Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfghdfgjdf

do facetów jaki jest seks z kobietami po porodzie?

Polecane posty

Gość sfghdfgjdf

czy nie są one jak w tym topiku obok?;) bo to że mają szerokie biodra mi się strasznie nie podoba, tzn jakby nosiły spódnice to nie rzuca się to tak w oczy ale jak noszą spodnie to to okropnie wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś innego
też mają szerokie, niestety musisz mieć wtedy odpowiednie warunki, z byle czym nie ma co startować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
ja wcale sie tak nie pale do tego, to raczej one się palą mi średnio zależy bo wolałbym jakąś młodszą, niską i z wąskimi biodrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niską
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktak.
te po porodzie to ledwo się do autobusu mieszcze,takie mają szerokie biodra i tak są rozepchane. Ty się matole stuknij w swój durmy czajnik.Gówniarzu nie wiesz o czym piszesz to nie pisz,bo szkoda klawiatury na takie bzdety ścierać.Kretyni po 15lat mają a wypowiadają się na tematy dla dorosłych.....katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
niską bo jest lżejsza i więcej z nią można zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
...bo jestem ciota i boję się wysokich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaganiaczŁóżkowy.
Guzik wiesz małolacie, z niską nie da się np pozycji 69 (albo są problemy bo któreś nie sięga) , na stojąco nie pójdzie, od tyłu też problem, tyle wygody że ją tylko narękach możesz nosić. No chyba że wolisz małe bo sam jesteś knypek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niską
jesteś żonglerem ??? oj dziecko ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
oj ludzie ludzie nienawiść was do zawału doprowadzi to już własnych preferencji nie wolno mieć nawet?? jak sie komuś podoba jakaś kobieta która mi się nie podoba to się tylko ciesze, że prawdopodobnie nie będzie podrywał kobiety, na którą ja mam ochotę, a wy mi tu wymyślacie od ciot i małolatów. a i wy, wysokie kobiety z szerokimi biodrami zrozumcie że nie każdemu się podobacie. tak trudno się z tym pogodzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
I przepraszam wszystkie Panie. Z małym zaganiaczem nawet gdybym chciał to bym wam nie sprostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wysoka, mam szerokie biodra, a za to małą pupkę. I co, też ci nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
Proszę, pomóżcie!!!:( W mojej klasie jest taka jedna dziewczyna. Bardzo mi się podoba. Ma na imię Ania. Chciałbym iść z nią do kina albo na herbatę, porozmwaiać, chciałbym, żeby w końcu okazał mi odrobinę czułości:o Proszę, pordźcie coś, bo ona sie tylko ze mnie śmieje, że mam małego fiutka:( PS. Spod mojego napletka, kiedy ściąbgnę skórkę, wygląda taki jakby żółty ser... Czy to cos groźnego?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
PODSZYWACZKI SA ROZLAZLE JAK DROGA NA KATOWICE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
i wibratory muszą im robić na zamówienie w zakładach przemysłu lotniczego w dębicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
WIEM bo sam kupiłem kilka do mojego dupska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały chodzące
.....popatrzcie na siebie i w wasze spodenki.Mówicie o rozepchanych a jacy wy jesteście?Nie przyszło wam do glowy że wasze kobiety nie powiedzą wam prosto w oczy z jakimi cieniasami muszą żyć?ąle bądżcie pewni-swoje myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
wcale nie muszą żyć, to wolny kraj, jak napisałem wcale się na nie nie napalam, ale widzę że strasznie to przeżywają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały chodzące
i tu się mylisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
ale ja wcale nie chce dzieci a już w ogóle szczyt bezczelności jak kobieta urodzi komus innemu dzieci, on już jej nie chce i ona szuka pocieszenia u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
niby czemu jestem ograniczony? bo nie podobają mi się rozlazłe babki i nie mam fiuta jak kij baseballowy? jak się chce miec dzieci to trzeba sie liczyc z tym ze cos sie straci, niestety ale taki jest ten swiat ze za wszystko sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
Kobieta rodzi dziecko dla siebie bo facet i tak ja - wczesniej czy pozniej - oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie seks z kobietą po porodzie i tak jest lepszy niż z facetem po porodzie. A, i jak długo po porodzie ? Tak od razu, czy można się umyć chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
To bylo dobre Coppelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
jak urodziły dzieci to mi się przestały podobać;) z wymienionych to tylko z twarzy schiffer mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×