Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inteligentny prawiczek 22

Dlaczego można się spotkać z wątpliwością czy kobiety lubią seks a nikt...

Polecane posty

Gość inteligentny prawiczek 22

Dlaczego można się spotkać z wątpliwością czy kobiety lubią seks a nikt nie wątpi w to, że mężczyźni lubią seks? Innymi słowy czy wątpliwości o to czy kobiety lubią seks są nieuzasadnione? Czy wynikają one z faktu, że zdaża się więcej kobiet ktore nie lubia seksu niż mężczyzn, któzy nie lubią seksu? Czy jest to winą norm kulturowych które nakazują kobietom udawać, że nie lubią seksu, co miesza w głowie niedoświadczonym prawiczkom takim jak ja? Przy okazji chciałbym sie zapytać męską cześć użytkowników forum czy wierzą, że wszystkie rzekomo damskie wypowiedzi naprawde są damskie a nie są tworzone przez podpuszczających nas facetów? Pytam dlatego, że na internetowych czatach często spotkałem się z sytuacją podszywania się facetów pod dziewczyny. Najczęściej oszustem okazywała się rzekoma dziewczyna, która wyjątkowo chętnie w porównaniu z innymi dziewczynami rozmawiała o seksie. Tyle moich pytań, teraz bardzo będę wdzięczny za odpowiedzi. Od panów jako panó i pań jako pań, choć nie chce powiedzieć, że jestem obecności na tym forum podszywaczy, wyrażam jedynie wątpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234abcd
za dużo słów w twoim tekscie a seks to czyny nie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Ty się nie zastanawiaj nad tym...tylko znajdź sobie dziewczynę...A czytając to forum łatwo się dowiedzieć, że kobiety uwielbiają seks tylko nie muszą cały czas informować cały świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
tak to już jest z nami prawiczkami, słowa a nie czyny... mam nadzieję, że to się zmieni bardzo mnie cieszy, że już ktoś się odezwał:) W takim razie widzę sporą nadzieję na rozwianie moich wątpliwości zanim sen mnie zmorzy:) Czy zmorzy napisałem poprawnie ortograficznie? Odmieniłęm od zmora..:) Nie chciało mi się sprawdzać w słowniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Hehehe dobrze dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem
jestem kobietą ale często tu się podaje za faceta i podejrzewam,że nie jestem tutaj jedyną osobą która tak robi, i przypuszczam że częściej to kobiety tutaj się podają za facetów niż odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
o kurczę blade!!! to jest sto razy lepsze niż czat jak widzę. zawsze myślałęm, że na zadane na forum pytanie trzeby czekać dniami, tygodniami a tu prosze, odpowiedzi szybciej nawet niż na czacie a w dodatku nikogo kogo nie interesuje moje pytanie nie muszę zmuszać:) Nadmienię tu, że to mój pierwszy raz na jakimklwiek forum:) Przynajmniej pod tym względem nie będę już prawiczkiem:) Co do czatów to siedzę w tym od października 2000 roku czyli odkąd kupiłem pierwszy modem...:) Kiedy znajdę sobie dziewczynę (bo zapomnialem chyba powiedziec ze nie dosc ze jestem prawiczkiem ale nie chodzilem jeszcze z żadną dziewczyną, a za rękę sie trzymałem i całowałem tylko raz z jedną poznaną przez internet-nie miłe wspomnienia, ktore wolalbym wyrzucic z pamieci) no wiec kiedy znajde sobię dziewczynę, to będzie najpiękniejszy dzień w moim życiu. Pewnie sobie myślicie, że jestem jakimś brzydalem..otóż nie przystojny, intelignetny- co do tego nie mam wątpliwości, bo od zbyt wielu ludzi, w tym dziewczyn, to slyszalem. Tylko co... zakompleksiony, dziwak, uparciuch, nieśmiałęk, nie wiem ale moze na forum obowiązuje zasada ze nie pownno sie mieszac w jednym "topicu" stu innych wątków wiec juz ..narazie..koncze:) Mówię narazie bo nie wiem czy sie powstrzymam:) Gdyby jednak jakas sila wyzsza mnie nie daj Boże powstrzymala to odrazu powiem ze hmm gdyby jakas dziewczyna chciala mnie poznac to sie nie obrazę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
