Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ulegli mezczyzni sa homo badz bi?

Polecane posty

Gość gość

Jestem kobieta a kreca mnie tylko ulegli, młodsi, delikatni i słodcy z urody. Ostatnio poznałam uroczego mlodziaka i bardzo podnieca mnie jego styl dopasowane bluzki, dopasowane spodnie, buty za kostkę mmm...blond włosy za ucho no i młodszy tylko, że bi! Kazdy mój mlodziak był bi...dlaczego mężczyźni o delikatnej urodzie i bardzo zadbani za homo bądź bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kreatywna odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręcą mnie mężczyźni męscy z urody i z charakteru. Mam na myśli tych słodkich i zadbanych chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to po prostu zwyczajne c***y są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ z Mielca
A zasadzić wam soczyście grubego Paffendorfa w dupsko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ megasquirt90 Dokładnie tak. Ja jestem 100% hetero samcem alfa z brodą 100 kg wagi, 190 wzrostu, zdecydowany, dominujący na co dzień. Nic nie zdradza mojej uległości. Ale jak od czasu do czasu zapakuję sobie w pupkę wibrator analny i masuję prostatę to pojękuję cichutko jak myszka i mówię sam do siebie: "rżnij mnie ogierze, mocno, jestem twoją suczką, posuwaj mnie ostro". Takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ megasquirt90 Co więcej, wyobrażam sobie wtedy, że bierze mnie jakiś dominujący samiec, którego skądś znam i uważam za bardziej "samczego" ode mnie, np. jakiś mój kolega, kolega z pracy. W rzeczywistości nie czuję do nich pociągu seksualnego, bardziej respekt - tak bym to ujął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i ty się łudzisz że jesteś 100% hetero? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Mam 42 lata. Jestem za stary i zbyt doświadczony żeby żyć złudzeniami. Życie to teatr a ja lubię grać przyjemne role i nie ograniczać sobie percepcji i wyobraźni - na różnych polach. Dla Ciebie mogę być i 100% gejem - szanuję twoją ocenę dokonaną na podstawie kilku zdań opisu tego co mi sprawia przyjemność. Każdy wyciąga wnioski na poziomie swoich możliwości. Spox. Dla Ciebie jestem gejem ;) I dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ megasquirt90 Jest dokładnie jak piszesz. Przemawia przez Ciebie doświadczenie ;) Mamy całą masę fetyszów, o których nie chcemy i nie potrafimy rozmawiać, a czasami nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Doskonałym do pewnego stopnia odbiciem tych fetyszów jest choćby nasza garderoba (ciuchy), które wiele o nas mówią. Jak też ciuchy jako takie, to co podkreślają, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×