Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego panowie chodzicie na prostytutki?

Polecane posty

Gość gość

Moje pytanie jest skierowane do Panów: 1. Dlaczego korzystacie z usług prostytutek? 2. Jakiego typu mężczyźni korzystają z usług prostytutek? Czy znaczenie ma tu wiek, wykształcenie, zamożność? A może coś innego? Będę wdzięczna za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem parę razy na k*****h. Tak sobie mi się podobało. Więcej nie pójdę. DZiewczyny są w pracy, a to nie to samo co z normalną kobietą. 1. Brakowało mi sexu. 2. Byłem młody, teraz raczej bym już nie poszedł. Chyba, że będę starszy i będę miał ochotę na młodziutkie mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Żeby zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne. 2. Różni, zapewne nie impotenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 bo idziesz mówisz co chcesz, płacisz i wymagasz. Oral, anal co chcesz no i wybierasz tako na jako masz ochotę. 2 tu chyba nie ma typów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za przystojny żeby chodzić na prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przystojny a chodzę na prostytutki, bo lubię sex. Czasami nie mam czasu ani chęci na podrywanie dziewczyn i chodzenie z nimi, chcę sexu bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to skoro jesteś przystojny, a chodzisz na dziffki to musisz być peezdą x uważacie, że na d***** chodzą ci co nie mają szans na znalezienie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem i nie pójdę, bo nie muszę płacić za takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzicie na prostytutki?:D chyba do prostytutki a dlaczego ty tu ciągle tematy zakładasz na swoim poziomie? płacą ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę wdzięczna za odpowiedz :D:D:D idiotka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na d****** chodzą wszyscy bez względu na urodę, wykształcenie czy zamożności. Zauważ ze arabscy szejkoqie, którzy na pewno moglibt wyrwać nie jedna, też chodzą na d****** Dlaczego ja chodzę. Tam możesz dostać wszystko co chcesz, nawet te rzeczy o które poprostu wstyd poprosić żonę czy dziewczyne. Np. Ja chciałem zobaczyć jak to jest uderzyć kobietę w twarz w czasie robienia loda. I ppwiem wam że miałem problem mimo że ona wiedziała i się zgadzała. Musiałem się przemoc. I do wielu innych rzeczy. Nie wspomne już o trójkącie czy innych zabawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Na d****** chodzą wszyscy bez względu na urodę, wykształcenie czy zamożności." x tak sobie wmawiaj męska peezdo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:47/ Masz zdolności psychopatyczne. Uderzyć kobietę w twarz kiedy sprawia ci przyjemność to jest chore. I jak ulżyło co? Musisz być strasznie zakompleksionym człowiekiem, nic nie znaczącym w społeczeństwie, w rodzinie nikt sie z tobą nie liczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
jeszcze nie byłem nigdy na prostytutkach i raczej nie pójde nigdy .. Byc moze sie wybiorę do masażystki Są takie panny które zamiast łózka oferują masaż .. nagim ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzą bo ich chuć ciągnie a nie są w stanie nad tym zapanować... ale nie wszyscy chodzą, wielu się brzydzi... taka prostytutka ma duży przerób, chorzy na żółtaczkę, grzybicę, próchnicę, obśliniają ją swoimi cuchnącymi ozorami a potem klient wychodzi, wchodzi następny a ona się nawet porządnie nie umyje :D trzeba mieć zaślepiony umysł hormonami żeby się zdecydować, nie ich wina że tak postępują, to raczej ofiary matki natury która tak to zorganizowała żeby zwierzęta się rozmnażały więc darmowa "działka heroiny" czyli orgazm jest zachętą a ćpuny lezą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 11:47. Wiedziałem że szczerość nie popłaca na tym forum. Ps. Sprawuje m.in funkcje zaufania publicznego więc tutaj kompleksów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ich wina? ich, ich. oprócz kootasa maja jeszcze rozum, a to że część nie potrafi z niego skorzystać to właśnie