Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egosityczne kobiety

dlaczego tak wiele dziewczyn nie lubi

Polecane posty

Gość Egosityczne kobiety

ssac peniska? Nie rozumiem tego my tak kochamy wam robic dobrze a tak wiele kobiet mowi ze sie brzydzi , ze nigdy nie wziełoby do buzi. Dlaczego wy takie samolubne egoistki jestescie , same lubicie jak wam sie robi dobrze a robic juz nie :o Wyobraźcie sobie sytuacje w którym faceci by sie was brzydzili , a pieszczenie was bylo by dla nich udreka jakbyscie sie czuły? dlaczego wy takie jestescie egoistycznie nastawianone do seksu brac brac jak najwiecej , narzekacie ze wasi parterzy was nie pieszcza , gra wstepna nie istnieje a wy co robicie by zaspokoic meskie potrzeby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna taka
ja uwielbiam i uwazam to za normalna czesc gry milosnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widać
A ty nie jesteś egoistą jak chcesz zmuszać kobietę do robienia czegoś co ją brzydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunica
ssac peniska a co to takiego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosityczne kobiety
nie zmuszam kobiety do robienia czegos co ja brzydzi zastanawiam sie tylko dlaczego niektóre sie brzydza , nie wyobrazam sobie brzydzic sie ciała partnerki :o a juz tym bardziej jej pipeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widać
wiesz nie zawsze jest to przyjemne. ja lubię jak jest dobrze wymyty to wtedy ok ale nigdy nie robię do końca bo zapach i smak spermy wywołuje u mnie odruch wymiotny. Ja też mam zawsze wymytą i jest ok ale gdyby go brzydził jej smak to bym nie nalegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widać
I nawet wielka miłość tego nie zmieni bo nie o to tu chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosityczne kobiety
czy myślicie ze wasze psiotki pachna morelą to tez ejst dosc specyficzny zapach a jakos nas w wiekszosci nie brzydzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
ja tez mam odruchy wymiotne ale czasami to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widać
To gdzie tu przyjemność? Zaspokojona tylko jedna strona a druga prawie żyga...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety
to egoistki myslace tylko o swojej przyjemnosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety
zapach wam przeszakdza oj biedaczki , smarujecie sie cuchnacymi maziami , papkami a zapach wam przeszakdza bidulki (przytula i głaszcze}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
dlaczego facetów podnieca wasz zapach a kobiety nie podnieca zapach męskiego członka? przeciez ten zapach powinien na was działac jak afrodyzjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
np ja uwielbiam ten wasz zapach bo pochodzi z naintymniejszego miejsca kobiety, jest zmysłowy i "trąci podnieceniem". Smak ma deliktana nutke kwasowosci...a zapach , zapach, ...pszypomina mi taki niedojrzaly owoc....no jest taka wasza specyficzna intymną substancją....taka fajniutka bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
nie mozesz spać? ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
ja nigdy nie spie o tej porze chodze spac 3-4 a wstaje o 8-9 wiecznie niewyspany jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widać
DO BO KOBIETY tak następnym razem zrobię to do końca a potem zwymiotuję na partnera ale będzie sexy jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
bo szkoda mi zycia na sen pozatym ja jestem autodestruktywna jednostka ide spac gdy nie mam juz siły żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a ty czemu nie spisz nie mozesz zasnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
aha..no ale do pracy chyba trzeba wstawac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z forum
Ja szczerze nienawidzę tego zapachu bo w dzieciństwie często widziałam ekshibicjonistów na moim podwórku i w okolicznych parkach i to niestety mocno utkwiło mi w pamięci i ten okropny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
nie śpię, bo robilam porządek, poza tym dzis za malo rozmawialm z zywym czlowiekiem :( poza tym co rano budze się i myślę o tym, że mam tylew lat i prawie zero stazu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a mi sie tak nie chce pracowac w ten upał jak sobie pomysle ze msuze wstac jutro o 8:30 i cały dzien bede siedział w biurze bez klimy brrr zazdroszcze tym , którzy mają klime w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
nie chcę tu truć, konstruktywnie byloby przespać się i rano dalej "mierzyć się ze światem" ale masz prace, jestes przyzwyczajony do siedzneia w biurze ja zawsze mialam konkretne rzeczy do zrobienia i strach mi tylek sciska jak pomysl,ę, ze mam kiedys pracowac w systemie dupogodzinnym, odsiadywac 8godz dizen w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
no i ogromnie brak mi dotyku :(, bliskości fizycznej wiesz, ja wiem, co to znaczy bez klimy, moze jutro będzie chlodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
to znajdz sobie faceta :) wiem , ze troszkę to idiotycznie brzmi , ale co mam ci poradzić kup sobie misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×