To powinnieneś wychodzić z domu, zeby kogoś poznac a nie siedzieć przed komputerem...Poza tym może znajdziesz to kogoś kto podziela Twoj chęć poznania i zakochania się...Uważam jednak, że wrzucenie topiku na forum życia erotycznego nei było dobrym pomysłem...Zaraz bedzie chciał Cie ktoś Cie uświadomić :P Życze powodzenia w poszukiwaniu wybranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
do "a ja ci powiem" tego to zupelnie nie rozumiem? czemu kobiety mialyby sie podawac za facetow, czyzby dlatgo ze to teoretycznie damskie forum? (kafeteria -magazyn dla kobiet) Mi to forum sie odrazu spodobalo jak zadne inne..:) Hm przez chwile zaswitala mi mysl ze moze forum okarze sie jeszcze bardziej uzalezniajace niz czat ale...no zobaczymi, moze tylko zaraz po zalozeniu nowego topicku taki wybuch nowych wypowiedzi a potem bedzie zastój..?:( :) pożyję-zobaczę:) Brzmie pewnie zbyt optymistycznie jak na takiego zdesperowanego prawiczka? Hm no coż posadzano mnie nie raz na czacie ze to ja sobie robie dowcipy , bo "jak taki fajny chlopak jak ty mogl nie miec dziewczyny" (Cytuje wiec nie posadzajcie mnie o brak skromnosci) Ale zapewniam wszystkich i mogę przysiądz na wszystko, że mowie prawde i tylko prawde..ciekawe czy to kogos obchodzi co ja w ogole mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jestes? uwazam,ze to bzdura ze dziewczyny nie lubia seksu...to normalna ludzka potrzeba,kazdy go lubi,jak dostarcza mu przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
do Negra czemu to zly pomysl z tym topickiem? i czemu mialbym sie bac ze ktos mnie uswiadomi? jestem bardzo otwarty na wszystko, rowniez uswiadamianie:) Poza tym ile masz lat negra? (to taka ciekawosc i przyzwyczajenie z czatu) do mroowa (i wszystkich pozostalych) jednak wrocilbym do mojego pierwszego pytania. nie czy to prawda ze kobiety nie lubia seksu,bo to juz ustalilem żmudną drogą:) tylko czemu kobiety sa posadzane o nielubienie seksu a mezczyzni nie. rozumiem mróweczko, że ty nie wiesz:) wiec nie gniewaj sie na moją nieustepliwosc. pyam kolejne osoby:) kobiety, dziewczęta, mężczyzn, dzięwczątka, facetów, chłopaków, dziewice i prawiczków ..oo nasunął mi sie kolejny temat..o Boże..to to mnie gryzlo tez...hmmm jak sobie tylko pomysle..ile ksiazek przeczytalem, ile sie musialem nauczyc angielskiego zeby przeczytac zagraniczne www, ile pytan na czacie..a wciaz nie wiem czy dziewczyny żeczywiscie sie masturbują (cżesciej niz jedna dziewczyna na 100000 przypadkow) wiem wiem czytalem inne topicki na tym forum i jestem strasznym niedowiarkiem wiem:) i w dodatku jestem dziwolągiem skoro marnuje tyle czasu na necie zamiast sie przekoanc w realu..no coz moge powiedziec-wiem o tym:) ale wlasnie ostatnio probuje sie juz nie przejmwoac tym ze jestem dziwolagiem bo wlasnie z przejmowania rodza sie kompleksy a z kompleksow-bycie prawiczkiem..kompleksy to straszna rzecz...kto wie ten wie.. no ale co do masturbujacych sie dziewczy...nie wierzylem poniewaz mimo tego wszystkiego co jest napisane w podrecznikach seksuologii , na czacie zadna sie nie che przyznac, nawet tu na innych topickach dziewczyny pisza ze sie masturuja ale przyznac sie nawet swojemu chlopakowi -co to to nie...hm CZY TO WYNIKA Z KATOLICKIEGO WYCHOWANIA (taka pruderia) czy to wrodzone? chlopaki przeciez zawsze i wszedzie mowia i przyznaja sie prawie wprost.. no ale pewnie na to pytanie wiecej odpowiedzi uzyskam jak zaloze osobny topic, w ogole to chyba musze sie odessać od tej klawiatury bo jesli was nie zamecze to siebie napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