ich wina. mi tam nie żal frajerów, którzy złapali syfa czy nawet hiva od prostytuty, a nawet mam wtedy satysfakcję, że frajer ma to na co zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze na kafeterii niedługo zakwestionujemy nawet prawa matki natury. Przecież kafeterianie wymyślają świat na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego "frajer"? Wielu z nich to samotni goście. Smutni i zdesperowani. Wielu to żonaci ale żony ich zdradzają a oni nie mają z kim. To są biedni ludzie, seks z prostytutką to jak wyjadanie resztek po innych w barze. W dodatku 99% prostych tutek to brzydkie baby. Naprawdę faceci - ich klienci, to biedni ludzie i mnie ich szkoda, prostych tutek też mi szkoda bo to co za zawód? Po prosty życie im nie wyszło, ale to nie powód żeby się wyśmiewać czy wyszydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka szczerość? Na dzi/wki chodzą głównie ci, którzy nie mają powodzenia w realu lub dewianci z jakimiś chorymi pragnieniami, które spełnić może tylko prostytutka i to za dobrą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jako studenteczka ;) powiem tylko tyle ze facet ma rację. Chodzą wszyscy. Z różnych grup społecznych. A to co opisał powyżej to normalna sprawa, myślę że to nawet ten z tych lepszych bo sam napisał ze miał opory. Są tacy co oporów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:47/ A ja bym chciała sprawdzić jak to jest kiedy po udanej minecie wale faceta w gębę, zgodzisz sie? a potem nasikam na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda to mi może być co najwyżej jakiegoś niepełnosprawnego czy zdeformowanego - taki faktycznie ma szansę zamoczyć tylko u prostytuty i pewnie też nigdy nie zazna miłości. Ale zwykłych, zdrowych facetów mi nie żal - taki zawsze może o siebie zadbać, schudnąć, ogólnie popracować nad sobą i zainwestować w siebie, aby zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej. A jak nie chce mu się lub nie potrafi, to cóż - PRAWO NATURALNE - tylko najatrakcyjniejszy samiec zdobędzie samicę. Z jakiego powodu ma być mi ich żal? A może wierzysz w idealistyczną bzdurę, że każdy "zasługuje" na seks? Seks będą mieć tylko ci atrakcyjniejsi. Ot, prawo ewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chodzę z dwóch powodów 1. Nie będę płacił za coś co powinno być przyjemnością dla dwojga a jest tylko czynnością fizjologiczną jak sranie. 2. Brzydziłbym się włożyć kawałek swojego ciała w coś co miało więcej c*****w w p******e niż ja złotówek w kieszeni. Ale zastrzegam że to tylko moje zdanie i wisi mi co i dlaczego robią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28 mysle ze wiekszosc facetow by sie zgodzilo. my jestesmy bardxiej otwarci. a jesli nie sa tez faceci za kase dla pan. n9 na odlotach ok 60 pln /h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym spróbował z prostytutką, żona wiecznie zmęczona, chciałbym być raz pożądany przez kobietę, nawet jak to udawane i za pieniądze, jedna chwila dla siebie i swojego ego. Mimo wszystko ciężko mi to zrobić, stać mnie finansowo ale mentalnie nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co sie boja chodzic na prostytutki, boja sie trz poderwac dziewczyne w realu. Prostytutka to poprostu cos co trzeba od czasu do czasu sprobowac. poza tym te uczucie kiedy wchodzisz i mozesz wybierac z calego tuzinu. poza tym taka sytuacja - fajny, atrakcyjny facet pijany w 4 doopy w sobotni wievzor. ma szanse na wyrwanie dziewczyny na jeden raz? pewnie nie, a wtedy chce sie najbardziej. oczywiscie kafe prawiczki powiedza ze oni brzydza sie alkoholem itpitd. facet to ma byc facet a nie p***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać prostaki też chodzą na d****** dlatego trzeba sobie wybierać te droższe żeby nie śmierdziała alkoholem po jakimś spaślaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"my jestesmy bardxiej otwarci" x yhy, wy to jesteście "otwarci" głównie jeśli chodzi o spełnianie waszych fantazji, ale partnerki to już nie, egoiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×