Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego,gdy jest top o seksie grupowym to zawsze goNiszczyTenDebil od gilekola?

Polecane posty

Gość gość

Chyba nie ma na kafe już tematu o trójkątach,seksie grupowym itp. gdzie nie wpiertoli się ten dałn od wspólnego badania u ginekologa i wymiany partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TTrzeba olewać debili, ja bardzo lubię ten temat i myślę że również nie jedna z odwiedzających ten portal kobiet też lubi o tym pisać i czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też lubię, ale gdy tylko pojawi się coś o seksie na dwa baty, albo jakimś gang-bang, to zaraz jest zasyfione przez gościa co nadaje że wspólne badanie u ginekologa zbliża i że najfajniejsza to wymiana partnerów. wciąż pieprzy że mąż miał mniejszego, kochanek większego i tak w koło macieju aha i to nie jest kobieta, bo ostatnio pisuje jako kobieta, to jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego tylko takie debile pisza w takich topikach i podobnie zy****i do autora sa.. takie zyciowe spiertoliny w k*****m kolegi w zadzie i swoim w gardle lochy ktora nazywaja zona, dziewczyna :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanek wiekszego itd srutut tutu c***j xcci w dope, teraz se strzep karla i wypiertalaj pod latarnie bo uchodźcy czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znów hejty jak zwykle:( a może jakaś laska napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do niej nic nie mam. Gdybyś był facet kobietą to byś wiele więcej rozumiał. Właśnie o badaniu u ginekologa. Gdyby cię o ile ją masz kobieta zbierała na widok badanej c**y inny byś miał pogląd na takie intymna sprawy. A ty zapewne samotny sobie konia zwalisz i krzyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wszyscy których to interesuje są już dawno na zbiorniku i zamiast ględzić umawiają się na żywo. A w okół się dzieje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sploniecie w ogniu piekielnym zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×