dyrektorowej dziekuje:) choc pewnie ode mnie starsza..? a zapomnailem mróweczce odpowiedziec skad jestem otóż z warszawy a co chcesz mnie poznac:)? Ile masz lat Mróweczko? Dobra, nie jestem napalonym desperatem:) Tak mi sie tylko wyrwalo do Mróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Hmmm...Mam 23 lata i szczerze mogę Ci powiedzieć, że kobiety uwielbiają seks i myślą o nim dośc często ale nie mamy potrzeby, zeby mówić o tym na kazdym kroku...Poza tym seks łączy sie z miłością i jest to naturalna więź że jeśli kogoś kochasz to chcesz być z nim we wszystkich sferach duchowych i fizycznych (to jest oczywiście moje skormne zdanie)...Co do tego drugiego pytania mogę powiedzieć TYLKO o sobie...tak masturbuje się... tak sprawia mi to przyjemność...Mogę powiedzieć partnerowi co lubię i jak żebym była zadowolona i spełniona...Poza tym jak nie ma się partnera to wspaniała sprawa...można rozładować całe napięcie jakie trafia się w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze z wawy,bo ja studiuje we wroclawiu. jesli chodzi o twoje pytanie,to wydaje mi sie,ze kobiety dlatego sa posadzane o niechec do seksu,bo po prostu nie sprawia im przyjemnosci.jak myslisz-chcialbys sie kochac z facetem,ktory mysli tylko o tym,zeby jemu bylo dobrze??ktory po wszystkim kladzie sie obok i mysli,ze wykonal kawal dobrej roboty?albo inna wersja-intersuje sie ty,czy partnerka ma orgazm,ale jak mu nie wychodzi,to cala wine zwala na nia.....i jak tu sie cieszyc seksem??? moze tak-gdybym wiedziala to co wiem teraz,to moj pierwszy zwiazek by sie nie rozpadl.bylismy niedoswiadczeni,wychowani na filmach w stylu \"dawsons creek\" i myslelimsy,ze wszystko samo sie zrobi...potem zostal tylko niesmak... aaa....lat mam 22:) troche za duzo analizujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
tylko troche za duzo analizuje? a myslalem ze ja maksymalnie przeginam z analizowaniem:) no to nie ejst tak zle jak widze:) ale forum to wspaniala sprawa:) hmm w sumie nawet swiat realny nie da wszystkiego tego co era komputeryzacji czyli forum -obiektywne odpowiedzi mnostwa ludzi zainteresowanych tematem..choc tu moja kolejna pesymisyczno-sceptyczna ...wątpliwosc: posluchajcie: przeciez wypowiedzi osob na forum odnoszace sie do tego czy ludzie lubia seks czy nie nie moze byc obiektywne skoro na ten dzial forum wchodza zapewne wylacznie ludzie lubiacy i interesujacy sie seksem. tak samo na zapewne nieistniejacym forum radia maryja 99% jak nie 100% wypowiedzi mowiloby ze ludzie seku nie lubią, nie potrzebują itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciebie ten temat nie pociaga? czemu tak dlugo czekasz z inicjacja?szukasz idealu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Zgadzam się z Mroowa za bardzo analizujesz wszystko co sie dzieje...Jesteś na forum erotycznym to wiadomo, że ludzie będący tu nie mają problemu z mówieniem o seksie...To jest każdy anonimowy i najczęściej pisze prawdę...bo nie będzie żadnych konsekwencji...Poza tym nikt nie powiedział, że na wszystkie pytania człowiek dostanie odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo-li-la
tylko kwestie sexu cie interesują? Niektóre sex lubią bardziej, inne mniej, naprawdę najwięcej zależy od tego czy tę osobę się kocha. I to cię powinno zajmować. Znaleźć prawdziwą miłość, a na 90% z sexem będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
