Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 24latkawwielkimmiescie

Do dziewczyn mających sponsora

Polecane posty

Gość 24latkawwielkimmiescie

Jak się Wam z nimi układa? co od nich dostajecie? Z "moim" spotkaliśmy sie na razie na kawę 2 razy i po każdej takiej rozmowie (bez seksu) wsuwa mi 200zł. Sam, z własnej inicjatywy. Nawet nie rozmawialiśmy o żadnej kasie. Zastanawiam się co będzie dalej gdy zechce spotkać się w bardziej intymnych warunkach... Poznałam go przypadkiem, przez kogoś, a nie z jakiegoś durnego portalu czy czatu w internecie. Facet, który nas spiknął szukał dziewczyny ale powiedziałam mu wprost że seks za darmo, tzn. za bajery o zwiazku mnie nie interesuje. Na szczęście był na tyle ok, że wspomniał o mnie swojemu koledze . Jestem jak na razie pozytywnie zaskoczona. Widocznie nie jestem tak brzydka jak myślałam :P Jak to jest u Was? Pytanie kieruję do zwyczajnych dziewczyn, które po prostu nie są naiwne. to nie wątek dla pań z odlotów i dziewczyn ufających swoim "misiaczkom" i wierzącym w tzw. miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma podobnych doświadczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodź w to. Późno już,idę spać. Jeśli zechcesz się odezwać , to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo oceniać..a jak żyć godnie w tym pier******* kraju za 1500 zł miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając takie wątki, tracę szacunek do dziewczyn. Sama jestem w zbliżonym wieku i nie potrafię zrozumieć, jak można się sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Ja płaciłem na początku 100 a potem 50, bo było często. Ogólnie laska była sympatyczna, z lekką nadwagą. Sama dzwoniła się prosić o spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsoring to jest zwykłe ku/rew/stwo! tylko ładniej się nazywa:classic_cool: więc się zastanów dziewczyno co chcesz robić w życiu, bo jak już wdepniesz w to bagno to cię wciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mowisz ze sex za darmo,to narazie zaplacil ci za gadanie, tylko ze pozniej nie bedzie gadania ,a bzykanie za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tania jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj się, bo zrobi z ciebie zwykłą szmatę! Klient płaci, to wymaga, a te wymagania mogą w przyszłości sięgnąć dalej niż sobie wyobrażasz! Będzie robił z tobą co mu się podoba, spełniał swoje erotyczne, nie raz zboczone fantazje, może nawet cię wiązać, lać kablem po gołej d.... i walić anala. Wtedy poczujesz się jak... wycieraczka:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj, póki możesz. Lepiej smakuje suchy chleb zarobiony uczciwą pracą, niż kawior w kur/wi/dołku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykla szmata to jest klient stopka: zna ktos powod dla ktorego mezczyzni sie zenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach, pracuję fizycznie i żyję za 1200 pln. miesięcznie, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, by dawać d... za kasę! Cały czas rozsyłam CV i wiem, że znajdę lepszą pracę. Na pewno nie będę robić za zlew na spermę! Za l********ga i spermojada! To obrzydliwe! Taka forsa, śmierdzi z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz sprzedanei godności i szacunku już nigdy nie odkupisz za żadne pieniądze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólcie dziewczynce robić to co lubi, niektóre są do tego stworzone :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżmy, że jesteś już jakiś czas ze "sponsorem" spotykacie się, sex, kasa. Poznajesz faceta, z którym chcesz być, chłopaka z dobrej rodziny, fajnego.. Co mu wtedy powiesz? Prawdę o sponsorze- wątpię czy zostanie z tobą. Przemilczysz, to już nie będzie uczciwość w związku, a kiedyś na pewno się wyda. Skłamiesz raz, będziesz kłamała coraz więcej, by podtrzymać pierwsze kłamstwo... a co to za życie?!! Spławić sponsora czasem nie jest łatwo, czuje się jakby ciebie.. kupił :-) 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
o kurde spotkanie 200zł jego emerytura 700zł - 200zł człowieku za 500zł cały miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest klient to i oferta się znajdzie. Sponsoring i oczywiście Panie sponsorki zapewniły mi utrzymymanie przez dłuższy czas na studiach. Nie żałuję, one też nie. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×