zdarzył mi się taki przypadek lecz myślę sobie czy ty dobrze umiesz podniecać bo trzeba wyczucia i wiedzieć gdzie jak dotykasz bardziej pulsuje mu ten . najlepiej rozpoznaj jak się zachowuje pieszcząc jego i rób to bardzo długo aż będzie leciało mu z penisa wtedy wkładaj do pochwy i niech resztę on sam kończy .gdyby to się nie udało to musisz go wybadać jak długo wytrzyma ściskanie mośni ,ciągnie mośni i poniżej niej ja tak swojego wyczułam i musiał bzyknąc mi w ci..nie załamuj się i kombinuj różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPRZECIĘTNY RUCHACZ
Mam 40 lat moja żona 41 *****my się co drugi dzień po trzy cztery godziny ,ja w tym czasie mam conajmniej trzy wytryski a moja piękna kilka orgazmów. Wale konia dwa razy dziennie. czasem żona patrzy czasem spuszczam się jej do ust , czasem połyka BRAWO MY !!! Żal mi tych wszystkich 18 letnich impotentów. KOBIETA JEST JAK WINO IM STARSZA TYM LEPSZA. AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyciel onanista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×