hm sam sie zastanawiam czy szukam idealu czy jestem zakompleksiony czy lubie robic sam sobie na zlosc ale mysle ze chyba wszystkie te trzy rzeczy jednoczesnie. Mam jednak w glebi duszy nadzieje ze zwyciezy we mnie ta czastka ktora rozprawi sie z zakompleksieniem, nie bedzie zlosliwa dla mnie smego i znajdzie ideal na miare mozliwosci:) lubie poprostu moteć wszystko, swoje zycie tez..to moje dziwactwo:) juz mi to par oosb mowilo i to nawet w realu:) taka widac przyczyna mojego bycia prawiczkiem choc musze przyznac ze jeszcze pare lat temu bylo to przede wszystkim poczucie nizszosci i kompletny brak wiary w siebie z ktorego to wlasnie moze narodzila sie zlosliwosc w stosunku do samego siebie (taka zlosliwosc bierze sie chyba z cierpienia ktorego nie mozna wytrzymac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
nie tylko seks mnie interesuje ale to jest tak ze jak komus brakuje powietrza to mysli tylko o powietrzu, jak jedzenia to tylko o jedzeniu..a ja jestem leniem i sam jestem sobie winny i w ogole ja sie wreszcie podbuduje torche dzieki chocby temu forum to moze wreszcie zatrzymam slonce a rusz ziebie czyli zrobie cos ze swoim zyciem:) dzieki wam naprawde pomagacie mi:) ale ze mnie egoista..a moze nie? juz dzis pare razy sie przekoanlem ze ja jestem duzo fajniejszy niz myslalem, ze nie jestem napalencem to moze i egoista nie ejstem:) skakac do gory:) tylko jeszcze zdac na nastepny semestr na studiach.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o cierpnienie to o co chodzi?porblemy rodzinne? powiem ci,ze ja pewnie tez bym jeszcze byla dziewica,gdyby nie fakt,ze calkiem przypadkiem kiedys poznalam takiego faceta.rozpadlo sie,ale bylo warto.ogolnie tez kiedys wszystko za bardzo analizowalam,teraz uwazam,ze trzeba brac zycie takim jakie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo-li-la
Twoje rozterki takie dość kobiece są, ogólnie myślę że wzbudzą sympatię każdej bardziej myślącej kobiety. Nie zamykaj się w swoich światachi nie myśl że kobiety w sferze sexu są aż tak inne od mężczyzn. No i poznaj wreszcie jakąś dziewczynę, związki pomagają się ludziom rozwijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
jak ja bym nie komplikowal sobie zycia i cala te energie wykorzystywal w dobrym celu to bym pewnie gory przenosil, problemy rodzinne byly ale nie mialy wiekszego znaczenia, ja sam ejstem swoim problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka69
kobiety uwilbiaja seks, tylko tak nim kierują, ze facet mysli ze osiagnal cos wyjatkowego... a tak naprawde to ona t5ez miala na to ochote, bo inaczej by tego nie zrobila... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,facet,to szukaj dziewczyny i skup sie na niej:) tyle energii mozecie razem wykorzystac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo-li-la
jeśli chodzi o problemy, to każdy je ma, ale Ty akurat jesteś chyba o krok do przodu dalej niż inni faceci, którzy nie potrafią się do nich przyznać ani przed kobietami, ani przed samymi sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
no nie moj topic nie podtrzymwany przeze mnie umiera ale o pewnie dlatego ze jest tak zboczony (zboczyl bardzo z pierwotnego tematu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyrazniej juz otrzymales odpowiedzi na tamte pytania i czas na nowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny prawiczek 22
kurcze!!!!! czy nikt sie juz nie wypowie Dlaczego można się spotkać z wątpliwością czy kobiety lubią seks a nikt nie wątpi w to, że mężczyźni lubią seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×